dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-04-13, 15:51 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Ja tam nie mam konta, więc mi to zwisa :-P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-13, 18:34 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
Cytuj:
spotykam profile czy konta dzieci w wieku 9,10 11 lat zapytuje więc do czego ten portal służy bo już chyba nie do tego do czego był przeznaczony,w rozmów ze znajomymi wnioskuje że chodzi o wyścig kto więcej ma znajomych w swoim profilu

A czy nasza klasa ma jakieś ograniczenia wiekowe, że tak to krytykujesz ? To, że dzieci w tym wieku rejestrują się na naszą klasę nie oznacza, że rejestrują się tam tylko po to żeby nabić znajomych...owszem, mnie taki wyścig denerwuje, ale nie rozumiem Cię.
A tak btw to ten portal coraz bardziej mi się przydaje. Jakiś czas temu odezwał się do mnie kolega, który aktualnie mieszka w Chicago. Z Polski wyprowadził się 6 lat temu,a ostatni raz widziałam go jakieś 4 lata temu, więc jest o czym rozmawiać po takim czasie ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-13, 19:25 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
Ale prawdą jest, że idea tego portalu została totalnie wypaczona. Wyścigi odnośnie ilości znajomych, głupowate profile, które za zadanie mają nie wiadomo co, dodatkowo totalny bałagan ze szkołami, wydziałami na uczelniach (gdzie jeden wydział czy kierunek potrafi być zapisany na 7 różnych sposobów, SIC!) - to mi się coraz mniej podoba.

Nie podoba mi się też bierność osób zarządzających w kwestii powyższych spraw (no może wykluczając wyścigi), chociaż na plus dla nich można zapisać to, że szybko kasują profile osób, które spamują na PW.

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-19, 05:37 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-10, 17:28
Posty:566
Lokalizacja: Wrocław
Ja sie spotkalam zdziwnymi spojerzeniami ludzi na ilosc moich znajomych i opinia, ze pewnie przyjmuje kazdego. No coz, roznie ludzie zyja. Nikt nie zdarzyl sprawdzic chocby tego, ze czesto zmienialam szkoly. Dwie podstawowki, dwie szkoly srednie i zaczelam tez na innych studiach niz te na ktorych jestem. Pracuje w takim miejscu gdzie spotykam sie z duza iloscia ludzi i moge miec wielu znajomych. Nikt tez nie sprawdzil, ze moj prifil jest niemal calkowicie prywatny, lacznie z galeria (nie chce aby kazdy mial dostep) a do tego nie mam ani jednej obcej mi osob a wiekszosc znam dosc dobrze lub bardzo dobrze. Jedyne co przyjelam to zaproszenie do klanu o moim nazwisku bo upracie przysylali zaproszenie. Sama idea nk jest super ale niestety faktycznie niektore profile (ostatnio chcial mnie krasnal kupczyk zaprosic) to przesada, zwlaszcza jesli chodzi o funcluby i znane osobistosci :> w mniejszym stopu denerwuja mnie profile szkol innego typu niz te tradycyjnej edukacji :> (sa szkoly tanca, jednostki wojskowe nawet sie pojawiaja)

_________________
Nie pragnij być lepszym od innych, najpierw bądź samym sobą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-26, 00:24 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-24, 11:34
Posty:149
A mi tam Nasza Klasa sie podoba :) mam profil i sporo znajomych i spora galerie zdjęć :D
Jak chcecie mnie odszukać to nie ma sprawy - nie ma za dużo nickow Syber :)

-zapomniałem że nie znajdziecie mnie w przeglądarce wiec zapodam link

http://nasza-klasa.pl/profile/2770250


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-08-04, 08:34 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
Polecam przeczytać, w odniesieniu do Naszej Klasy. No chyba że ktoś ma pomysł żeby to rzucić jako osobny temat - to proszę wyodrębnić, bo ja nie do końca w tej chwili mam wizję gdzie to rzucić ;-)

http://projekt-kasandra.blogspot.com/

Miłej lektury.

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-08-04, 22:20 
Ranger
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-26, 23:04
Posty:2673
Lokalizacja: Rzeszów
zysio napisał(a):

Przeczytałam całość... i powiem, że od dawna o tym wiedziałam. Prawda jest jaka jest. Ku*** są wszędzie... no cóż. I jest ich coraz więcej. Ale jakby zrobić na odwrót czyli zrobić konto kobiety i pozapraszać pięknych mężczyzn - efekt byłby taki sam. A nawet i gorszy, bo z mężczyzn to niesamowici zapaleńcy.

_________________
'gdy żar popołudnia stygnie powoli, a cienie wydłużają się na chodniku, w hawajskich koszulach obydwaj dostojni pyskaty skur*iel i wariat pihu' :>
SKAZANI NA SUKCEZZ ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-08-05, 08:09 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Haha co za ludzie ;p
Jak to dobrze że ja nigdy nie dodaję nieznajomych do profilu, wolę miec mniej osób ale takich z którymi rozmawiam i które lubię ;)
ale kretyni, no nie mogę :lol:

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-08-05, 16:11 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
Brak słów ;P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-08-06, 18:10 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-28, 14:46
Posty:164
Lokalizacja: wrocLOVE !
a mnie na naszej klasie do białej gorączki doprowadzają profile np. słownika ortograficznego, czarnego lakieru do paznokci czy fanów tostów z masłem.... :/
nie można tego po prostu usunać?

_________________
Obrazek


:*


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO