dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 18  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jakie książki trzeba przeczytać? itp.
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-09-14, 11:39 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-07-15, 12:15
Posty:6
Fajnyktoś napisał(a):
Loka napisał(a):
Czy ta książka czasem niepowstała na podstawie filmu, który zaraz wejdzie do kin - pod tym samym tytułem?

Zgadza się Mastalerz napisał ja na podstawie scenariusz Jana komasy. Ciekawe uzupełnienie, chciałbym przeczytać jeszcze przed premierą filmu.


Miałam zapytać o to samo @w@ zazwyczaj filmy powstają na podstawie książek, a tu odwrotnie :D

Jestem ciekawa jak to wyszło no i będzie trzeba porównać


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie książki trzeba przeczytać? itp.
PostNapisane: 2014-09-23, 21:50 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2012-03-13, 19:38
Posty:41
Sam sobie odpiszę?
Zacząłem czytać wczoraj, najpierw mnie wciągnęła po 40 stronahc zacząłem mieć obawy, że wieje nudą, że robi się przewlekłe, ale po kolejnych 20-30 wiara i moc wróciła. Na razie nie ide do kina, chcę skończyć powieść miasto 44, ale trochę czuję film dzięki fotosom;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie książki trzeba przeczytać? itp.
PostNapisane: 2014-09-30, 13:27 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-10-29, 19:52
Posty:15
Fajnyktoś napisał(a):
Sam sobie odpiszę?
Zacząłem czytać wczoraj, najpierw mnie wciągnęła po 40 stronahc zacząłem mieć obawy, że wieje nudą, że robi się przewlekłe, ale po kolejnych 20-30 wiara i moc wróciła. Na razie nie ide do kina, chcę skończyć powieść miasto 44, ale trochę czuję film dzięki fotosom;)


Właśnie ja zrobiłam tak samo. Najpierw książka, potem film. Wielu moich znajomych nie do końca pojęło niektóre sceny, także moje Masto 44 poszło dalej w obieg. Książka jest dobrym uzupełnieniem filmu i z czystym sumieniem mogę polecić po seansie. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie książki trzeba przeczytać? itp.
PostNapisane: 2015-01-19, 15:42 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-10-01, 16:39
Posty:143
Czy trzeba, to nie wiem, ale ja przeczytam na pewno "Siłę serca" Baptista De Pape. Tytuł dosłownie trzeba rozumieć - jest to zbiór filozoficznych, psychologicznych i życiowych rozważań różnych doświadczonych ludzi, np. Coelho.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie książki trzeba przeczytać? itp.
PostNapisane: 2015-01-25, 19:30 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2012-01-06, 02:02
Posty:56
Marecki napisał(a):
Czy trzeba, to nie wiem, ale ja przeczytam na pewno "Siłę serca" Baptista De Pape. Tytuł dosłownie trzeba rozumieć - jest to zbiór filozoficznych, psychologicznych i życiowych rozważań różnych doświadczonych ludzi, np. Coelho.


Rozważań dotyczących czego? Serca? W jakim sensie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie książki trzeba przeczytać? itp.
PostNapisane: 2015-01-26, 21:09 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-01-23, 21:35
Posty:125
Trzeba.. nic nie trzeba wszystko można i zależy od upodobań nie powiem Pan Tadeusz itd bo to lektury szkolne do których nas zmuszają :) także od siebie mogę dodać jako must have Tolkiena :) moim zdaniem każda jego książka jest lepsza od poprzedniej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie książki trzeba przeczytać? itp.
PostNapisane: 2015-02-17, 15:07 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-10-01, 16:39
Posty:143
Daria117 - w tym co właśnie napisałem i...każdym. :) Cała książka jest o szukaniu sensu życia, tym czym się kierować, na co zwracać uwagę, żeby żyć "pełniej", a przy tym, to jest wszystko takie konkretne, a nie w stylu dobre rady puszczone w eter. Czasami np. wystarczy odciąć się od internetu na jeden dzień, żeby zobaczyć co można by zmienić, do kogo odezwać i co naprawić. Akurat taki eksperyment z netem czytałem, gdzie indziej, ale polecam. Z internetem, to mało - fajnie zrobić dzień bez kompa w ogóle. Z telefonem będzie ciężej, bo rodzina by się zmartwiła. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie książki trzeba przeczytać? itp.
PostNapisane: 2015-02-24, 16:01 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2012-01-06, 02:02
Posty:56
Mi by się przydał dzień bez telefonu. Zdecydowanie. :) A co do książki to bardzo zachęcające. Poczytałam o niej w necie, recenzje bardzo pozytywne. Wydaje się, że to jedna z książek zwiększających samoświadomość - a to jest niesamowicie cenne! Odkąd zaczęłam uważniej przyglądać się moim emocjom i rozsądniej podejmować decyzje zobaczyłam, że żyje mi się duuużo lepiej. A tak naprawdę wszystko zaczęło się od dobrej książki, później kolejnej i następnej. Bardzo polecam książki Osho. Tę "Siłę serca" też już zamówiłam. Ciekawa jestem. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie książki trzeba przeczytać? itp.
PostNapisane: 2015-03-10, 18:00 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2014-01-19, 00:16
Posty:61
I jak ci się podoba? Ja wielu współtwórców tej książki znam (Coelho, Mayę Angelou, Allende czy Eckharta Tolla) wiele nazwisk widzę po raz pierwszy, dopiero zaczęłam ja czytać i jestem pod ogromnym wrażeniem Siły - "Siły serca".


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie książki trzeba przeczytać? itp.
PostNapisane: 2015-03-10, 21:32 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2012-01-06, 02:02
Posty:56
Lolka, mi się pierwsze co rzuciło w oczy to podział książki rozdziałami na różne dziedziny życia: zdrowie, relacje, kariera etc. Bo w momencie kiedy z czymś mi idzie gorzej to czytam sobie tej konkretny rozdział. Super podnosi na duchu i motywuje. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 18  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO