dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jaki zestaw noży kuchennych
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-09-14, 10:42 
Jak bym miała wybierać to wybrała bym philipiaka, koleżanka ma i bardzo sobie chwiali.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaki zestaw noży kuchennych
PostNapisane: 2016-09-15, 08:24 
Szukam porządnego zestawu noży stalowych w którym jest jest nóż santoku? Większość zestawów które oglądałam nie ma w swoim składzie tego noża.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaki zestaw noży kuchennych
PostNapisane: 2016-09-20, 17:10 
Mokki napisał(a):
Szukam porządnego zestawu noży stalowych w którym jest jest nóż santoku? Większość zestawów które oglądałam nie ma w swoim składzie tego noża.


Taki nóż znajdziesz w ofercie Philipiaka. W ofercie mamy nóż Santoku ze stali szlachetnej oraz ceramiczny. Zapraszam po ich zakup do naszych salonów stacjonarnych lub sklepu internetowego.

Pozdrawiam, Marta Kowalewska
Online Ekspert marki PHILIPIAK


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaki zestaw noży kuchennych
PostNapisane: 2016-09-20, 18:20 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-26, 14:06
Posty:291
Ja mam noże firmy Solingen Rostfrei:

Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki zestaw noży kuchennych
PostNapisane: 2016-10-05, 11:52 
Ja mam taki zestaw noży philipiaka, dostałam kiedyś na rocznicę ślubu, do tej pory ich używamy.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaki zestaw noży kuchennych
PostNapisane: 2016-10-06, 14:09 
Felkaw napisał(a):
Ja mam taki zestaw noży philipiaka, dostałam kiedyś na rocznicę ślubu, do tej pory ich używamy.


Bardzo się cieszę, że nasze produkty są częścią wyposażenia Twojej kuchni. Więcej o nich można znaleźć na stronie naszego sklepu internetowego https://www.shop.philipiakmilano.pl/noze-10003 Zapraszam!

Pozdrawiam, Marta Kowalewska
Online Ekspert marki PHILIPIAK


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaki zestaw noży kuchennych
PostNapisane: 2016-10-11, 22:06 
No ja jestem zdecydowanie za Gerlachem bo firma z tradycja i nie wypuszczaja na rynek złych produktów. Moja siostra i mama maja i garnki i patelnie i służa im już ładnych pare lat.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaki zestaw noży kuchennych
PostNapisane: 2016-10-12, 22:05 
Jestem w posiadaniu noża philipiaka ceramicznego, bardzo go lubie i czesto uzywam.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaki zestaw noży kuchennych
PostNapisane: 2016-10-13, 15:26 
A Philipiak sprzedaje pojedynczo noże czy w zestawach?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaki zestaw noży kuchennych
PostNapisane: 2016-10-14, 10:15 
Gość napisał(a):
Mokki napisał(a):
Szukam porządnego zestawu noży stalowych w którym jest jest nóż santoku? Większość zestawów które oglądałam nie ma w swoim składzie tego noża.


Taki nóż znajdziesz w ofercie Philipiaka. W ofercie mamy nóż Santoku ze stali szlachetnej oraz ceramiczny. Zapraszam po ich zakup do naszych salonów stacjonarnych lub sklepu internetowego.

Pozdrawiam, Marta Kowalewska
Online Ekspert marki PHILIPIAK


Dziękuję za odpowiedź. Czy mogłaby mi Pani podać adresy salonów firmowych? Być może jeszcze na coś zdecyduję sie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO