dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jaki zestaw noży kuchennych
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2018-11-09, 14:12 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-06-03, 08:35
Posty:188
aniazzielonego napisał(a):
ja mam noże ze stali nierdzewnej :)

Bardzo dużo jest różnego rodzaju noży ze stali nierdzewnej. Kupiłaś cały komplet czy pojedynczo wybierałaś dla siebie ? No i z jakiej firmy masz, bo tego też jest sporo na rynku


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki zestaw noży kuchennych
PostNapisane: 2018-11-09, 14:14 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-06-03, 08:35
Posty:188
Mikus napisał(a):
Ale to takie pręciki nie rysują noży? Wygląda to jak taka pianka pręcików w sumie. Ale trochę obawiam czy przy wkładaniu i wyciąganiu noże nie tępią się też przy ocieraniu się o stal?

Skoro jest to przeznaczone do chowania noży to nie rozumiem czemu miałoby negatywnie wpływać na noże ? Jak narazie nie zauważyłam tego, albo po prostu nie jestem w stanie bo przecież każdy nóż po jakimś czasie się stępi i trzeba naostrzyć


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki zestaw noży kuchennych
PostNapisane: 2018-11-10, 19:52 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-05-09, 11:46
Posty:184
Aria napisał(a):
Skoro jest to przeznaczone do chowania noży to nie rozumiem czemu miałoby negatywnie wpływać na noże ? Jak narazie nie zauważyłam tego, albo po prostu nie jestem w stanie bo przecież każdy nóż po jakimś czasie się stępi i trzeba naostrzyć

Wolę się upewnić niż potem mięć problemy z nożami :) To w takim razie chyba też kupie sobie ten blok co Ty wybrałaś :) Mam nadzieje, że się sprawdzi na dłuższą metę


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki zestaw noży kuchennych
PostNapisane: 2018-11-11, 21:16 
Aria napisał(a):
aniazzielonego napisał(a):
ja mam noże ze stali nierdzewnej :)

Bardzo dużo jest różnego rodzaju noży ze stali nierdzewnej. Kupiłaś cały komplet czy pojedynczo wybierałaś dla siebie ? No i z jakiej firmy masz, bo tego też jest sporo na rynku

Ja szukałam po cenie , oczywiście w stosunku do jakości. Nie moge kupic japońskich noży po pate tysięcy , więc szukałam odpowiedniej marki . Co sądzicie o nożach kyoto?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaki zestaw noży kuchennych
PostNapisane: 2018-11-11, 23:12 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2017-08-19, 01:29
Posty:81
karate napisał(a):
Ja szukałam po cenie , oczywiście w stosunku do jakości. Nie moge kupic japońskich noży po pate tysięcy , więc szukałam odpowiedniej marki . Co sądzicie o nożach kyoto?

To są te noże z drewnianą rękojeścią od Ambition? Dobrze kojarzę??

Czy ktoś z Was kiedyś zamawiał coś online od ambition?? Zastanawiam się czy jest to bezpieczne czy lepiej osobiście gdzies pojechać do sklepu i samemu wtachać to sobie do mieszkania?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki zestaw noży kuchennych
PostNapisane: 2018-11-13, 15:46 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-06-03, 08:35
Posty:188
kyra napisał(a):
To są te noże z drewnianą rękojeścią od Ambition? Dobrze kojarzę??

Dobrze kojarzysz ich rękojeść wykonana jest z drewna pakka. Co jak co sama rękojeść już robi wrażenie

kyra napisał(a):
Czy ktoś z Was kiedyś zamawiał coś online od ambition?? Zastanawiam się czy jest to bezpieczne czy lepiej osobiście gdzies pojechać do sklepu i samemu wtachać to sobie do mieszkania?

Ja u nich zamawiałam garnki no i jakoś kurier przyniósł mi je pod same drzwi, więc nic dźwigać nie musiałam i wszystko było tak zapakowane że podczas przesyłki nic się nie stało


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki zestaw noży kuchennych
PostNapisane: 2018-11-13, 23:02 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2017-08-19, 01:29
Posty:81
Aria napisał(a):
Dobrze kojarzysz ich rękojeść wykonana jest z drewna pakka. Co jak co sama rękojeść już robi wrażenie

Drewno pakka? Pierwsze słyszę, ono jakieś super jest, że zastosowali je w garnkach ?

Aria napisał(a):
Ja u nich zamawiałam garnki no i jakoś kurier przyniósł mi je pod same drzwi, więc nic dźwigać nie musiałam i wszystko było tak zapakowane że podczas przesyłki nic się nie stało


O no to w sumie spoko, na miłego kuriera trafiłaś :D Ale trochę się waham czy talerze, filiżanki itd też zapakują odpowiednio i czule, żeby nic się nie potukło :/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki zestaw noży kuchennych
PostNapisane: 2018-11-14, 13:38 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-11-14, 13:19
Posty:11
Ja dostałam zestaw noży od Fiscarsa na parapetówkę 2 lata temu i są super. Do tej pory nie musiałam ostrzyć i tną świetnie. Tylko pamiętajcie, że noży nie wkłada się do gorącej wody. Przy myciu warto używać letniej wody, wtedy noże tak szybko się nie tępią.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki zestaw noży kuchennych
PostNapisane: 2018-11-16, 19:00 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-05-09, 11:46
Posty:184
kyra napisał(a):
Drewno pakka? Pierwsze słyszę, ono jakieś super jest, że zastosowali je w garnkach ?

Na pewno wygląda świetnie jak tak patrzę na te garnki w internecie! Extra efekt robi!

karate napisał(a):
Ja szukałam po cenie , oczywiście w stosunku do jakości. Nie moge kupic japońskich noży po pate tysięcy , więc szukałam odpowiedniej marki . Co sądzicie o nożach kyoto?

Właśnie o nich rozmawiamy :) Sam je również posiadam i jestem bardzo zadowolony. Są po prostu dobrze wykonane i nie kosztują tysięcy :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki zestaw noży kuchennych
PostNapisane: 2018-11-17, 01:10 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-06-03, 08:35
Posty:188
Mikus napisał(a):
Na pewno wygląda świetnie jak tak patrzę na te garnki w internecie! Extra efekt robi!

O jakich garnkach mówicie, bo ja mówiłam o nożach :)

Mikus napisał(a):
Właśnie o nich rozmawiamy :) Sam je również posiadam i jestem bardzo zadowolony. Są po prostu dobrze wykonane i nie kosztują tysięcy :)

Trzymasz je gdzieś tak luzem czy w jakimś stojaku ?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO