dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-08-28, 20:32 
W pewien sposób tacy ludzie są sami sobie winni (nie mówię tu o ludziach chory w taki sposób, że tyją mino, iż prawidłowo się odżywiają), ale jednak, zawsze warto zacząć samemu, bo cóż nie daje się głodnemu ryby tylko wędkę by sam złowił sobie ryby...
A co do tego, że są wytykani to inna sprawa, cóż środowisko potrafi być okrutne dla każdego.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-28, 20:34 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Szlachetne zajęcie :)

Zgadzam się z Tobą, chyba najważniejsze jest to żeby umieć dotrzeć do takiej osoby i zdobyć zaufanie, pokazać że nie jesteś wrogiem. W sumie takie cechy są potrzebne w wielu sytuacjach ale z osobami otyłymi, niepełnosprawnym, przewlekle chorymi chyba cały czas. Dari a powiedz, opłaca się pokazywać otwartość i wrażliwość, są osoby które to docenią? I czy w ogóle wrażliwość jest pożądana w takim zawodzie? bo z jednej strony myśle że bardzo a z drugiej właśnie że nie koniecznie.

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-28, 20:35 
Ludzie podchodze do problemu otylosci sam sobie winien to niech cierpi, sa jednak takie osoby bardzo nieszczesliwe ktore cierpia na taka specyficzna choroba ogolnie sa szczuple tylko ze maja szerokie biodra, ludzkie usta nie zamykaja sie gdy taka osoba przechodzi obok.

[ Dodano: 2007-08-28, 20:37 ]
Natty, ciezkie pytanie zadajesz, do niektorych sytuacji lepiej podejsc bardzo oschle, poniewaz nie dalabys rady przetrwac, wiele razy obiecuje, ze skontaktuje sie z rodzina i wtedy dotrzymuje slowa, ale na tym ogranicza sie moja uczuciowosc czasem mi z tym ciezko bo jestem osoba, ktora chce pomoc, ale wiem, ze wtedy byloby jeszcze gorzej.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-28, 20:43 
Zawsze mówię to, co myślę, mam pewną znajomą, która była chora na bulimie i pewien ze znajomych rodziny do nas z nią przyjechał i poprosiłbym z nią porozmawiał. Wygarnąłem jej to, co myślę trochę to dziwnie wyglądało, gdy taki konus jak ja(byłem wtedy jeszcze w szkole podstawowej) mówił do dorosłej kobiety(18), że wygląda okropnie i jak może tak sobie niszczyć zdrowie. Wydawało mi się, że zrozumiała, bo jadła(wprawdzie nie dużo) a potem nie szła do toalety. Dziś po 4latach już praktycznie wyszła z tej choroby i twierdzi, że to, co jej wtedy powiedziałem było dla niej dużym bodzicem.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-28, 20:46 
Terapie wstrzasowo raz dziala, raz przeciwnie, dobrze, ze nie skonczylo sie to proba samobojcza.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-28, 20:53 
Cóż ja byłem odpowiedzialny tylko za jedną rozmowę, resztą jej "wychowania" i terapi zajmował się właśnie ten znajomy rodziny. Lecz to nie ważne ważne było i jest to że zadziałało.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-10-07, 18:13 
dziwie sie bo ameryanskie spolecvzenstwo jest tak bogate a jednoczesnie tak glupie - nie potrafia sie pohamowac w jedzeniu i malo sie ruszaja - a maja swietne osrodki naukowe - wiec tego nie rozumiem i ze sa otyli i umieraja przez to to sa sobie sami winni


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-10-07, 20:47 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-28, 19:50
Posty:1365
Lokalizacja: Rzeszów
amerykanjie to w ogole dizwny kraj jest z ejdnej strony ci strasznie otyli a z drugiej strony rozmiar xxs :/ A co do otylosci to jets ot choroba i trzeba to leczyc. i zle ze czasami ludzie ja ignoruja.

_________________
Żaden człowiek nie jest nielegalny.

You've got a reason to live, say I don't wanna be in love, I don't wanna be in love.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-10-07, 21:44 
Ranger
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-26, 23:04
Posty:2673
Lokalizacja: Rzeszów
A ja nie jestem otyła :D I sprawdzałam swoje BMI :D:D:D :):) Jednak co nie zmienia faktu..... z jednej strony to chore, ale z drugiej... przecie oni się starają tylko pomóc :D

_________________
'gdy żar popołudnia stygnie powoli, a cienie wydłużają się na chodniku, w hawajskich koszulach obydwaj dostojni pyskaty skur*iel i wariat pihu' :>
SKAZANI NA SUKCEZZ ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-10-08, 12:52 
ale czasami pomoc moze zaszkodzic- jesli nie jest to wykonywane pod nadzorem specjalisty - sa kliniki leczenia otylosci , nadwagii oraz zywienia - tylko wystarcza checi no i zapal a bedzie lepiej i bedzie sie zdrowszym


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO