dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: bole głowy
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-10-23, 21:47 
Mnie głowa boli przy przeziębieniu, zmęczeniu, stresie a i od kręgosłupa też. Mnie wystarcza połknąć mmetafen i na prawdę ból szybko ustępuje.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: bole głowy
PostNapisane: 2013-10-24, 09:49 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-10-24, 09:11
Posty:4
ale czasami nie ustępuje, tak jak autorce tego tematu, luna, jak tam ?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: bole głowy
PostNapisane: 2013-10-25, 16:55 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-08-07, 10:04
Posty:17
Jak ktoś próbuje zorientować się, co jest źródłem bólu głowy, to może spojrzeć na opis na hellozdrowie. Aczkolwiek przy czymś długotrwałym, i tak dobrze byłoby pójść do lekarza.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: bole głowy
PostNapisane: 2013-10-30, 20:21 
Jak ból nie ustępuje pomimo brania tabletek to należy udać się do lekarza.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: bole głowy
PostNapisane: 2013-11-06, 19:38 
W sobotę bardzo bolała mnie głowa nie miałam przy sobie tabletek, trochę się męczyłam ale jak wróciłam do domu połknęłam dwa metafeny, po jakimś czasie ból minął. Ale już dawno tak głowa mnie nie bolała. Teraz wiem, że ibuprom i paracetamol razem są bardziej skuteczne.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: bole głowy
PostNapisane: 2013-11-08, 21:49 
a u mnie lekarz powiedził ze mam czekać z takimi jakimiś środkami do czasu jak zrobie i bede miec wyniki z rezonansu... moze człowiek ma racje mało wiarygodnie brzmi ze na forum w necie wycztałam :-?

To teraz przede mna badanie.... mam nadzieje z jednej strony ze rezonans wyjasni dlaczego mnie boli glowa a z drugiej strony mam nadzieje ze jak odbiore wyniki z starmedica to wszytko bedzie na nich w normie... co za paranoja


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: bole głowy
PostNapisane: 2013-11-08, 22:03 
chyba nie napisalam, miałam robiony wcześniej rezonans głowy i tam wyszło wszytsko w normie a teraz bede miała rezonans kregosłupa szyjnego, by sprawdzic czy tam nic nie uciska i nie wyrosło.... jeju jak ja sie boje


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: bole głowy
PostNapisane: 2013-11-14, 23:27 
Ja też mam zmiany w odcinku szyjnym, stąd też mogą pojawiać się bóle głowy, bardzo pomaga rehabilitacja i leki typu paracetamol i ibuprom.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: bole głowy
PostNapisane: 2013-11-18, 20:10 
Witam, ja również miewam częste problemy z bólem głowy, Czytałam dosyć dużo jak pomóc sobie w naturalny sposób z tym problemem i znalazłam system NArelaks. Słyszał ktoś o czymś takim ? Jakieś opinie?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: bole głowy
PostNapisane: 2013-11-19, 17:02 
W internecie możesz sporo poczytać na temat opinii o systemie narelaks. Ja stosuje go już od 3 tygodni i u mnie sprawdził się naprawdę świetnie. Działa tak łagodząco na organizm, ciężko mi ubrać w słowa mój stan, ale relaksuje naprawdę fajnie dzięki czemu zapobiega migrenom - tak przynajmniej było w moim przypadku.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO