dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 23  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: dom czy mieszkanie?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-05-16, 10:55 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2012-05-15, 15:43
Posty:79
Ja mieszkałam kilka lat w mieszkaniu, teraz w domku. Szczerze przyznam, że domek jest fajniejszy. Teraz się zastanawiamy nad czymś swoim i nie możemy się zdecydować...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2012-05-16, 18:24 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-05-15, 23:28
Posty:9
mieszkam już dosyć długo w mieszkaniu, ale w przyszłym roku w końcu się przeprowadzam na dom i nie mogę się doczekać ;)

_________________
444


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2012-05-17, 10:33 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2012-05-15, 15:43
Posty:79
A kupujecie w stanie deweloperskim i wg własnego projektu?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2012-05-21, 13:09 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-26, 14:06
Posty:291
A mnie ciągle stresuje przed każdą zimą kupno węgla i samo palenie w piecu c.o.W blokach chociaż pod tym względem jest spokój.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2012-05-31, 13:10 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2012-05-15, 15:43
Posty:79
Ciekawska - ja mam ogrzewanie na gaz, niczym nie trzeba się martwić :) a opłaty są porównywalne jak w mieszkaniu!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2012-07-12, 14:45 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-05-17, 20:32
Posty:382
To musisz mieć nie lada szczęście, bo w moim domu pali się na drewno i sporo to wysiłku w zimie kosztuje wszystkich domowników. Moja mama jest chora i na zimę nie było innego wyjścia jak wynająć mieszkanie w stolicy, bo nie dawaliśmy rady z ogrzewaniem domu w te mrozy, jednak w nocy dom traci temperaturę i nad ranem było już zimno. Mama musiała mieć stałą temperaturę cały czas. Stąd teraz poszukujemy mieszkanie do kupienia, jednak jest to większa wygoda. Na oku Piaseczno, jednak w stanie developerskim, jakoś nie jesteśmy przekonani do rynku wtórnego.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2012-07-30, 10:06 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-07-30, 09:11
Posty:3
ja mam plan tak, że póki co szkoda mi czasu na zabiegi dookoła domu, wydawania dużo więcej na rachunki aniżeli w bloku. Mieszkanie w mieście jest wygodne a ja nie chcę aby moje życie było zdominowane myślą o zakupie drewna/węgla na zimę, czy naprawie dachu ;/ na takie rzeczy będę miała czas gdy przejdę na emeryturę, wtedy pomyślę o budowie jakiejś własnej małej nieruchomości a mieszkanie w bloku komuś wynajmę

_________________
doradztwo mieszkania wynajem kraków


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2012-08-08, 14:09 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-05-05, 15:29
Posty:43
Dokładnie tak.... Jak ktos sie porywa na dom to powinien najpierw sie zorientowac z czym to sie wiąze i oszacować koszty - czy sie opłaca, bo jest drożej w domu niz w mieszkaniu. No i jest tez kwestia tego czy sie ma siły żeby w tym domu robic - zawsze cos sie zepsuje/trzeba sprzatac/w ogrodzie pracowac. Wiem cos na ten temat. Jak sie normalnie pracuje i zyje to trzeba miec kogos do pomocy :)

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2012-08-08, 16:42 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-08-08, 16:35
Posty:2
ja zdecydowałam sie na segment na Wawrze. Łączy zalety domu i mieszkania. Dojazd dobry. Ogródek, duży balkon, kameralne, zamknięte osiedle. Można kupić w stanie deweloperskim i sobie urządzić.
Konkurencyjne ceny sa na tej dzielnicy - około 4,5tys/m2. Mam dzięki temu dwa razy większą powieszchnie w tej samej cenie co w mala klitka w centrum.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2012-08-10, 10:22 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-26, 14:06
Posty:291
6krotka - zgadzam się z tym, ale to także są koszty i to raczej nie małe. A teraz gaz ciągle drożeje, jak zresztą wszystko i jak tu żyć? Pewnie tak jak mówią emeryci ... szybko...Ale jedno jest pewne,dom jest super,bo spokój,nikt nad głową nie tupie, z kolei mieszkanie jest okey, niczym się nie martwisz.I tak źle i tak nie dobrze. hi hi hi.Pozdrowionka.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 23  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO