dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 141 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Wiatrówka
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-05-31, 00:07 
no ale te naboje "pieprzowe" to nie do wiatrówek tylko do broni hukowej na gumowe kule. a i tak zasięg jest tylko max 10 m


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wiatrówka
PostNapisane: 2017-05-31, 11:32 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-05-09, 11:46
Posty:184
Jako narzędzie do samoobrony to i tak sprawdzi się jako broń treningowa, bo ma możliwości podobne do ASG i paintballa.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wiatrówka
PostNapisane: 2017-06-04, 17:24 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2016-06-02, 15:13
Posty:79
Mikus napisał(a):
Carbid napisał(a):
nie wiem jak z dyskiem ale metalowe kule ptaki strącają.

Takie praktyki nie są legalne i szkoda ptaków. Nie lepiej kupić sobie zestaw takich tarcz https://www.militaria.pl/tm/tarcze_sylwetkowe_ts-10_francuz_-_pakiet_10_szt_p7284.xml i też się dobrze bawić?

Nie wiem jak można być tak bezmyślnym i strzelać do ptaków...
Mikus napisał(a):
Carbid napisał(a):
Dla zabawy, w prezencie, może nawet do ochrony.

Często spotykam się właśnie z takim podejściem to tych krótkich, że służą jako straszak, np. taki Major pdg50 wygląda jak normalny pistolet. A i przy okazji można napastnika potraktować amunicją pieprzową.

Ja jako kobieta też zdecydowanie bardziej wolę krótkie wiatrówki. Są poręczniejsze i bardziej praktyczne.
Mikus napisał(a):
Carbid napisał(a):
Może jesteś w mniejszości, ja nie znam za wielu kobiet które pasjonują się strzelaniem, survivalem itd.

Ja też nie znam zbyt wielu kobiet lubujących się w takich aktywnościach, ale za to w asg coraz częściej widuję Panie

a ja się interesuję po trochu wszystkim w tych tematach survivalowych :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wiatrówka
PostNapisane: 2017-06-05, 21:16 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-05-09, 11:46
Posty:184
polamajka napisał(a):
Nie wiem jak można być tak bezmyślnym i strzelać do ptaków...

Cóż gdyby wszsyscy byli odpowiedzialni to mielibyśmy powszechny dostęp do broni i moglibyśmy strzelać normalnymi pistoletami a nie replikami
polamajka napisał(a):
Ja jako kobieta też zdecydowanie bardziej wolę krótkie wiatrówki. Są poręczniejsze i bardziej praktyczne.

To fakt, łatwiej się je też przechowuje, bo do tych dużych już trzeba sobie spory pokrywiec kupić
polamajka napisał(a):
a ja się interesuję po trochu wszystkim w tych tematach survivalowych :)

oprócz asg czy jeszcze dokładnie? Survival typu rozpalanie ognisk i wypady z namiotem w dzicz ?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wiatrówka
PostNapisane: 2017-06-18, 20:43 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2016-06-02, 15:13
Posty:79
Mikus napisał(a):
polamajka napisał(a):
Nie wiem jak można być tak bezmyślnym i strzelać do ptaków...

Cóż gdyby wszsyscy byli odpowiedzialni to mielibyśmy powszechny dostęp do broni i moglibyśmy strzelać normalnymi pistoletami a nie replikami

no i powinniśmy mieć. I tak jest powszechny dostęp do czarnoprochowców
Mikus napisał(a):
polamajka napisał(a):
Ja jako kobieta też zdecydowanie bardziej wolę krótkie wiatrówki. Są poręczniejsze i bardziej praktyczne.

To fakt, łatwiej się je też przechowuje, bo do tych dużych już trzeba sobie spory pokrywiec kupić

no i fajniej też mi się z takich strzela :)
Mikus napisał(a):
polamajka napisał(a):
a ja się interesuję po trochu wszystkim w tych tematach survivalowych :)

oprócz asg czy jeszcze dokładnie? Survival typu rozpalanie ognisk i wypady z namiotem w dzicz ?

oczywiście! Kocham takie wypady :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wiatrówka
PostNapisane: 2017-07-06, 19:05 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-06-03, 08:35
Posty:188
polamajka napisał(a):
no i powinniśmy mieć. I tak jest powszechny dostęp do czarnoprochowców

tylko patrząc teraz co się dzieje na świecie to strach pomyśleć co by było gdyby był ten powszechny dostęp do broni

polamajka napisał(a):
no i fajniej też mi się z takich strzela :)

a tak z czystej ciekawości w jaki sposób dbacie o swoje wiatrówki ?

polamajka napisał(a):
oczywiście! Kocham takie wypady :)

ja też uwielbiam, zamówiłam ostatnio sobie taką matę https://www.militaria.pl/fjord_nansen/mata_samopompujaca_fjord_nansen_trekking_1539_fn_p73558.xml i już nie mogę się doczekać aż jąwypróuje w terenie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wiatrówka
PostNapisane: 2017-08-18, 20:50 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-05-08, 12:15
Posty:39
A jesteś pewna, że on chciałby mieć wiatrówkę w domu? Może na początek weź go na strzelnicę, żeby mógł sobie postrzelać z prawdziwej broni. Dobrą strzelnicą jest np. ProGun, tam mają też świetnych instruktorów.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wiatrówka
PostNapisane: 2017-11-15, 14:11 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-06-03, 08:35
Posty:188
AgusiaM napisał(a):
A jesteś pewna, że on chciałby mieć wiatrówkę w domu? Może na początek weź go na strzelnicę, żeby mógł sobie postrzelać z prawdziwej broni. Dobrą strzelnicą jest np. ProGun, tam mają też świetnych instruktorów.

a czemu by nie chciał mieć skoro się tym interesuję i lubi. Przecież każdy kto ma jakieś hobby marzy o tym żeby mieć swój własny sprzęt a nie jakiś używamy, poza tym wiatrówki to raczej do tanich nie należą więc to przemyślany zakup.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wiatrówka
PostNapisane: 2017-11-15, 16:43 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-05-09, 11:46
Posty:184
Aria napisał(a):
tylko patrząc teraz co się dzieje na świecie to strach pomyśleć co by było gdyby był ten powszechny dostęp do broni

Mogłabyś się bronić porządnie ;) a tak to zostaja ci do obrony gazy typu mace czy np. pistolety jak ten militaria.pl/umarex/pistolet_co2_ram_combat_walther_ppq_m2_t4e_2_4760_p87007.xml
Aria napisał(a):
a tak z czystej ciekawości w jaki sposób dbacie o swoje wiatrówki ?

Musisz czyścić ja po kadzym strzelaniu najlepiej, jezeli chcesz zeby byla w dobrym stanie
Aria napisał(a):
ja też uwielbiam, zamówiłam ostatnio sobie taką matę [...]i już nie mogę się doczekać aż jąwypróuje w terenie

fajna i cena nawet znośna. Nie próbowałaś jeszcze w domu jej "automatycznie" nadmuchać?:P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wiatrówka
PostNapisane: 2017-11-22, 10:49 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2017-08-19, 01:29
Posty:81
Mikus napisał(a):
Mogłabyś się bronić porządnie ;) a tak to zostaja ci do obrony gazy typu mace czy np. pistolety jak ten militaria.pl/umarex/pistolet_co2_ram_combat_walther_ppq_m2_t4e_2_4760_p87007.xml



Widziałam tego walthera w sklepie we Wrocławiu na żywo, robi wrażenie, serio :D a co do gazów to słyszeliście o umarexie za 10 zl ? --> https://www.militaria.pl/umarex/gaz_pieprzowy_umarex_perfecta_stop_attack_-_stozek_40_ml_2_1904_p86185.xml?wkm=Slider&kr=perfecta9-99


Mikus napisał(a):
Musisz czyścić ja po kadzym strzelaniu najlepiej, jezeli chcesz zeby byla w dobrym stanie


A to są jakieś specjalne smary albo coś w tym stylu ? jak to w ogóle czyścić? jakimś patyczkiem ?


Mikus napisał(a):
fajna i cena nawet znośna. Nie próbowałaś jeszcze w domu jej "automatycznie" nadmuchać?:P


Zawsze mnie zastanawiało, jak one się "same" pompują, znacie może procedurę jak to się odbywa ? :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 141 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO