dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: bole głowy
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-07-03, 20:05 
ale niektórzy nie wiedzą co to ból głowy a niektórzy nie mogą sobie poradzić, kiedyś miałam taką znajomą, co trafiła do szpitala bo ją tak bolała głowa. Mówiła że ból nie do wytrzymania, tam zrobili jej tomografię głowy i inne badania ,okazało się że jest zdrowa a taką migrenę musi mieć i już. Przepisano jej leki i odesłano po tygodniu do domu, nie wiem co aktualnie się z nią dzieję, już kilka lat temu była spełniona kobietą tj. przystojny mąż , chyba dobry bo miły , córka mała , praca która ją satysfakcjonowała, tylko ten nieszczęsny ból głowy


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: bole głowy
PostNapisane: 2014-07-03, 20:45 
eeetam książkowo to jest tak jak powiedziałem. Twoja teoria jest powiedzmy to religijna. Onanizm jest naturalny i dość często występuje w naturze. Oczywiście uczucie i seks tworzy coś pięknego, ale jest jeszcze grupa ludzi która nie wyklucza poznawania samego siebie i w takim aspekcie. Dobra zasada to taka, która daje prawo innym do własnych odczuć, czy uczuć. Nie chodzi mi o tolerancje której jestem przeciwnikiem, ale o wolność i prawo do przezywania życia po swojemu bez narzucania swoich wizji innym.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: bole głowy
PostNapisane: 2014-07-03, 21:06 
właśnie taką ja mam wizję, nie wiem czy to religijna, czy jaka, ale dla mnie to jest całe sedno bycia z kimś blisko. Homoseksualiści to chorzy ludzie, samozaspokajanie gdy człowiek jest młody jest wytłumaczalne.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: bole głowy
PostNapisane: 2014-07-03, 21:17 
a uśmiechanie się dozwolone jest w jakim przedziale wieku?, a dobry humor, a pozytywne myślenie. Każdy jest inny i ma inne potrzeby. Skąd wiesz jak będziesz babcią, co będziesz chciała robić kiedy dziadek przyśnie, he,he. Miłego


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: bole głowy
PostNapisane: 2014-07-03, 21:21 
będę robiła na drutach wnuczkom szaliki haha


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: bole głowy
PostNapisane: 2014-07-03, 21:23 
a może rękawiczki lub czapki. Umiesz robić na drutach? na ilu?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: bole głowy
PostNapisane: 2014-07-03, 21:50 
kiedyś jak byłam mniejsza to babcia mnie uczyła, zrobiłam sukienkę dla lalki, ale szybko wybiłam sobie to z głowy, bo to i wełna się skończyła i druty się pogięły, chyba idę spać,


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: bole głowy
PostNapisane: 2014-07-03, 21:57 
co to znaczy chyba idę spać? Sen czasami pomaga na w bólu głowy. Jednych boli niej innych bardziej. Ciebie boli.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: bole głowy
PostNapisane: 2014-08-09, 20:53 
Tabletki nie pomagają ... A próbowaliście Metafenu ? U mnie zawsze daje radę - chyba dzięki nietypowemu składowi - zawiera Paracetamol i Ibuprofen w jednym.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: bole głowy
PostNapisane: 2014-08-10, 11:59 
Metafen jest skuteczny - w razie bólu warto go mieć pod ręką.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO