dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jaki zestaw noży kuchennych
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-07-27, 22:20 
Ja doradzam gerlacha bo to firma z tradycjami i jeszcze nie słyszałam żeby ktoś miał o nich zła opinie.Sama mam i noże i sztućce, i powoli na pewno skompletuje i patelnie i garnki.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaki zestaw noży kuchennych
PostNapisane: 2016-07-28, 17:05 
to kompletuj bo warto. Będziesz miała pewność, że gotujesz zdrowo, smacznie i szybko bo garnki, patelnie mają potrójna warstwę na dnie które równomiernie rozprowadza ciepło.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaki zestaw noży kuchennych
PostNapisane: 2016-07-29, 22:37 
Ja mam na razie tylko noże gerlacha. Jestem bardzo zadowolona, a głównie z tego że maja antypoślizgowy uchwyt co jest bardzo wygodne w codziennych pracach. Jak dla mnie to warto zainwestować bo to na długie lata, a ja zapłaciłam jakoś niedużo bo ok 300zł za noże w podstawce.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaki zestaw noży kuchennych
PostNapisane: 2016-08-04, 13:48 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-06, 15:23
Posty:277
ja mam sporo rzeczy od gerlacha, ostatnio nawet kupiłam patelnię grillową, bo latem wiadomo mięska smażonego się chce, a klasyczny grill w bloku odpada :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki zestaw noży kuchennych
PostNapisane: 2016-08-06, 13:41 
Mnie ceramiczne popękały, jeden spadł na podłogę i na pół się złamał, a te od gerlacha służą od lat i nic się znimi nie dzieje, także zdecydowanie wolę firmowe, znane od lat.,


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaki zestaw noży kuchennych
PostNapisane: 2016-08-08, 23:09 
Aaa patelnie grillową tez mam ;-) Jedzenie jak znalazł dla znajomych jak wpadna z wizytą. Mięso smakuje jak prosto z grilla, do tego jakaś sałatka, pieczone ziemniaczki i mega imprezka.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaki zestaw noży kuchennych
PostNapisane: 2016-08-10, 10:30 
W swojej kuchni posiadam noże stalowe philipiaka, kupiłam w komplecie innych to nawet już nie używam.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaki zestaw noży kuchennych
PostNapisane: 2016-08-10, 13:41 
No każdy lubi to co ma, ja się cieszę, że zdecydowałam się na te od Gerlacha, firma znana od pokoleń to wiem, ze długo posłużą.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaki zestaw noży kuchennych
PostNapisane: 2016-09-12, 13:37 
W tym zestawie najbardziej mi się podoba nóż szefa kuchni :) Super jest i świetnie nim się kroi :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaki zestaw noży kuchennych
PostNapisane: 2016-09-12, 15:23 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-26, 14:06
Posty:291
Zestaw noży kuchennych Victorinox


Komplet noży kuchennych Gerlach

Powyższe zestawy są bardzo dobre-wystarczy wejść w google i tam sobie pooglądać ;-)


Ostatnio edytowano 2016-09-20, 18:25 przez ciekawska, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO