dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Restauracje, które was zachwyciły
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-04-07, 13:57 
Witam ponownie, widzę temat dotyczący warszawy, ale brak mi "rankingu" restauracji w całej Polsce. Jako że ze mnie podróżniczka i lubię pozwiedzać, chętnie posłucham, które restauracje Wam przypadły do gustu:) Jakie potrawy Was zachwyciły:) Mam kilka, może nawet kilkanaście super miejsc w Polsce, mogę się podzielić, ale nie wiem czy taką reklamę mogę robić. Może powiem tylko co ostatnio byłam w Zamościu i bardzo mnie zaskoczyła tamtejsza pierogarnia, takich smacznych pierogów już dawno nie jadłam! Czekam na Wasze propozycje:)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Restauracje, które was zachwyciły
PostNapisane: 2015-04-20, 13:10 
Adept
Offline

Dołączył(a):2014-10-17, 11:45
Posty:33
KAtowice - złoty osioł - bar wegetarianski. jestem zawodowym miesozercą, ale te knajpe uwielbiam. gdybym potafiła tak gotowac mołabym zastanwoić się nad przejsciem na wege. co się nie weznie to pyszne, cena miła dla portfela, tylko czasem ciasno w lokalu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Restauracje, które was zachwyciły
PostNapisane: 2015-04-20, 13:14 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-08-29, 20:53
Posty:153
Tak pierwsze co mi przychodzi do głowy: Warszawa - Mexicana na podwalu, Sushi - Gruba ryba i Nihon sushi


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Restauracje, które was zachwyciły
PostNapisane: 2016-09-08, 13:33 
Żeby jakaś restauracja mnie zachwyciła, to naprawde musi być super. Ostatnio jednak trafiłam na taką, Salto na wilczej w Warszawie. Przepyszne dania, wszystko w klimacie południowoamerykańskim, no i klimat nie do podrobienia. Na pewno bedę tam często wracać :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Restauracje, które was zachwyciły
PostNapisane: 2016-10-02, 21:49 
Ja też uwielbiam Salto na wilczej. Jeszcze nigdy nie wyszłam od nich niezadowolona, a bywam tam dosyć często :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Restauracje, które was zachwyciły
PostNapisane: 2016-10-02, 21:53 
Jeżeli chodzi np o restauracje, gdzie można organizować jakieś imprezy to zdecydwanie Venge w Łodzi. Świetny klimat, piękna sala no i jedzenie przepyszne :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Restauracje, które was zachwyciły
PostNapisane: 2016-10-17, 20:20 
Jeśli chodzi o restauracje, które mnie zachwyciły, to zdecydowanie wskazuje na Salto na wilczej. Rewelacyjne owoce morza plus niesamowity klimat. Naprawdę fajna miejscowka :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Restauracje, które was zachwyciły
PostNapisane: 2017-06-27, 23:00 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-07-02, 12:03
Posty:372
W szklarskiej porebie jest taka fajna restuaracja "niebo w gębie" podobno też otworzyli się w karpaczu...
Smak taki jak nazwa :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Restauracje, które was zachwyciły
PostNapisane: 2017-11-26, 16:29 
Zależy od gustu, ale restauracja Akademia w Warszawie to mój numer jeden na ulicy Różanej na Mokotowie.
Miłego pobytu w Warszawie :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Restauracje, które was zachwyciły
PostNapisane: 2017-12-04, 01:46 
Ja bardzo bardzo lubię kuchnię włoską i właśnie w takich restauracjach najczęsciej jadam :) Jak do tej pory w moim prywatnym rankingu wygrywa da Marco w krakowie :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO