dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 258 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: nowosci kinowe
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-04-01, 12:45 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-10-01, 16:39
Posty:143
A na The Duff się wybieracie? Albo wiecie w ogóle, co to jest? Ja nie byłem w temacie, ale kilka dni temu ktoś mnie uświadomił, że mogłem być "Duffem" w żartach. :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: nowosci kinowe
PostNapisane: 2015-04-07, 11:24 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-08-29, 20:53
Posty:153
Nie wiem w ogóle o co chodzi... Coś jak kaczor duffy??


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: nowosci kinowe
PostNapisane: 2015-04-07, 14:35 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-10-01, 16:39
Posty:143
kobieteczka - autentycznie padłem. :D :D :D
THE DUFF - to jest taki film, który niedługo zresztą wchodzi do kin, dlatego piszę o tym tutaj. :)
A tak, to Duff w ogóle znaczy "designated ugly fat friend, czyli coś jak brzydki, gruby, przyjaciel i od tego skrótu w stanach się zrobiło modne słowa, a potem książka i film.
Trailer. :D www.youtube.com/watch?v=O3x_bS8Yc1o


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: nowosci kinowe
PostNapisane: 2015-04-08, 11:13 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-08-29, 20:53
Posty:153
Marecki napisał(a):
kobieteczka - autentycznie padłem. :D :D :D
THE DUFF - to jest taki film, który niedługo zresztą wchodzi do kin, dlatego piszę o tym tutaj. :)
A tak, to Duff w ogóle znaczy "designated ugly fat friend, czyli coś jak brzydki, gruby, przyjaciel i od tego skrótu w stanach się zrobiło modne słowa, a potem książka i film.
Trailer. :D www.youtube.com/watch?v=O3x_bS8Yc1o

Haha, nie jestem na czasie jak widać :P
Sprytne określenie, szkoda, ze nie tłumaczalne na polski, zawsze przy kimś wypadnie się lepiej albo gorzej, więc chyba bycie tkim duffem moze być przejściowe, co? :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: nowosci kinowe
PostNapisane: 2015-04-08, 23:10 
Tylko nastolatki inaczej do tego podchodzą. Zawsze chcą super wyglądać i lepiej od nich. Wydaje mi się że film porusza dosyć istotna kwestię. Jak się ma naście lat to wiadomość że ktoś się z Toba kumpluje tylko dlatego bo wygląda lepiej na twoim tle to może bardzo zaboleć i spowodować załamanie psychiczne. Ciekawe jak ta dziewczyna się zachowa jak juz się dowie że jest duffem


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: nowosci kinowe
PostNapisane: 2015-04-09, 14:17 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-10-01, 16:39
Posty:143
kobieteczka- wszystko co dotyczy ludzi może być tylko przejściowe. :)
A samo DUFF można przetłumaczyć, tylko to byłoby trochę bez sensu, lepiej zrozumieć po prostu nowe słowo.
Kapłanka- ale to widać w zapowiedzi - najpierw się chyba załamie/wkurzy, a potem będzie się chciała zmienić. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: nowosci kinowe
PostNapisane: 2015-04-10, 12:35 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-08-29, 20:53
Posty:153
Najwięcej samobójstw chyba wśród nastolatków jest, nie? :P Z ciekawości wybiore sie na film, zabiorę brata nawet będzie rodzinny wypad.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: nowosci kinowe
PostNapisane: 2015-04-15, 15:02 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-06-18, 14:12
Posty:35
Tak jest, kiedyś jak nie było fb, instagrama nie było tyle krytyki. A teraz ktoś coś wrzuci do internetu i można zostać pośmiewiskiem do końca szkoły.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: nowosci kinowe
PostNapisane: 2015-04-19, 21:12 
FB, filmiki wrzucane do internetu to rzeczywiście teraz bardzo popularne i może nie tylko przykrość sprawić ale niektórzy mogą się załamać. Nastolatkowie powinni pójść na The Duff i zobaczyć że kryzys można pokonać. A tak wogóle to śmieszna to jest komedia.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: nowosci kinowe
PostNapisane: 2015-04-20, 12:48 
Adept
Offline

Dołączył(a):2014-10-17, 11:45
Posty:33
Kapłanka napisał(a):
FB, filmiki wrzucane do internetu to rzeczywiście teraz bardzo popularne i może nie tylko przykrość sprawić ale niektórzy mogą się załamać. Nastolatkowie powinni pójść na The Duff i zobaczyć że kryzys można pokonać. A tak wogóle to śmieszna to jest komedia.


lekka na pewno - człowiek wychodzi z niej z lepszym humorem:) no i jest na czym oko zawiesic - ciacho z filmu, to prawdziwe ciacho :mrgreen:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 258 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO