dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 23  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: dom czy mieszkanie?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-03-12, 13:14 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1129
Dom :) wychowałam się w domu, teraz mieszkam w mieszkaniu w mieście i zaczyna mi brakować przestrzeni... w przyszłości mam zamiar wybudować dom swoich marzeń, już teraz szukam fajnych pomysłów i ciekawych rozwiązań, wiem jakie meble chce mieć, jakie ściany, podłogi, okna, drzwi. Zastanawiam się też nad zabezpieczeniami, bo teraz na ostatnie piętro w bloku to nikt do mnie nie dociera, a w domu na parterze to już inaczej będzie. Rozwiązałam sobie ten quiz: http://bezpiecznydom.wp.pl/twoj_profil_ ... ecane.html dla obecnej sytuacji i dla domu jednorodzinnego z biurem, wyszło znacznie więcej potrzebnych zabezpieczeń :)

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2012-03-12, 14:45 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-02-02, 11:39
Posty:27
Lokalizacja: Kraków
Ja wcześniej myślałem że tylko mieszkanie ale z roku na rok coraz bardziej myślę o domu. Jest przy tym więcej pracy ale sama przyjemność posiedzieć na trwce w ciszy i spokoju...

_________________
www.clean.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2012-03-19, 16:48 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
podzielam Twoje zdanie, mnie również marzy się domek poza miastem, właśnie taki jak te http://www.ober-haus.pl/offers_primary/426158


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2012-04-08, 19:47 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
no tak może i masz rację, ale zakup mieszkania to nie zakup butów na zimę, dlatego warto dobrze zastanowić się zanim podejmiesz decyzję o zakupie, dlatego trzeba oglądać, porównywać i czasami korzystać z porad agencji nieruchomości i wyciągać od nich informacje gdzie najlepiej się osiedlić.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2012-04-09, 16:01 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-03-04, 19:53
Posty:6
Tylko i wyłącznie dom. Mieszkanie jest dla ludzi wygodnych. W domu trzeba o wszystko zadbać samemu, są minusy ale plusy zdecydowanie przeważają


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2012-04-10, 07:19 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-09-22, 18:53
Posty:187
Ja całe życie mieszkałam w bloku, a teraz przeprowadzam się do domu, do męża i trochę mnie to przeraża. Po pierwsze, w bloku zawsze jest cieplutko, odkręcasz kaloryferki i już robi się przyjemne ciepełko. A w domu? Wstajesz rano, a tu zimno, bo trzeba znaleźć łosia, któremu będzie się chciało zejść na dół i dołożyć do pieca. Po drugie, w mieszkanku biorę odkurzacz i w 5 minut mam posprzątane całe miszkanie, no a w domku niestety w 5 minut to poodkurzam tylko klatkę schodową. Po trzecie, opłaty. Małe mieszkanko-małe rachunki. Wielki dom-opłaty kosmiczne. To tyle w tym temacie.

_________________
sklep godny polecenia


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2012-04-13, 09:42 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-26, 14:06
Posty:291
Niestety - Zatori - wiem coś o tym.Mieszkając w blokach masz wiele kłopotów z głowy.W swoim domu zawsze coś trzeba poprawiać,remontować,kosić trawę brrr,kupować węgiel - zgroza ,a najgorsze,że ciągle trzeba dosypywać do pieca,jak chcesz mieć ciepło w mieszkaniu,czy choćby nawet ciepłą wodę.Czasami człowiek już nie ma siły.Ale przeważnie tak jest,że jeśli ktoś mieszka w domu chciałby w blokach,jeśli mieszka w blokach chciałby w swoim domu.Nie dogodzi się wszystkim.Pa.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2012-04-18, 11:02 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-05-27, 09:39
Posty:148
Dom to przestrzeń. Mając pięterko, można również mieć takie schody - http://www.schodyprudlik.pl/site/galeria Mieszkanie nie wymaga od nas większego zainteresowania, ale nie jest komfortowe.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2012-04-23, 13:24 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-08-29, 20:53
Posty:153
nie prawdą jest,że mieszkanie nie jest komfortowe. Zalezy jakie, gdzie itd.
Dom ma swój urok, ale mnie ani troszeńkę nie kręci bieganie wokół niego, koszenie trawki, odśnieżanie i ogrzewanie... Na wakacje tak, na stałe nie - tym bardziej, jesli się pracuje...
Mieszkanie - apartament najlepiej w Warszawie, ewentualnie na przedmieściach ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2012-04-24, 15:27 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
rzeczywiście nie wszyscy lubią to samo, jedni chcą domek inni mieszkanie, dogodzić wszystkim się nie da, ale jeżeli sami jesteśmy niezdecydowani co do wyboru naszego idealnego miejsca do zamieszkania to może kontakt z jakimś agentem nieruchomości pomoże rozwiać nasze wątpliwości, ostatnio moja znajoma była w agencji ober haus i naprawdę za taką usługę nic nie płacimy, wiec zawsze można skorzystać i się poradzić profesjonalistów.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 23  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO