dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Kraków, tanie jedzenie
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-02-08, 14:31 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-05-27, 09:39
Posty:148
Ostatni raz smacznie w tych rejonach zjadłem w Party Pizza w Katowicach. Czy ta sama pizzeria jest również w Krakowie? Wkrótce tam będę i chciałbym dobrze zjeść ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kraków, tanie jedzenie
PostNapisane: 2012-02-20, 15:24 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-11-22, 15:16
Posty:17
Mnie podobało się w Chaczapuri - najlepsze jest właśnie to danie ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kraków, tanie jedzenie
PostNapisane: 2012-08-23, 15:31 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2012-07-24, 16:01
Posty:89
na Pijarów jest jedna dobra, podsylam linka do poczytania o miejscu i manu http://www.favore.pl/203518_restauracja ... lskie.html
Natomiast jesli chcesz troche zaszalec to na Rynku jest The Piano Rouge, drozsze, ale warto odwiedzic


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kraków, tanie jedzenie
PostNapisane: 2012-09-01, 16:11 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-09-21, 18:28
Posty:13
wiecie jak chcę zjeść tanio to mogę sobie zupkę chińską zrobić. Jak już się wybieram do miasta na obiad to nie po to, żeby oszczędzać, ale po to, żeby dobrze zjeść. Więc przy wyborze miejsca na obiad bardziej kieruję się smakiem, jakością a nie ceną ;) I tak, jak już mnie dopadnie taka ochota na coś pysznego, niepowtarzalnego to idę na obiad do C.K. Browaru. Jest smacznie, miło, fantastyczne piwo do tego ;) nic więcej mi nie trzeba.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kraków, tanie jedzenie
PostNapisane: 2013-01-10, 10:33 
Bardzo tanie a przede wszystkim smaczne jedzonko to tylko barykrakow.pl :)
Mają bary w paru miejscach Krakowa, przytulnie, smacznie, tanio- już od 6zł obiad :)
POLECAM WSZYSTKIM![/color]


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Kraków, tanie jedzenie
PostNapisane: 2013-02-20, 14:04 
A ja polecam może nie najtańszą, ale za to sprawdzoną restaurację Augusta. Smaczny makaron można tam dostać już za około 20 zł. Ale warto spróbować innych pozycji z menu, bo nie często w Krk dostaniecie tak solidnie przygotowane dania.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Kraków, tanie jedzenie
PostNapisane: 2013-03-12, 08:10 
A nikt nie słyszał o stołówce na AGH?? Przecież tam jest najlepsze i najtańsze jedzenie w mieście. Prawdziwe domowe obiady - zupka i drugie danie i do tego kokpot, a wszystko na pewno za mniej niż 15 zł. Polecam każdemu, juz jestem 2 lata po studiach, wróciłam do swojego miasta, ale tych obiadków się nie zapomina:)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO