dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-01-04, 03:13 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2008-10-03, 10:25
Posty:98
ryba podana na slodko fujj jak dla mnie oczywiscie. zupelnie nie widze tej kombinacji. ale lunit ten filet z mintaja z chili to musi byc cos. napisz czy to surowy sie robi czy jak. bojesli chodzi o tatara to ja robie z lososia surowego przemrozonego i z kaparami do chleba palce lizac.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-01-06, 15:50 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-11-05, 16:47
Posty:77
No my z męzem jemy surowe. Wiem, że to może dziwnie zabrzmieć dla niektórych, jednak jak widzicie jeszcze zyje :). A poza tym je kroje. Podaje je z chlebem jako zakąśka więc to nie jest potrawa na romantyczną kolację :) Trzymam się pewnych zasad. Mam przywiązanie do frim stąd cebulkę nie kupuje w żadnym tesco czy carfurze tylko u sąsiadki na bazarku, chleb polski też ze sklepu znajomej. Jeśli chodzi o chili to raczej preferuję knorra niż prymat, a ryby tylko nie kupiuujcie abramczyka czy hortexu, bo się przejedziecie. Ja jak coś to frosta, ale same wypróbujcie.

_________________
Małżeństwo jest jak oblężone miasto: Ci co są wewnątrz, chcą wyjść, natomiast Ci co są na zewnątrz, pragną się tam dostać :(


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-01-17, 22:13 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2008-10-03, 10:25
Posty:98
to prawda, zawsze dobrze miec sprawdzond produkty.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pyszne potrawy rybne
PostNapisane: 2016-10-26, 18:46 
Och, uwielbiam ryby. I to praktycznie pod każdą postacią! Ostatnio bardzo posmakowały mi dania w Salto na wilczej. Rewelacyjna kuchnia południowoamerykańska :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Pyszne potrawy rybne
PostNapisane: 2016-12-07, 23:39 
Hmm, moja znajoma też mi ostatnio wspominała o Salto. MOże i ja się wybiorę skoro jest tak zachwalane :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Pyszne potrawy rybne
PostNapisane: 2017-05-21, 22:09 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2014-03-19, 20:48
Posty:53
Ja najczęściej rybkę sama sobie robię. W restauracjach bardzo drogo wychodzi.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pyszne potrawy rybne
PostNapisane: 2018-03-08, 14:52 
Powiem szczerze, zawsze boję się ryb ze względu na osci. Bardzo lubię tradycyjną Kuchnię domową. Najczęściej swoje obiad zamawiamy wspólmie z koleżankami z pracy z Margaret we Wrocławiu zawsze tam jest pyszne jedzenie i odpowiednia cena.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Pyszne potrawy rybne
PostNapisane: 2018-03-08, 15:57 
Wiecie co ja z potraw rybnych najbardziej lubię krewetki, co o nich sądzicie? J abardzo lubię je szczególnie zamawiac z Hurry Up Shrimp w Krakowie. Znają sie na tym co robią!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Pyszne potrawy rybne
PostNapisane: 2018-03-08, 16:00 
A ja tu widziałam bardzo fajne potrawy https://www.inbook.pl/kuchnia-polska-1000-najlepszych-przepisow-praca-zbiorowa często korzystam. Warto sobie jedzenie urozmaicać.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Pyszne potrawy rybne
PostNapisane: 2018-03-22, 10:08 
A ja bardzo lubię takie potrawy takie wiecie swojskie i domowe, dlatego najczęściej jeśli mam gdzieś zamawiać to zamawiam z Margaret z Wrocławia. Jedzeni ogólnie jest bardzo pyszne no i cenowo tez jak najbardziej okej.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO