dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Ból stawu kolanowego
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-12-03, 12:31 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Straho, dip hot rozgrzewa i uśmierza ból. Mnie bardzo pomaga, a do tego nie torturuje portfela, bo jest w przystępnej cenie. Dip rilif znam, ale nie próbowałam, to niech wypowie się Dorota :)

trux zawsze warto kupno takiego specyfiku skonsultować, ale ten który polecam nie ma akurat dawek, które mogłyby zaszkodzić.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ból stawu kolanowego
PostNapisane: 2013-12-13, 21:21 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-12, 17:02
Posty:217
Zapamiętam :)
Najpierw to jednak muszę wiedzieć co chcę kupić, bo dni lecą a noga boli. Tak się zastanawiam i chyba pomyślę nad dip rilifem skoro Dorota go sobie chwali. Ile on może kosztować? Drogi jest?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ból stawu kolanowego
PostNapisane: 2013-12-15, 22:03 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Myślę, że coś ok. 17 zł, jeśli mi się dobrze utrwaliło z mojej ostatniej wizyty w aptece. Sądzę, że można znaleźć także ciut taniej, w zależności od tego gdzie się kupuje. Tak czy owak uważam, że nie jest to wiele jak na tego typu żel.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ból stawu kolanowego
PostNapisane: 2013-12-16, 12:10 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1130
Dip rilif nie jest drogi, jak samba napisała, 16-17 zł za 100 g, dobrze się rozprowadza, jest wydajny, więc na trochę Ci wystarczy.

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ból stawu kolanowego
PostNapisane: 2014-05-09, 09:26 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-04-14, 19:19
Posty:88
Ja kiedyś trenowałam piłkę ręczną, grałam na pozycji kołowej, co z tym się wiąże częste rzuty z padem. Po latach zaczęłam odczuwać skutki w kolanach. Kolana bolały mnie, gdy miałam je dłuższy czas zgięte, ulgę przynosiło ich prostowanie. Ból bywał tak dokuczliwy, że wybudzał mnie w nocy ze snu. Jak poszłam zapisać się do ortopedy, to na wizytę miałam czekać 2 miesiące, więc zrezygnowałam. Poszłam do apteki i tam mi babeczka poleciła tą rozgrzewającą maść dip hot. Nawet nie pamiętam jak długo stosowałam, ale pomogło i na razie problem nie wrócą... Odpukać


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ból stawu kolanowego
PostNapisane: 2014-05-12, 13:38 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-12, 17:02
Posty:217
A co z zapachem? Ma jakiś taki intensywny? Bo mój nos jest niestety wyczulony, i to bardzo.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ból stawu kolanowego
PostNapisane: 2014-05-14, 10:42 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Nie obawiaj się - oczywiście poczujesz zapach , ale nie jest on jakiś ostry. Mam oba - i dip hot i dip rilif - żaden z zapachów mi nie przeszkadza.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ból stawu kolanowego
PostNapisane: 2014-05-19, 12:27 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
Też mam Dip Hot, ale nie wiedziałam, że jest coś takiego jak Dip Rilif. Pierwszy stosuję przy bólach mięsni i stawów i jak plecy bolą mojego faceta. Wiem, ze rozgrzewa i działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. A ten drugi ?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ból stawu kolanowego
PostNapisane: 2014-05-20, 14:29 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Drugi sprawdza się przy wszelkiego rodzaju urazach i kontuzjach, kiedy trzeba zareagować na opuchliznę i ból. W składzie ma ibuprofen i mentol - połączenie dobre, bo chłodzi i znieczula. Na skręconą nogę, jak znalazł. Choć oczywiście nikomu nie życzę. Osobiście mam jedno i drugie. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ból stawu kolanowego
PostNapisane: 2014-05-30, 00:04 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2014-05-24, 23:02
Posty:72
Najlepiej zrobić usg a jeśli jest to możliwe to rezonans,. Ja leczyłam kolano przez dobrych pare lat, na usg wyszło mi dość duże uszkodzenie rzepki, jednak tak naprawdę dopiero w rezonansie okazało się że to nie tylko rzepka ale uszkodzony jest jeszcze kawałek łąkotki.. więc ttak naprawdę warto poprosić lekarza o takie badanie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO