dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: zakupy przez internet
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-03-14, 17:08 
ja odkryłem ostatnio świetną stronkę dziobacz.pl i zastanawiam sie, czy nie zgłosić tam telewizora. z tego co wycztałem to chodzi tam o to, ze zgłasza sie jakaś rzecz, jaka chce sie kupic, oni szukają dla niej dostawcy, a pozniej im wiecej osób jest zainteresowanych kupnem tej rzeczy, tym jej cena leci w dół, takze to fajna opcja, wiem ze takie cos juz działa w stanach :aragorn:


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: zakupy przez internet
PostNapisane: 2017-01-31, 10:14 
Ja kupuję online najczęściej sprzęt elektroniczny. Jakiś słuchawki, gry, programy. Ostatnio kupiłem sobie oryginalnego Windowsa w sklepie klucz-system. Nie ma to jak oryginalne oprogramowanie. Wyszło całkiem niedrogo.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: zakupy przez internet
PostNapisane: 2018-11-07, 12:45 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2016-10-12, 11:09
Posty:72
Najlepsze zakupy tylko w palarni kawy https://www.bogactwokaw.pl/ Smaczna i świeża każdego dnia.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zakupy przez internet
PostNapisane: 2019-02-15, 11:06 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-06-21, 22:42
Posty:23
Ja internetowo na wapteka.pl zamawiam leki bez recepty i kosmetyki. Do swojej apteki mam dość daleko, to po pierwsze, też ceny w niej nie należą do najniższych. Tak to jest jak jest jedna w miejscowości. A przez internet to korzyści jest kilka, bo i ceny niższe, zamawiam kiedy chcę, towar do domu przychodzi i to szybciutko. Super sprawa słuchajcie i duże udogodnienie jak dla mnie :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zakupy przez internet
PostNapisane: 2019-11-26, 06:30 
Już zaraz black fridya, z tej okazji polecam zakup garnków Staub o wysokiej jakości, firmy francuskiej o wysokiej jakości i wieloletniej gwarancji. Moim zdaniem nei ma lepszego producenta. Jednakże Zwilling, o niemieckiej trwałości też jest bardzo dobry i wykonują trwale garnki, patelnie, czy inne akcesoria kuchenne z materiałów z wysokiej półki
Zapraszam do tego sklepu podczas Black Friday https://zwilling.pl/


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: zakupy przez internet
PostNapisane: 2022-04-21, 10:43 
Adept
Offline

Dołączył(a):2022-01-13, 13:14
Posty:21
Przez internet ostatnio znalazłam przepiękną porcelanę. Ktoś tutaj wcześniej już pisał, że poszukuje jakiejś porządnej i ja bardzo mogę polecić tą - https://hurtowniaporcelany.pl/porcelana/3791-lubiana-boss-morski-24-czesci-serwis-obiadowy-dla-6-osob, bardzo ładna, w pięknym kolorze.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO