dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jakie książki trzeba przeczytać? itp.
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-06-21, 15:32 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-02-02, 13:50
Posty:36
Miałem dać do ostatnio przeczytanych, ale dam tutaj, bo uważam, ze to trzeba przeczytać: "Małe życie", książka która ostatnio zrobiła na mnie wielkie wrażenie, nie dziwię się, ze jest na liście bestsellerów i w sumie to wzbudza różne opinie. Mnie wgniotła w fotel, jak ktoś czytał to chętnie podyskutuję :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie książki trzeba przeczytać? itp.
PostNapisane: 2016-06-24, 14:40 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-08-29, 20:53
Posty:153
Marceli napisał(a):
Miałem dać do ostatnio przeczytanych, ale dam tutaj, bo uważam, ze to trzeba przeczytać: "Małe życie", książka która ostatnio zrobiła na mnie wielkie wrażenie, nie dziwię się, ze jest na liście bestsellerów i w sumie to wzbudza różne opinie. Mnie wgniotła w fotel, jak ktoś czytał to chętnie podyskutuję :)

Widziałam jej kilka reklam i reckę. Przyznam, że trochę się boję. Takie "małe życie", co robi duży zam†e w psychice...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie książki trzeba przeczytać? itp.
PostNapisane: 2016-07-12, 14:54 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-10-01, 16:39
Posty:143
Kobieteczka - ale ta książka właśnie taka jest i z tego można się tylko...cieszyć. :) Bo naprawdę skłania do przemyśleń o naszym życiu - które sprawiedliwe nie jest, ale jakoś żyć trzeba. Może czasami za dużo spodziewamy się od życia i nie potrafimy docenić tego, co już mamy.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie książki trzeba przeczytać? itp.
PostNapisane: 2016-07-18, 09:14 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-08-29, 20:53
Posty:153
Marecki napisał(a):
Kobieteczka - ale ta książka właśnie taka jest i z tego można się tylko...cieszyć. :) Bo naprawdę skłania do przemyśleń o naszym życiu - które sprawiedliwe nie jest, ale jakoś żyć trzeba. Może czasami za dużo spodziewamy się od życia i nie potrafimy docenić tego, co już mamy.


Aż mi sie skojarzyła Sansa Stark - myślałam o tym czego chcę, zamiast o tym, co mam. ;) Masz racje, takie książki, które jakoś wytrącają nas z rutyny, marazmu wiecej wnoszą do życia.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie książki trzeba przeczytać? itp.
PostNapisane: 2016-07-19, 13:21 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-10-01, 16:39
Posty:143
Ciekawy przykład z Sansą, ale wiesz co? Ona dużo wycierpiała, ale pokonała swojego największego wroga i ma spokój, a Jude z "Małe życia"? Jego wrogiem są wspomnienia i przeszłość, a przed nimi nie ma ratunku - trzeba z nimi żyć.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie książki trzeba przeczytać? itp.
PostNapisane: 2016-08-01, 11:19 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-02-02, 13:50
Posty:36
Tutaj zawsze dzielicie się dobrymi tytułami, więc i ja po Małym życiu znów coś polecę :) książka została napisana kilka lat temu, ale wyszła dopiero teraz, co najciekawsze: jest bardzo aktualna, jeśli lubicie lektury z serii political fiction to myślę, że wam się spodoba "Zamach" Jana Ali (nie wiem czy to się odmienia). Czyta się dobrze, nie męczy, ale pozostawia z pytaniami...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie książki trzeba przeczytać? itp.
PostNapisane: 2016-08-01, 22:25 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-07-05, 20:19
Posty:15
Marceli napisał(a):
Tutaj zawsze dzielicie się dobrymi tytułami, więc i ja po Małym życiu znów coś polecę :) książka została napisana kilka lat temu, ale wyszła dopiero teraz, co najciekawsze: jest bardzo aktualna, jeśli lubicie lektury z serii political fiction to myślę, że wam się spodoba "Zamach" Jana Ali (nie wiem czy to się odmienia). Czyta się dobrze, nie męczy, ale pozostawia z pytaniami...

To jest pierwsza część z tej trylogii pt. "Wojna"? Czytałam recenzje ostatnio i spodobała mi sie. Myślałam, żeby kupić. Warto? :-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie książki trzeba przeczytać? itp.
PostNapisane: 2016-08-05, 22:27 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-07-05, 20:19
Posty:15
A propos "Wojny" jeszcze. Wczoraj mi sie okładka w necie przewinęła. A podpis pod nią, że książka może stać się bestsellerem. Fabuła zaczyna niemal jeden do jednego przypominać to, co sie dzieje w naszej przestrzeni publicznej. Politycy brną coraz bardziej i coraz bardziej się pogrążają. A Bogu ducha winni ludzie cierpią na tych zagrywkach najbardziej. No nie da się nie odnaleźć analogii do tego co się dzieje w naszym kraju. To może być wyjątkowo intrygująca lektura...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie książki trzeba przeczytać? itp.
PostNapisane: 2016-08-07, 20:57 
Adept
Offline

Dołączył(a):2014-10-17, 11:45
Posty:33
Ja właśnie zamówiłam "Wojnę" w necie. 10 września znajomi mają ślub i zamiast kwiatów chcą książki - stworzyli listę tytułów i akurat ten mnie zaintrygował. Przy zamawianiu przeczytałam o czym jest książka i w efekcie 2 egzemplarze przyjadą do mnie w tygodniu.
Tuluza - moim zdaniem jeśli książka jest napisana tak, jak recenzja w sklepie, to ma duże szanse na to, aby wskoczyć na półkę z napisem "bestseller" - szkoda tylko, że nie w dziale "fantastyka" a "political fiction"....i - mam nadzieję - że tam pozostanie, że nie będziemy za kilka lat o niej mówić, że była proroctwem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie książki trzeba przeczytać? itp.
PostNapisane: 2016-08-07, 22:49 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-07-05, 20:19
Posty:15
Anuszko, to prawda. Lepiej, żeby te proroctwa z "Wojny" pozostały tylko książką. Mamy teraz dobrą lekturę do przeczytania, no i czekajmy spokojnie na kolejne 2 tomy, skoro to pierwsza część trylogii :-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO