dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: zakupy przez internet
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-08-19, 21:42 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-11-24, 23:58
Posty:187
moj chłopak kupuje buty i zawsze są dobre ale ja cokolwiek bym nie kupiła z odzieży zawsze jest złe. dobrze że jest 10 dni na zwrot towaru


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zakupy przez internet
PostNapisane: 2013-08-29, 15:18 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-07-09, 09:03
Posty:5
Ja często kupuję buty. Znalazłam sklep, gdzie sprzedają buty damskie duże rozmiary na szczęście też mają. Mam problem, ponieważ mam niestandardową stopę i w sieciówkach nie mogę dostać butów w moim rozmiarze. A w sieci nie mam z tym problemu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zakupy przez internet
PostNapisane: 2013-09-04, 19:50 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2013-07-04, 16:20
Posty:93
A zawsze robiac online zakupy, mozna takze przy okazji wziac online chwilówki:D - bedzie kasa, na zakupy hehe


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zakupy przez internet
PostNapisane: 2015-08-25, 19:00 
ja jakiś czas temu trafiłam na taki sklep gumki . pl - duży wybór, dyskretna przesyłka


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: zakupy przez internet
PostNapisane: 2015-09-06, 13:00 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-07-08, 22:49
Posty:6
Poszukując dobrych jakościowo produktów wyposażenia domu (nieelektryczne agd - np. sztućce, garnki, zastawa stołowa) koniecznie zajrzyjcie pod adres sklep.altom.pl - ogromny wybór w niezłych cenach. Sklep ma wyłączność na dystrybucję kilku marek, co czyni go tym atrakcyjniejszym miejscem do tego typu zakupów.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zakupy przez internet
PostNapisane: 2015-11-30, 18:29 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2012-05-30, 22:14
Posty:51
W sklepach internetowych częściej można kupić coś w promocyjnych cenach lub sklep dorzuci jakiś gratis. Ostatnio a dokładnie w piątek "Black Friday" kupowaliśmy piekarnik. Mieliśmy już upatrzony model EOC5956AOX ale czekaliśmy na małą promocję:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zakupy przez internet
PostNapisane: 2015-12-27, 20:31 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Dużo udało się zaoszczędzić? Jak wrażenia z użytkowania? Opowiadaj! :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zakupy przez internet
PostNapisane: 2015-12-28, 11:26 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1127
Ooo... tez jestem ciekawa, wybrałam już cały sprzęt, tylko miedzy kilkoma piekarnikami wciąż się zastanawiam. Między innymi nad tym. Przekonuje mnie chyba termosonda i czyszczenie pyrolityczne. Ale ciekawa jestem jak działają te automatyczne programy wagowe?

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zakupy przez internet
PostNapisane: 2015-12-28, 12:55 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2011-05-26, 11:34
Posty:261
samba_mamba napisał(a):
Dużo udało się zaoszczędzić? Jak wrażenia z użytkowania? Opowiadaj! :)


Elektronika i AGD często najlepiej kupować po nowym roku. Wystarczy obserwować dwóch konkurentów - czyli olele i electro.
Wymieniony wyżej Piekarnik ELECTROLUX EOC5956AOX kosztuje w ich sklepach internetowych 2719zł.
Jednak jeżeli zajrzymy na allegro, na którym obie firmy rywalizują to oleole nie sprzedaje, a electro kosztuje 3499 zł.
Duża różnica, ale tylko chwilowa (to zależy również od innych wystawiających). Ceny zaczną się wyrównywać i spadać do tych ze sklepów internetowych, może nawet poniżej. Trzeba obserwować. Już kilka lat temu zauważyłam, że warto takie obserwacje prowadzić, wtedy kupimy najtaniej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zakupy przez internet
PostNapisane: 2016-02-20, 20:02 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-05-13, 18:25
Posty:16
Pewnie większość kupuje przez neta prezenty, elektronikę, itp. W sumie teraz wszystko można robic przez internet. Ja korzystam głównie z allegro i skąpca. Ostatnio kupiłem sobie takiego drona: www.skapiec.pl/site/cat/3752/comp/14875899 i bawię się nim do tej pory. Fajny i stabilny:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO