dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: metoda Dukana - co sadzicie?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-07-14, 20:45 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2017-05-17, 20:14
Posty:106
A ja się pochwalę, trafiłam ostatnio na bardzo fajny catering dietetyczny Wygodnadieta! Pomysłowe, smaczne i zdrowe posiłki przyrządzane codziennie ze świeżych produktów i dostarczane mi pod dom dzięki czemu nie muszę tracić czasu na gotowanie a mam go więcej np. na ćwiczenia ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: metoda Dukana - co sadzicie?
PostNapisane: 2017-07-15, 12:22 
Pożeracz niewiniątek
Offline

Dołączył(a):2006-04-13, 14:22
Posty:1156
Dieta Dukana skutecznie i niepotrzebnie obciąża wątrobe i nerki, jednocześnie z powodu małych ilości tłuszczów zwierzęcych gwałtownie "wymiata" z organizmu witaminę A.

_________________
medicus curat, natura sanat.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: metoda Dukana - co sadzicie?
PostNapisane: 2017-07-29, 17:10 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2017-07-24, 19:27
Posty:71
Ja również korzystam z Wygodnej Diety i jest ona zdecydowanie najlepsza dla mnie! Smaczne, świeże i urozmaicone posiłki mam dostarczane codziennie, a do tego dieta ułożona typowo pode mnie więc 5 posiłków wystarcza w zupełności na cały dzień;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: metoda Dukana - co sadzicie?
PostNapisane: 2017-09-13, 07:29 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2013-03-15, 20:14
Posty:350
Majkaaa napisał(a):
A ja się pochwalę, trafiłam ostatnio na bardzo fajny catering dietetyczny Wygodnadieta! Pomysłowe, smaczne i zdrowe posiłki przyrządzane codziennie ze świeżych produktów i dostarczane mi pod dom dzięki czemu nie muszę tracić czasu na gotowanie a mam go więcej np. na ćwiczenia ;)


Znam!!! Super maja jedzonko, no i ja dzieki takiej opcji zaczęłam w końcu zdrowo jadać


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: metoda Dukana - co sadzicie?
PostNapisane: 2019-03-13, 17:23 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2018-05-24, 18:14
Posty:61
Żadna dieta narzucona siłą (woli?) nie da efektów, bo kiedy się skończy to rzucamy się na jedzenie i osiągamy efekt odwrotny. Ja też korzystam z WygodnejDiety ale bardziej dla tego, ze mam juz przygotowane 5 posiłków, które wystarczy że zjem o określonej godzinie i mam z głowy cały bilans kaloryczny ;) i powoloutku, ciało normuje swoją wagę, taką jak powinnam mieć. Tylko tyle i aż tyle ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: metoda Dukana - co sadzicie?
PostNapisane: 2019-03-13, 20:26 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-11-26, 22:01
Posty:60
Takie cateringi dietetyczne są super opcją. Osobiście korzystam z Diet4U :) Długo szukałam cateringu idealnego, a tu mam wszystko, co mi potrzeba. Fajnie, że na każdym pudełku mam napisaną ilość kalorii danego posiłku, zdecydowanie zwiększa to moją świadomość co jem :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: metoda Dukana - co sadzicie?
PostNapisane: 2019-03-18, 12:14 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-12-10, 17:14
Posty:14
Jak dla mnie ta metoda jest trochę wyniszczająca. Moja mama miała po niej tragiczne wyniki badań! Ludzie bardzo często nieświadomie wyniszczają swój organizm tylko po to, żeby pozbyć się zbędnych kilogramów. Są zdrowsze i bezpieczniejsze rozwiązania. Mi w zgubieniu zbędnych kilogramów bardzo pomogły posiłki od Diet4u, wszystko dostosowane do moich potrzeb, właściciele bardzo pomagają i służą dobrą radę, jeśli nie wiemy co dla nas będzie odpowiednie. Same posiłki bardzo smaczne, codziennie coś innego.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: metoda Dukana - co sadzicie?
PostNapisane: 2019-03-30, 13:29 
podobno niesamowicie niszczy nerki i wątrobę, sama byłam na niej jakiś tydzień, dobrze się czułam, ale wolałam nie ryzykować, wolę zbilansowaną dietę, ale niskokaloryczną


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: metoda Dukana - co sadzicie?
PostNapisane: 2021-02-21, 19:38 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2013-03-15, 20:14
Posty:350
Niestety ale pare lat temu przerabiałam i tak jak piszecie osłabia i niszczy nerki, wątrobę i jest więcej problemów niż pożytku... ale tak jak pisałam wyżej, do dziś zamawiam Wygodną Diete z której jestem bardzo zadowolona, jem w sumie wszystko tylko w rozsądnych porcjach.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=A5lqKG5p6mM


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: metoda Dukana - co sadzicie?
PostNapisane: 2021-02-21, 23:55 
Ja osobiście polecam skorzystać z diety pudełkowej, ja korzystam z wygodnej diety i jestem bardzo zadowolona :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO