dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Restauracje, które was zachwyciły
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-12-04, 02:27 
Mnie zdecydowanie zachwyciła restauracja Funky Fish w Warszawie. Świeże, pyszne jedzenie , i super atmosfera :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Restauracje, które was zachwyciły
PostNapisane: 2018-03-09, 13:46 
Ostatnio byłem z małżonką w warszawskiej restauracji, z kuchnią chińską - Pańska 85. Jednym słowem, zachwyciła nas.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Restauracje, które was zachwyciły
PostNapisane: 2018-03-11, 18:04 
Warszawa i Bistro Wiejska. Przyciągnęła mnie swoją ofertą śniadaniową (ciężko gdzieś znaleźć pożywne śniadania). Teraz jadam tam nie tylko śniadania ale również inne posiłki w ciągu dnia :) Fajne miejsce, polecam!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Restauracje, które was zachwyciły
PostNapisane: 2018-05-23, 21:39 
Mnie zachwyciła krakowska Stara Zajezdnia. Miejsce łączy w sobie super klimat, pyszne jedzenie i miłą obsługę. Polecam :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Restauracje, które was zachwyciły
PostNapisane: 2018-09-24, 18:55 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-06-06, 23:21
Posty:36
W Warszawie świetnie prosperuje i widać, że się rozwija Restauracja Pianka na ulicy Zgoda 11. Za każdym razem jak tam jestem próbuję nowych dań i wszystkie smakują wyśmienicie. Jestem wielbicielką burgerów z wołowiną, które u nich rozkoszują podniebienie. Mają tani lunch, jedyne 19.19 zł – dwa dania plus deser. Idealne na kieszeń studenta.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Restauracje, które was zachwyciły
PostNapisane: 2018-10-01, 12:26 
Ostatnio zachwyciła mnie obsługa i jedzenie z Cateringu Arts z Chorzowa. Mieliśmy imprezę firmową, na którą dostarczali nam jedzenie i był wypożyczony specjalny stół z różnymi pysznościami. Dawno się tak smacznie nie najadłam.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Restauracje, które was zachwyciły
PostNapisane: 2020-08-27, 18:01 
Adept
Offline

Dołączył(a):2020-02-07, 16:26
Posty:21
Może nie restauracja, ale kawiarnia we Wrocławiu o nazwie Cafe Borówka ;-) Piłam tam najlepszą na świecie kawę, która pochodziła z ich własnej palarni ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Restauracje, które was zachwyciły
PostNapisane: 2021-01-31, 23:05 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2020-10-22, 13:26
Posty:153
Znam restaurację Pańska 85 w Wawie, ale jeszcze bardziej uwielbiam restaurację Instalacje Art Bistro obok łazienek królewskich


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO