dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-10-10, 11:35 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2008-01-24, 13:59
Posty:49
moja babcia dodawała gotowaną marchewkę i/lub pietruszkę. bleeeeeee..... do teraz mnie mdli ;))


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-10-10, 18:58 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
teresita... z lenistwa próbowałam tez kluski hehe - tyle z Pl nie widziałam ale pewnie są ... dobre ale jednak nie ma to jak własnej roboty... :)

Po za tym czesto korzystam z gotowych sosów do obiadu... :mrgreen:
No chyba ze mieso pieczone jest to wówczas robie sama... :mrgreen:

Z tego co wiem to Aldi zaczał sie budowac w Pl i tam własnie są dosc tanie i dobre sosy... :)))


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-10-11, 19:16 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2008-10-03, 10:25
Posty:98
ale sobie dzisiaj dogodzilam :) kupilam ciasto mrozone francuskie. pokroilam banany i zawinelam je w ciescie. dopieca na pare minut az sie zarumieni. do tego bita smietana i wrabalam na cieplo bo takie najlepsze. polecam :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-10-11, 19:40 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
Kuzynka mojego meza własnie zawsze kupuje do kawy mrozone ciasto - z wisniami, z budyniem - do pieca na chwile i gotowe...
Tyle ze ja nigdy nie kupiłam... wole ten zapach pieczonego sie ciasta w domu... mmmm


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-10-11, 19:43 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2008-10-03, 10:25
Posty:98
ale czasem ile to roboty,ja tez lubie piec. jednak od czasu do czasu cos na szybkiego przygotowuje.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-10-11, 21:32 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2008-01-24, 13:59
Posty:49
takiego mrożonego z owocami to nie próbowałam, ale mrożone francuskie też kupuję tylko jak do tej pory robiłam bardziej na ostro. kroi się w nieduże prostokąty i na każdym układa po kawałku kiełbaski, szyneczki, pomidorka, sardynki, anchovis albo co tam jeszcze ma się pod ręką. do tego trochę ziół i keczupu i nadaje się na świetną przekąskę na imprezę.
i to taki pół gotowiec jest. swoją drogą, masz jakieś ulubione ciasto francuskie? ja kupiłam parę razy w biedronce ale jakoś śrendnio się rozwarstwiało.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-10-14, 09:21 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-10-09, 14:09
Posty:15
Podstawa, to rzeczywiście rozwarstwianie... Agulka, ja ostatnio kupuję głęboko mrożone porcjowane. Nie zawsze chcę zużyć całe. Rozmrażam ile potrzebne i już. Naprawdę sprawdza się bardziej niż te w rolkach, a przy tym genialnie się rozwarstwia. ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-10-14, 20:46 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2008-01-24, 13:59
Posty:49
a jak te porcje wyglądają? duże? małe? bo nie wiem czy na te moje pikantne przekąski się nada ;) chociaż może można pokroić... i jeszcze przyszło mi do głowy że fajne z serem może być, najlepiej jakimś mocno pleśniowym.
a z gotowców na słodko to oczywiście moimi dwoma hitami są kisiel wiśniowy i budyń waniliowy (tylko budyń absolutnie nie taki do zrobienia na wodzie bo te to smaku nie mają)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-10-15, 09:51 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-10-09, 14:09
Posty:15
to są takie prostokąty ok 20 na 10 cm, dla mnie są trochę za grube, więc rozwałkowuję trochę. Zależnie od wielkości Twoich pasztecików, z jednego kawałka masz co najmniej 2. W całym opakowaniu jest sztuk 6.
A ja gdzieś czytałam, że najszybciej zrobić tzw poduszeczki. posypujesz albo grubym cukrem, albo solą i kminkiem, makiem albo sezamem, kroisz na kawałeczki i zapiekasz. Nie próbowałam, ale może być fajne ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-10-15, 09:54 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2008-10-03, 10:25
Posty:98
moj narzeczony ostatnio tak wrabal, kwadraty ale bez cukru same a potem sobie nutelle nalozyl i to tak konkretnie :) objada sie bardziej niz ja haha


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO