dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: praca za granicą
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-07-21, 20:41 
ja przez EJ JOB wyjeżdżałam do Niemiec, praca jako opiekunka starszej osoby, wyjazd trwał dwa miesiące, za miesiąc miałam 1400 euro i zapewniony pokój i jedzenie


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: praca za granicą
PostNapisane: 2016-07-21, 22:56 
link2usedom ma też ciekawe oferty na wyjazdy do Niemiec, można sobie sporo dorobić i zdobyć doświadczenie


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: praca za granicą
PostNapisane: 2016-08-09, 00:23 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-08-13, 19:03
Posty:62
Ja jestem studentką i wyjeżdzam od 3 lat w czasie wakacji do Holandii do pracy, za pośrednictwem agencji E&A. Nie muszę się o nic martwić, załatwiają wszystkie formalności, dojazd, pieniądze są naprawdę bardzo dobre. Jak wracam do Polski to potem udaje mi się przeżyć na studiach do następnego roku


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: praca za granicą
PostNapisane: 2016-08-12, 13:28 
Ja jade ze znajomą do Belgii z eurokontakt. Dobra agencja, byłam już w pracy w tamtym roku i jestem zadowolona. Wiadomo jak jest, że praca ciężka, ale z eurokontaktem wszystko w porządku.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: praca za granicą
PostNapisane: 2016-09-08, 23:04 
ja do Niemiec jeżdżę. dwa razy byłam, za drugim razem z fajniejszą agencją - link2usedom, fajniejszą bo formalności szybciej pozałatwiałam i lepsze oferty mają niż ta poprzednia co byłam. właśnie wróciłam po 4 miesiącach pracy i naprawdę polecam :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: praca za granicą
PostNapisane: 2016-09-18, 23:54 
ciekawe, ciekawe, aż musze obejrzeć te wszystkie agencje co tu powypisywaliście. póki co faktycznie w tym link2usedom rzuciły mi się w oczy fajne porpozycje i na bardzo różnych stanowiskach, gdzieś do pracy na następne wakacje trzeba jechać dorobić do budżetu studenkciego :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: praca za granicą
PostNapisane: 2016-09-20, 17:45 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-26, 14:06
Posty:291
Jeśli studenci wyjeżdżają na Zachód do pracy to jest zupełnie coś innego niż kiedy chce wyjechać zwykły obywatel,nawet kiedy jest młodym człowiekiem.Wirm coś o tym,ponieważ moja córka swego czasu też wyjechała właśnie do Niemiec (wtedy po licencjacie) - sprzątała,opiekowała się chorymi, osobami starszymi itd.Ale miała zapewnione mieszkanie i wyżywienie i oczywiście znała doskonale Język niemiecki - studiowała germanistykę. Jeśli ktoś nie ma zapewnionego lokum,wyżywienia ,a przede wszystkim nie zna obcego języka - nie ma po co wyjeżdżać za granicę.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: praca za granicą
PostNapisane: 2016-10-03, 04:24 
zerknijie na oferty tutaj http://www.link2usedom.eu/ jak umiecie język niemiecki to nie ma się coi zastanawiać tylko jechać i zarabiać :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: praca za granicą
PostNapisane: 2017-02-01, 10:36 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2017-01-29, 00:18
Posty:47
Za granicą nie jest tak kolorowo jak się wszystkim wydaje. Moim zdaniem warto poszukać pracy w Polsce, wbrew pozorom jest jej bardzo dużo. Na http://poradnikpracownika.pl/ znajdziesz wskazówki m.in na temat szukania pracy, warto z nich skorzystać.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: praca za granicą
PostNapisane: 2017-02-16, 09:19 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2017-01-31, 12:46
Posty:2
To zależy od tego jakie masz wykształcenie i co chcesz robić za granicą. Jak ktoś chce wyjecac bez znajomości chociażby języka to faktyczni raczej kokosów nie zarobi. Ja właśnie dla takich osób postanowiłam otworzyć szkołę jezykową, która będzie przygotowywała ludzi do wyjazdu za granicę w poszukiwaniu pracy. Wszystko co mi było potrzebne do pracowni językowej zamówiłam na http://www.fart24.pl/19-pracownie-jezykowe a sama musiałam tylko znaleźć jakąś sale, która spełniłaby moje oczekiwania.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO