dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: praca za granicą
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-04-18, 19:36 
Za granicą wiadomo zarobi lepsze, tylko trzeba być uważnym, zeby sie na naciąć. A już ogólnie najlepiej to przez agencje pracy szukać, jak ja. Zgłosiłem się do Brasco Recruitment i w ciągu miesiąca miałem już pracę. Warunki mam dobre, na nic naprawdę nie narzekam. A po wakacjach rodzina też się do mnie przeprowadza, to juz w ogóle bedzie dobrze.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: praca za granicą
PostNapisane: 2017-05-10, 10:20 
Ja pracowałam w Niemczech jako opiekunka osób starszych i zarobki faktycznie są dużo sensowniejsze niż u nas, trzeba tylko znaleźć dobrą agencję, bo są takie które potrafią tylko zaszkodzić, ja akurat wyjechałam z ejjob i wszystko było ok


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: praca za granicą
PostNapisane: 2017-07-04, 17:20 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-02-02, 23:40
Posty:58
Niektórzy wolą szukać pracy zagranicą, a u Nas w Polsce tez można dołączyć do dobrej firmy i mieć dobre zarobki i szansę na rozwój czy szkolenia branżowe. Widziałem, że BMW szuka pracowników na terenie całego kraju http://www.praca-dealerbmw.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: praca za granicą
PostNapisane: 2018-12-07, 17:25 
Za granica można jednak dużo lepiej sobie zarobić niż w Polsce, no niestety taka jest prawda. Jakiś czas temu natrafiłam na agencję medipe http://medipe.pl/. Mają krótki i przejrzysty regulamin, nie jak inne agencje których oferty przeglądałam


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: praca za granicą
PostNapisane: 2020-12-04, 18:12 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-09-16, 23:17
Posty:260
Pracuję już od kilku lat za granicą i jak na razie nie mam zamiaru wracać do kraju. A jeśli chodzi o przelewy do polski, to korzystam ze strony https://tanieprzelewy.com/ na niej jest podany ranking najlepszych firm, które wykonują takie przelewy za nie wielkie pieniądze.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: praca za granicą
PostNapisane: 2023-01-20, 14:42 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2022-07-12, 13:28
Posty:90
Ja zanalazłam świetną pracę w Polsce. Https://youaretheboss.pl/ oferuje wiele miesc pracy, polecam młodym osobm, bo nie trzeba mieć doświadczenia w finansach, żeby spróbować tam swoich sił :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO