dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-12-09, 12:58 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-09-03, 17:00
Posty:72
O to faktycznie super okazja. A tam mała ryska na okładce to żadnego problemu nie robi :)
Kiedyś mama kupiła mi pod choinkę calą serię Ani z Zielonego Wzgórza, bardzo ładnie wydaną. Kupowała w zwykłej księgarni. Po czym jak zaczęłam czytać pierwszy tom okazało się, że gdzieś w środku jest "wygryziona" stona. Było widać, że to wina drukarni. Niestety nie udało się wymienić książki, bo już nie było innej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-12-09, 13:05 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
No czasem sie niestey tak zdarza.. dlatego w SK robią w miare dokładne sprawdzanie jakosci tych książec i tak samo jest w Klubie Dla Ciebie...
Tam tez mam mozliwosci takiego kupowania..
A wydania są super i zawsze byłam z nich zadowolona
CHoc pewnie gdyby nie rodzinka to zal by mi było ciagle pieniedzy na ksiązki :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-12-09, 13:32 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-09-03, 17:00
Posty:72
Faktycznie jeszcze nigdy w świecie książki nie trafiłam na książkę z błędem. Wogóle mają ładne wydania. A co do cen, to często robią różne promocje, teraz jest promocja świąteczna, więc ceny są niższe. No ale nic nie przebije takich możliwości jak ty masz :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-12-15, 00:15 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-16, 17:18
Posty:359
Wiecie co, ja kupuję w ich księgarni internetowej bez jakiś specjalnych zniżek. Zawsze sobie porównuję ich ceny z konkurencją, z tym że przy opcji - odbiór w najbliższej księgarni konkurencja odpada. :) Więc tu mają u mnie duży plus.

Co do recenzji, to czytam z tym że wiadomo są gusta i guściki.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-27, 03:51 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-09-20, 13:09
Posty:10
Cześć,
Ja również często kupuję w księgarniach internetowych :-)
Oprócz wyżej wymienionych księgarni, (które są mi dobrze znane ;-) ), ze swojej strony mogę Wam polecić www.goneta.net/sklep, w którym można kupić online e-booki
i audiobooki.
Jest to dość nowe wydawnictwo, dlatego ich oferta nie jest na razie bardzo rozbudowana, za to mają dużo nowości, dostępnych w przystępnej cenie oraz książek, które trudno znaleźć gdzie indziej. Poza tym obsługa sklepu jest na bardzo wysokim poziomie, wiem, bo sama sprawdziłam :-).
Pozdrawiam


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-29, 00:06 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-09-25, 23:21
Posty:14
Ja polecam Tanią Książkę www.selkar.pl. Kupuje tam książki odkąd pamiętam i jeszcze nigdy nie miałam problemów z dostawą: zawsze szybko i profesjonalnie! A poza tym ceny są do 70% niższe niż w normalnych księgarniach. Zamawiamy ze znajomymi książki niemalże hurtowo, bo jeśli kwota przekracza 200 zł. to przesyłka jest gratisowa.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-29, 22:14 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-07-08, 23:44
Posty:427
-70%!? zatanistycznie! jeszcze zeby tylko najswiezsze tytuly sie pojawialy! ;D

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-09, 21:48 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-09-01, 21:34
Posty:16
ja preferuję empik.pl bo kilka złotych taniej a odbieram sobie u nich bo mam po drodze:) ostatni zakup to Gone w Arkadii..

_________________
testy:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-23, 13:10 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-18, 19:41
Posty:45
Butters - pojawiają się:) Też korzystam z Selkar. Może nie aż tak hurtowo, jak wypowiadała się inna forumowiczka, ale rzeczywiście mają taniej, z czego nie omieszkam korzystać:) Co do nowości - jest Kalicińska, Meyer, Stasiuk..nie pamiętam co tam jeszcze wyszło ostatnio;) Ale są nowości są, ja tam kupowałam nowe zbiory reportaży, które nie wszędzie były dostepne


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-12-01, 17:25 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-11-18, 00:30
Posty:187
Jak zobaczyłam tytuł postu to myślałam, że chodzi o e-booki. Co w tym dziwnego,że kupujemy książki w necie skoro robimy to samo ze sprzętem AGD czy jedzeniem. Ja odkryłam urok e-booków, to idealne rozwiązanie dla tych, które nie mają dużo miejsca w domu. Moja "wirtualna biblioteka" ma już naprawdę spore rozmiary:) Ostatnio czytałam świetną książkę Zofii Kalskiej "Rocznica" ( do nabycia tylko przez goneta.net). W skrócie jest to historia dwóch mężczyzn o identycznych imionach swoich i dzieci. Dzieli ich niemal wszystko ale z czasem zaczynamy się zastanawiać czy nie jest to ta sama osoba. Nie chce zdradzać za dużo szczegółów ale książka naprawdę "wciąga" i jest niesamowicie zaskakująca. Dla miłośników niebanalnych historii:)

_________________
kajas


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO