dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 258 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 26  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: nowosci kinowe
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-02-14, 22:51 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Nie wybieram się na to. :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: nowosci kinowe
PostNapisane: 2015-02-16, 12:21 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-10-01, 16:39
Posty:143
samba_mamba - też sobie Greya odpuszczę, za dużo jest darmowych, fajniejszych filmów w tej tematyce. :D
Za to jeszcze się może w lutym przejdę na Disco polo z Tomaszem Kotem, ale nawet nie dla niego, chociaż go ostatnio bardziej lubię po tej roli w "Bogach". :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: nowosci kinowe
PostNapisane: 2015-02-17, 14:00 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2014-01-19, 00:16
Posty:61
Ja tam zostaję w tematyce muzycznej (a taki kaprys w tym roku chyba mam), która mi się coraz bardziej podoba w filmie. Idę teraz na film "Disco Polo"
- śpiewać i tańczyć z Ogrodnikiem i Kulig, a co.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: nowosci kinowe
PostNapisane: 2015-02-17, 14:30 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-01-23, 21:35
Posty:125
Ja to dopiero wczoraj zobaczyłam reklamę " Snajper" słyszałam od znajomego z usa że film jest naprawdę rewelacyjny także mam zamiar go obejrzeć :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: nowosci kinowe
PostNapisane: 2015-02-17, 15:04 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-02-02, 13:50
Posty:36
Loka napisał(a):
Ja tam zostaję w tematyce muzycznej (a taki kaprys w tym roku chyba mam), która mi się coraz bardziej podoba w filmie. Idę teraz na film "Disco Polo"
- śpiewać i tańczyć z Ogrodnikiem i Kulig, a co.


Też szykuje się na ("Disco polo", ja znów ostatnio mam kaprys na polskie filmy), ale myślę, że tańce i spiewy sobie odpuszcze, pozostanę przy ogladaniu ;) a tak serio, to ide bo zapowiada się niezła komedia, wnioskuje po trailerach, no i przy okazji mam zamiar troche powspominac rózowe lata 90te :)
Loka a jesli chcesz pozostać w muzycznej tematyce to polecam "whiplash", jeśli lubisz takie klimaty:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: nowosci kinowe
PostNapisane: 2015-02-17, 22:47 
Nieźli są Wkręceni 2, jak ktoś lubi lżejsze komedie z dużą dawką humoru to powinien być zadowolony ;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: nowosci kinowe
PostNapisane: 2015-02-18, 15:56 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-02-18, 15:09
Posty:8
Loka napisał(a):
Ja tam zostaję w tematyce muzycznej (a taki kaprys w tym roku chyba mam), która mi się coraz bardziej podoba w filmie. Idę teraz na film "Disco Polo"
- śpiewać i tańczyć z Ogrodnikiem i Kulig, a co.


A właśnie jakoś sporo ostatnio tych muzycznych filmów :D I chociaż podchodzę dosyć sceptycznie do tego filmu "Disco Polo", to chyba z czystej ciekawości też obejrzę. W sumie fajny klimat lat 90-tych się zapowiada ;)

Moogle_boogle napisał(a):
Ja to dopiero wczoraj zobaczyłam reklamę " Snajper" słyszałam od znajomego z usa że film jest naprawdę rewelacyjny także mam zamiar go obejrzeć :)


Co do "Snajpera", to słyszałam, że wywołał niezłe kontrowersje, dlatego też jest na mojej liście "do obejrzenia" :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: nowosci kinowe
PostNapisane: 2015-02-23, 14:23 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-10-01, 16:39
Posty:143
Wracając do tematu filmu Tymańskiego...jednak ten tytuł, to nie był od czapy żeby tylko szokować. Kto obejrzy, to zrozumie, że tego inaczej nie dało się zatytułować, ale nie dlatego, że film jest zły, tylko o co w nim chodzi. A przesłanie jest odrobinkę smutne, za to podsumowuje nieźle kilka rzeczy o naszym szołbiznesowym podwórku.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: nowosci kinowe
PostNapisane: 2015-03-05, 11:36 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-07-02, 12:03
Posty:372
Marecki doskonale ująłeś kwitensencję tego filmu. Sam film mi się podobał.. ale fakt.. szara rzeczywistość.... Szkoda że tak sie "wspira" polskich wykonawców....

Podobno Ida wraca do kin ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: nowosci kinowe
PostNapisane: 2015-03-12, 16:37 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2014-01-19, 00:16
Posty:61
Marceli dzięki za polecenie "whiplash" poszukam, a teraz to jeszcze soundtracku szukam z "Dicopolo" bo "Czekoladka" w wykonaniu Ogrodnika bardzo mi podpasywała. taki rytmiczny kawałeczek ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 258 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 26  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO