dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-07-26, 18:22 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
http://www.en-ka.pl/ :mrgreen:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-26, 22:31 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
Boskie :-D

Ale mogłaś to dokleić do tematu o NK? :>

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-27, 17:51 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
już :>

Wiecie, szczerze to byłam zaskoczona ilością zdjęć nagich biustów, pań w dziwnych ciuchach i dziwnych pozach... Zastanawiam się po co kobiety wstawiają swoje roznegliżowane fotki? Żeby zbierać 20 stron komentarzy 'ale masz cyce'? :roll:

Swoją drogą, radzę w wolnej chwili poprzeglądać różne dziwne profile :P
Ja już znalazłam drugi profil znajomego z fałszywym imieniem i nazwiskiem oraz dopiskiem 'chętne na sex ze mna' :P Zdjęcia oczywiście wstawił już swoje :P Moja mina - niezapomniana :P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-27, 19:04 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
ema napisał(a):
Zastanawiam się po co kobiety wstawiają swoje roznegliżowane fotki? Żeby zbierać 20 stron komentarzy 'ale masz cyce'?


Takie komentarze to raczej z tych subtelnych są :-D

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-28, 23:39 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Ehh... szkoda że z tego portalu zrobiła się druga fotka.pl. Założyłem sobie fikcyjne konto żeby zobaczyć co się tam w ogóle dzieje i istna masakra... W ogóle nie powinno być zakładania fikcyjnych kont ;P To powinna być strona dla ludzi, których rozdzielił czas, aby mogli złapać ze sobą kontakt, powspominać dzieje szkolne, zobaczyć się po latach... A teraz... nawet osoby które mieszkają wciąż niedaleko siebie (z mojego doświadczenia) mają minimum 80 znajomych a dochodzą i do 400...
Poza tym te "sŁiTaŚne nIcKI" i profile 9latek, jakieś ocenianie zdjęć i inne pierduły.... ehh w sumie to napisałem same oczywistości, to co wiedziałem i przed rejestracją tam... a inicjatywa była na prawdę świetna... Może kiedyś ktoś z pasji zrobić coś na pierwowzór naszej klasy... niech czerpie nawet zyski z reklam, ale niech np. monitorowane będą nazwy klas a nie CS 1.6 1920-2040.... niech system dopuszcza tylko nazwy zawierające małe litery, zaczynające się od 1 dużej, niech ktoś się tym po prostu opiekuje... ehh pobożne życzenia...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Nasza-klasa.pl
PostNapisane: 2011-04-06, 22:46 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-11-03, 20:08
Posty:24
Na naszej klasie byłam krótko, bo to było fajne tylko na chwilę, żeby skontaktować się ze starymi znajomymi. A potem przerodziło się w wyścig o liczbę znajomych itp. Wolę facebook'a, bo można tam powymieniać się linkami, pograć w gry, wziąć udział w konkursach. Jest dużo stron sponsorowanych, na których można dostać nagrody, np. wygrałam juz termokubek, koszulkę, kolczyki, a na profilu Heyah można znowu wygrać telefon, bo zrobili kolejny konkurs.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO