dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Mieszkanie vs dom
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-11-24, 22:48 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-05-28, 13:01
Posty:26
Ząbki to całkiem dobra lokalizacja :) Moi znajomi mieszkają tam a do pracy nie mają daleko. Ja mam jednak pytanie dotyczące jakiegoś pośrenika w sprzedaży nieruchomości jakiego możecie polecić mi?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mieszkanie vs dom
PostNapisane: 2015-02-04, 18:52 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2013-03-15, 20:14
Posty:350
Moim zdaniem o ile ktoś ma dość pieniędzy i powiedzmy ba nawet działkę to zdecydowanie dom jest lepszym pomysłem. Ale fakt zabezpieczenie finansowe trzeba mieć.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=A5lqKG5p6mM


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mieszkanie vs dom
PostNapisane: 2015-07-15, 07:43 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2013-06-13, 22:07
Posty:77
Zdecydowanie dom - to niezależność, ale liczyć z wiekszymi kosztami się trzeba, ale ja nie robiłam bym z tego jakiś wielkich przepaści. Bo wiadomo jak kredyt na mieszkanie sie bierze też są spore koszty. Ale jeśli chodzi o dom to najlepiej wybrać odpowiedni typ ogrzewania domu, u nas sprawdza się przydomowy zbiornik na gaz płynny od Amerigas - opcja bardzo ekonomiczna na dłuższą metę.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mieszkanie vs dom
PostNapisane: 2015-07-21, 12:16 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-07-20, 10:42
Posty:14
zgadam się z MiszaM - patrząc jak ceny za wynajem idą w górę z każdym rokiem - inwestycja w mieszkanie to bardzo dobry pomysł i super źródło dochodu jeśli je potem będziemy komuś wynajmować.

na rynku jest teraz mnóstwo domów i mieszkań na obrzeżach Warszawy i naprawdę różnice cenowe między nimi, a tymi w centrum, są gigantyczne


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mieszkanie vs dom
PostNapisane: 2015-07-28, 11:24 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-07-02, 12:03
Posty:372
O ile masz kasę by zainwestować w kupno mieszkania ...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mieszkanie vs dom
PostNapisane: 2016-02-26, 13:25 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-02-11, 18:43
Posty:19
zdecydowanie mieszkanie od GrupoLar to nie są drogie mieszkania a na pewno bardzo atrakcyjne http://www.bliskitarchomin.com/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mieszkanie vs dom
PostNapisane: 2016-02-26, 13:40 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-02-11, 18:43
Posty:19
jednak mieszkanie http://www.przyworonicza.com/ co jak co ale budowa domu jest droższa


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mieszkanie vs dom
PostNapisane: 2016-04-11, 14:16 
jeśli zamierzacie kupić meszkanie, polecam sprawdzić dewelopera w rejestrze dłużników ERIF. Do 15 kwietnia trwa kampania "Swiadomi swoich praw", w której można skorzystać z porad specjalistów. https://www.infokonsument.pl/lp2016/


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Mieszkanie vs dom
PostNapisane: 2016-08-04, 08:59 
szarooka napisał(a):
O ile masz kasę by zainwestować w kupno mieszkania ...


nawet jak się nie ma kasy to przecież zawsze można wziąć kredyt ;)
z resztą często się zdarzają jakieś mieszkania w niższych cenach, jak komuś zależy żeby szybko sprzedać np. ale w takich sytuacjach to najlepiej skorzystać z biura nieruchomoścvi, w Krakowie np NowodworskiEstates są dobrzy


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Mieszkanie vs dom
PostNapisane: 2016-10-13, 16:16 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-05-25, 17:41
Posty:29
Moim zdaniem nie ważne czy dom, czy mieszkanie, ważne aby były przytulne i fajnie urządzone. Z resztą sama od jakiegoś czasu myślę o wprowadzeniu kilku zmian, zaczynając od sypialni i chciałabym w niej dodać jakaś ładną fototapetę. Bardzo do gustu przypadła mi ta propozycja od foteks.pl. Jak ją oceniacie?
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO