dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Ból stawu kolanowego
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-07-30, 14:48 
Adept
Offline

Dołączył(a):2014-07-29, 19:44
Posty:15
U mnie to najgorsze jest, ze ja to już jestem jakąś lekomanką. Trochę mnie zaczyna coś boleć i od razu tabletka. Mam problemy z kolanem od gry w siate, ale nie daje rady bez przeciwbólówek…:/ Wiem, szkoda wątroby od tej chemii…


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ból stawu kolanowego
PostNapisane: 2014-07-30, 19:55 
Ja na stawy biorę 4flex . Tylko lekko zaczyna dokuczać mi kolano ,to zaczynam kuracje. Trzy miesiące i chrząstka zregeneruje się ,mam spokój .


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Ból stawu kolanowego
PostNapisane: 2014-07-31, 07:06 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
Oj ale tu była mowa o tym co zrobić w momencie jak już boli. Nie wiem czy 3 miesiące "wytrzymania" bolu czekając na regenerację to dobry pomysł. Jak kolano puchnie to powinno się od razu użyć takiej maści chłodzącej, a jednocześnie oczywiście wtedy działać od środka i regenerować.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ból stawu kolanowego
PostNapisane: 2014-07-31, 22:51 
Regeneracja stawu niestety trwa długo. Maść zadziała kojąco, ale nie pomoże na długo. Ja bym na Twoim miejscu poszła do lekarza. Ja miałam podobny problem i lekarz zalecił mi ćwiczenia wzmacniające z fizjoterapeutą oraz suplement diety z kolagenem.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Ból stawu kolanowego
PostNapisane: 2014-08-05, 21:51 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-08-05, 21:46
Posty:5
Halina napisał(a):
Regeneracja stawu niestety trwa długo. Maść zadziała kojąco, ale nie pomoże na długo. Ja bym na Twoim miejscu poszła do lekarza. Ja miałam podobny problem i lekarz zalecił mi ćwiczenia wzmacniające z fizjoterapeutą oraz suplement diety z kolagenem.


Witam!

Jeżeli chodzi o suplement wzmacniający staw kolanowy to ze swojej strony pragnę zarekomendować stosowanie 4flex. W naszej rodzinie produktów mamy różne rodzaje tego preparatu: 4flex, 4flex z witaminą C, 4flex Sport, 4flex Silver oraz 4flex Select. Zapraszam na nasza stronę internetową w celu zapoznania się z naszymi produktami oraz poradnikiem, który zawiera porady w kwestii dbania o stawy.

W razie pytań pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Agnieszka Czarnecka
________________________
Online Ekspert marki 4Flex


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ból stawu kolanowego
PostNapisane: 2014-08-10, 09:47 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
Halina napisał(a):
Regeneracja stawu niestety trwa długo. Maść zadziała kojąco, ale nie pomoże na długo.



A jak długo trwało u Ciebie takie odbudowanie? Ogólnie wydaje mi się, że to logiczne, że maść taka jak Dip Rilif nie ma być używana na stałę, tylko w chwilach kiedy jest ona potrzebna. Każdy uraz jest niebezpieczny i warto sobie wtedy pomóc. Leczenie to oczywiście konieczność. Ale maść działa przeciwzapalnie co też jest bardzo ważne. A zmniejszenie opuchlizny i bólu to podstawa moim zdaniem. Wtedy można zacząc leczenie tak jak piszesz.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ból stawu kolanowego
PostNapisane: 2014-08-10, 11:57 
Metafen żel forte - jest bardzo skuteczny - zawiera zwiększoną dawkę Ibuprofenu.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Ból stawu kolanowego
PostNapisane: 2014-08-13, 21:14 
Odbudowa stawu trwa różnie w zależności od uszkodzenia chrząstki. Ja ulgę poczułam dopiero po 2 miesiącach ćwiczeń wzmacniających i brania 4Flexu na przyspieszenie gojenia. Ale znam osoby co muszą się rehabilitować do pół roku.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Ból stawu kolanowego
PostNapisane: 2014-08-14, 21:15 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-08-05, 21:46
Posty:5
Halina napisał(a):
Odbudowa stawu trwa różnie w zależności od uszkodzenia chrząstki. Ja ulgę poczułam dopiero po 2 miesiącach ćwiczeń wzmacniających i brania 4Flexu na przyspieszenie gojenia. Ale znam osoby co muszą się rehabilitować do pół roku.



Witam! Miło słyszeć, że nasz suplement jest pomocny w Pani przypadku. Dodam, że dla właściwego efektu działania preparatu 4flex należy przyjmować go przez okres minimum 3 miesięcy.

Pozdrawiam,
Agnieszka Czarnecka
________________________
Online Ekspert marki 4Flex


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ból stawu kolanowego
PostNapisane: 2014-08-25, 15:42 
Adept
Offline

Dołączył(a):2014-07-29, 19:44
Posty:15
Kupiłam nutraceutyk na stawy. W końcu cos nie chemicznego.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO