dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: dom czy mieszkanie?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-08-03, 12:42 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-05-30, 13:49
Posty:77
i biedronka niedaleko :D a w dzisiejszych czasach kryzysu - biedronka jest ważna :D:D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2011-08-03, 21:12 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-04-09, 13:25
Posty:65
No z tym kryzysem to bym nie przesadzał, to raczej fakt medialny, niż rzeczywisty ;)

Widzę, ze te bloki zarządza wspólnota - i moim zdaniem dobrze, wspólnoty są najwydolniejsze ekonomicznie i najlepiej dbają o wspólny majątek :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2011-08-05, 14:34 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-05-30, 13:49
Posty:77
nie lubisz biedronki? :D w sumie z drugiej strony jest mały carrefour więc to nie szkodzi :D:D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2011-08-05, 20:18 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-04-09, 13:25
Posty:65
Nie no, czasem i robię zakupy w Biedronce, zależy, czy mi po drodze...

Z wizji lokalnej wyniosłem całkiem pozytywne wrażenia. Porządek tam jest, rzadko się to zdarza, kupując mieszkanie z pierwszej ręki. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2011-08-29, 11:43 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-05-30, 13:49
Posty:77
no i kupując mieszkanie nie kupujesz kota w worku - przecież zwykle kupując mieszkanie u dewelopera na placu jest dopiero dziura w ziemi - a potem problemu, bo przedłuża się budowa, bo coś się opóźnia, a potem i tak nie masz wpływu na to co zastaniesz. A tu budynek już stoi, mieszkania w większości zamieszkałe więc i większość problemów już rozwiązana - wprowadzić można się od razu :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2011-08-29, 18:33 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-12-03, 21:23
Posty:28
Konwalia napisał(a):
Dom jest spoko. Tylko że dom ma sens niedaleko mniejszego miasta, bo w Warszawie to albo codziennie minimum 2 godziny dojeżdżasz do pracy w korkach, albo mieszkasz w "domu" z maleńką działką obok miliona podobnych domków - do mnie to kompletnie nie przemawia- jak się jedzie po takich osiedlach małych domków to czuję się jak w kreskówce :/
Jasne - chciałabym mieć dom, ale dom gdzieś na wsi, z zielonymi terenami na około i dużym ogrodem.

Teraz mieszkam pod warszawą na osiedlu Japan Garden - dużym plusem jest lokalizacja - blisko lasu kabackiego, a to dla mnie bardzo ważne. Jest tam dość cicho, no i nie jest to kolos z dziesiątkami mieszkań...
A kiedyś może doczekam się domu :)


To takie osiedle też ma sens tylko w pobliżu mniejszego miasta z tych samych powodów :P
A dom, każdy nawet mały, będzie lepszy od mieszkania. Lepsze takie same domki obok i mały ogródek jak spaliny, hałas i złodzieje na śródmieściu.
A z tym dojazdem też nie jest tak źle, jak otworzą Most Północny to te wszystkie inwestycje wzdłuż Modlińskiej, a nawet dalsze na Olesinie czy w okolicach będą bardzo dobrze skomunikowane. Mogą za to czasowo podrożeć z tego względu, bo póki co to jest tam bardzo tanio.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2011-08-29, 20:06 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-04-09, 13:25
Posty:65
Konwalia napisał(a):
A tu budynek już stoi, mieszkania w większości zamieszkałe więc i większość problemów już rozwiązana - wprowadzić można się od razu :)

I wiadomo od razu, co ze wspólnotą i kto zarządza ;)

mendelejew napisał(a):
A dom, każdy nawet mały, będzie lepszy od mieszkania.

Tyle, że wszystko pokrywasz ze swojej kieszeni - i tu jest problem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2011-08-30, 15:23 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-05-30, 13:49
Posty:77
no ja mam akurat pracę niedaleko więc mi lokalizacja idealnie pasuje.

Wiesz, ja uważam że jak dom, to to ma być dom na wsi, w spokojnej okolicy, z dużym ogrodem i zielonymi terenami wokół - a wokół Warszawy to kilometrami ciągną się mikro-działeczki i nowe domki - wszystkie takie same. Mnie to nie kręci - to już wolę na razie pomieszkać tu, a z czasem, kiedyś zamieszkać tak jak mi się marzy :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2011-08-30, 21:09 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-04-09, 13:25
Posty:65
To byś musiała wyjechać daleko za aglomerację :P

Józefosław i JG jest całkiem niezły (las, las, las i jeszcze raz las), na pewno lepszy, niż Raszyn, gdzie jest natłok małych domków -wygląda prawie jak zabudowa szeregowa ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2011-08-31, 13:51 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-05-30, 13:49
Posty:77
no właśnie wiem, że trzeba by było do jakiejś głuszy wyjechać w środku niczego - ale to właśnie mi się podoba najbardziej :) Las daje przynajmniej namiastkę przyrody, ale na osiedlu ciężko np chodować kury :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO