dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Kraków, tanie jedzenie
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-09-28, 13:37 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-11-18, 00:30
Posty:187
Jest tu ktoś z Krakowa? Może znacie kilka miejsc w tym mieście, gdzie można zjeść tani i dobry posiłek. Nie mam na myśli oczywiście jedzenie w typie kebab czy zapiekanka. po prostu mięso, ewentualnie ryba plus ziemniaczki i surówka

_________________
kajas


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kraków, tanie jedzenie
PostNapisane: 2010-09-28, 21:22 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-16, 17:18
Posty:359
A pewnie że znam - mój dom. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kraków, tanie jedzenie
PostNapisane: 2010-09-29, 10:09 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-09-29, 10:04
Posty:35
jeśli chodzi o rybkę z surówką to bardzo dobą jadłam w restauracji U Romana, w jednej z filii na ul. Bociana, ale w centrum na ul. Św. Tomasza jest w fajnym miejscu na samej górze w budynku AM. Wszystko świeże i panie obsługujące milsze niż w barze mlecznym :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kraków, tanie jedzenie
PostNapisane: 2010-09-30, 13:48 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-06-09, 17:35
Posty:47
Jeśli chodzi o dobre restauracje w Krakowie i dobrze przyrządzone ryby to myślę, że warto byłoby się wybrać do Le Scandale na Placu Nowym na Kazimierzu. Podają tam bardzo dobrą sałatkę z tuńczyka. Bardzo duża porcja jedzenia, sałatka bardzo smaczna, ceny przystępne jak na tą część Krakowa.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kraków, tanie jedzenie
PostNapisane: 2010-10-08, 11:31 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-08-09, 14:26
Posty:177
Też słyszałem wiele dobrego o barze "U Romana", właśnie, że mają miłą i szybką obsługę, tanie i smaczne jedzenie, obiady już od 10 złotych. Tak tanich jadłodajni w Krakowie to ze świecą szukać.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kraków, tanie jedzenie
PostNapisane: 2010-11-23, 12:28 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-02-12, 14:45
Posty:105
Byłam tam na bryzolu z ziemniakami. Był naprawdę dobry. No i ceny mają w sam raz na studencką kieszeń. Oczywiście najlepiej stołować się u mamy:),ale nie każdy może sobie na to pozwolić. Ja ostatnio sama gotuję i nawet mi to wychodzi:) Problem w tym,że tego nie lubię


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kraków, tanie jedzenie
PostNapisane: 2010-11-30, 12:14 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-02-17, 12:11
Posty:19
najgorsze, że nie wiadomo skąd biorą produkty. można się łatwo przejechać na tanich rzeczach z hipermarketu... czytałem ostatnio http://interia360.pl/moim-zdaniem/artyk ... basa,40938 tak jak jest opisane pod linkiem - jesteś tym co jesz, a im taniej, tym niestety gorzej, jak ze wszystkim. jak kupisz tanio używany samochód, to w niego włożysz fortunę, jak odłożysz na nowszy to pojeździsz wygodniej, bezpieczniej i dłużej. opisane macie parę trików (jak np. downsizing), na co uważać przy zakupach


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Tani dwudaniowy obiad za 10 zł na Kazimierzu w Krakowie
PostNapisane: 2011-07-28, 00:25 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-07-28, 00:21
Posty:1
Ja z mojej strony mogę polecić Lubieto na Meiselsa 2, taj jak w tytule zupa + drugie danie = 10zł, porcje duże całe aktualne menu na ich stronie http://bardzolubieto.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kraków, tanie jedzenie
PostNapisane: 2011-07-30, 23:51 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-07-27, 22:20
Posty:7
Polecam:

Pod Wawelem (na plantach, przy końcu grodzkiej, na przeciwko Wawelu) - Schaboszczak wielkości pizzy + sałatka z ziemniaków albo (o ile dobrze pamiętam) ryż za 20 zł. Oprócz tego bardzo miły klimat, świetna obsługa i inne dobre rzeczy do wszamania. No i piwo w litrowych kuflach.

Dookoła Świata (na szweskiej, mogłem przekręcić nazwę) - To jest taki barek. Byłem tam raz i wziąłem duży talerz (za jakieś grosze), którego nie byłem w stanie zjeść.

_________________
Jeżeli znajdziesz 5 minut, zajrzyj tutaj. Wielkie dzięki!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kraków, tanie jedzenie
PostNapisane: 2011-10-10, 15:43 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-06-12, 20:05
Posty:207
Scandale Royal na pl. Szczepańskim są bardzo fajną restauracją. Jeżeli chodzi o menu to wybór jest naprawdę spory, a jedzenie przepyszne. Do tego jest tam ciekawy klimat, dlatego warto wybrać się tam czasami ze znajomymi na obiad.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO