dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-03-17, 11:11 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-12-11, 17:21
Posty:31
wojtas napisał(a):
Wok na kuchence elektrycznej to jak rosół babci od knora.... zastanawiam się po co ludzie kupują woki zamiast zwykłej patelni to jakieś placebo smakowe działa chyba albo moda na bycie kul trendi jak z żurnala .... jadam z woka piję kawę z ciśnieniowego ekspresu i bywam na wiecznym lunchu jak w serialach a no i jadam actimel codziennie bo ma bakterie :)



eeeeeeeeee chyba przesadzasz;)mamy przenieść gotowanie na palenisko;)?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re:
PostNapisane: 2010-09-12, 17:07 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-09-02, 10:45
Posty:208
wojtas napisał(a):
Wok na kuchence elektrycznej to jak rosół babci od knora.... zastanawiam się po co ludzie kupują woki zamiast zwykłej patelni to jakieś placebo smakowe działa chyba albo moda na bycie kul trendi jak z żurnala .... jadam z woka piję kawę z ciśnieniowego ekspresu i bywam na wiecznym lunchu jak w serialach a no i jadam actimel codziennie bo ma bakterie :)

O kurcze, mam takich paru znajomych - zwłaszcza ten lunch, oni juz nie jedzą obiadu, tylkoi własnie lunch. A kawa tylko z palarni, mielona na chwilę przed podaniem, a jeszcze niedawno innej niż Tchibo zalanej wrzatkiem nie pili. :crush:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re:
PostNapisane: 2010-09-23, 15:25 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-11-03, 20:08
Posty:24
lea16 napisał(a):
Tłuszcz ,mięsko albo same warzywa i potrawa gotowa w kilka minut. Dokup jeszcze kilka dodatkowych rzeczy jako wyposażenie to ułatwi ci przygotowanie potraw.np.kratkę i przykrywkę.
I trzeba uważać żeby był równomierny płomień,najlepiej używać go na kuchence elektrycznej.


Myjesz tego wok'a, czy hodujesz tę powłokę tłuszczu? Mam kuchenkę elektryczną i używałam do tej pory bambusowych pałeczek. Ale po drugim smażeniu, na dnie woka wszystko mi się poprzypalało i przy następnych użyciach żarcie było przypalone. Kupiłam nowy wok i będę eksperymentować dalej ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wok- jak go ugryźć?
PostNapisane: 2011-12-15, 07:56 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-11-09, 07:19
Posty:137
musisz wypalic woka na wielkim ogniu, i nasmarowywac go olejem po uzyciu by nie rdzewial. chinczycy nie myja woków tylko je wycieraja, a oni to chyba sie znaja:)

_________________
modne dodatki


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO