dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Mieszkanie vs dom
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2018-05-10, 11:13 
Potwierdzę, że nie ma jak swój domek, ponieważ tu jest zdecydowanie większa swoboda. I można dom energooszczędny zrobić bardziej. Ja na przykład w swoim domku mam taką fajną instalację: http://www.oze-biomar.pl/instalacje-fotowoltaiczne a to serio w domu duża oszczędność.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Mieszkanie vs dom
PostNapisane: 2018-05-14, 12:37 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-01-18, 12:21
Posty:11
Dom! Zdecydowanie! Domy są o wiele, wiele lepsze. Nie ma tutaj w ogóle miejsca na dyskusję. Wystarczy wyeliminować niedogodności, które mogą się pojawić i będziemy się czuli jak w raju! Np. warto jest zakupić maszynę do osuszania za wczasów, aby nie wdała się wilgoć. Takie urządzenie pobiera góra 30 złotych prądu rocznie, a naprawdę jest konkretny. Przeczytałem o tym tutaj: [/url]https://drymat.pl/oferta/dosuszanie-w-trakcie-budow/[/url]


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mieszkanie vs dom
PostNapisane: 2018-07-26, 09:19 
My też zastanawialiśmy się nad domem, jednak zdecydowalismy sie zakupić mieszkanie, które będzie mozna rowniez wynajmowac. Postawiliśmy na świetną lokalizację, czyli na apartament Lubicz w miejscowości Rowy, nad morzem. Bliskośc morza, turystyczna miejscowość i klimat sprawiają, że sporo zarobimy na tym mieszkaniu.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Mieszkanie vs dom
PostNapisane: 2018-09-02, 20:06 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2016-10-12, 11:09
Posty:72
Według mnie świetnym rozwiązeniem jest sprzedaż bądz kupno mieszkania za pośrednictwem http://prywatnaoferta.pl/ Szybko i solidnie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mieszkanie vs dom
PostNapisane: 2019-03-06, 01:15 
My zdecydowalismy sie na dom. A odpowiedn pomoglo nam znalezc biuro nieruchomosci abc dom. Ozczedzilismy bardzo duzo nerwow :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Mieszkanie vs dom
PostNapisane: 2019-09-29, 22:33 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2019-08-03, 22:15
Posty:4
No i fajnie. Ja też jestem za domem, ale jak już coś to preferuję się wybudować. Wtedy przynajmniej zyskam dom w zupełności o jakim marzę. Właśnie planuję niedługo rozglądnąć się na stronie https://www.mgprojekt.com.pl za projektami, bo słyszałam że mają bardzo ładne.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mieszkanie vs dom
PostNapisane: 2019-10-24, 19:28 
Adept
Offline

Dołączył(a):2019-02-20, 22:10
Posty:20
Mozna wybudować dom ale bardzo fajne są też mieszkania na takich nowoczesnych osiedlach mieszkaniowych. Mój znajomy kupił takie mieszkanie na Osiedlu Przyjaznym w Lutyni. Na Dolnym Śląsku, niedaleko Wrocławia.Kazde mieszkanie posiada gród, dwa miejsca postojowe, mnie bardziej przekonuje takie coś niz budowanie domu od podstaw.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mieszkanie vs dom
PostNapisane: 2019-10-26, 20:01 
Tak tak, mi też się one bardzo podobają, wolę takie osiedle niż dom, a w mieszkaniu na tym osiedlu co je Atal teraz buduje na Pradze Południe mogłabym zamieszkać choćby dziś, lokalizacja osiedla jest wręcz wymarzona


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Mieszkanie vs dom
PostNapisane: 2019-10-28, 04:14 
To bardzo zależy od preferencji poszczególnych osób. My na przykład zdecydowaliśmy się na mieszkanie. Ale niełatwo samemu coś na własną rękę w Krakowie znaleźć. Zgłosiliśmy sie do biura abc dom i oni wynaleźli nam wymarzone mieszkanko


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Mieszkanie vs dom
PostNapisane: 2020-02-27, 14:07 
Zgadzam się, ja też szukałam jakiegoś fajnego osiedla w stolicy i trafiłam na Bliżej Gwiazd na Mehoffera, podoba mi się to że jest ciekawie zaprojektowane a mieszkania mają duże balkony albo tarasy


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO