dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: coś skutecznego na owady?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-07-21, 17:59 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-11-22, 14:35
Posty:151
Ja wolę Autan niż Offa - moim zdaniem jest skuteczniejszy. Podobno olejek waniliowy odstrasza komary, próbowaliście?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: coś skutecznego na owady?
PostNapisane: 2014-07-21, 21:21 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2014-05-24, 23:02
Posty:72
a sadzicie ze ten zel działałby też na końskie muchy?? zapomniałam wczoraj o żelu i jestem cała w kropkach tak mnie te wielkie potwory pożarły;/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: coś skutecznego na owady?
PostNapisane: 2014-07-22, 18:33 
kajmanka napisał(a):
a sadzicie ze ten zel działałby też na końskie muchy?? zapomniałam wczoraj o żelu i jestem cała w kropkach tak mnie te wielkie potwory pożarły;/


ja go stosowałam własnie przy ukąszeniu końskich much i świetnie się sprawdził :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: coś skutecznego na owady?
PostNapisane: 2014-07-22, 20:18 
Wiecie, że na mnie jakoś te "wyłączniki" nie specjalnie działają. Ostatnio kupiłam moskill, bo wolę mieć coś na złagodzenie ukąszeń skoro nie mogę się przed nimi uchronić.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: coś skutecznego na owady?
PostNapisane: 2014-07-24, 18:04 
Kryssia napisał(a):
Wiecie, że na mnie jakoś te "wyłączniki" nie specjalnie działają. Ostatnio kupiłam moskill, bo wolę mieć coś na złagodzenie ukąszeń skoro nie mogę się przed nimi uchronić.


niestety prawda jest właśnie taka,że żaden środek przeciw komarom nie jest w 100% skuteczny, dlatego dobrze mieć coś po ukąszeniu...


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: coś skutecznego na owady?
PostNapisane: 2014-07-24, 22:56 
No właśnie to tu chodzi. Nie mogę się zabezpieczyć i uchronić przed to chociaż będę miała coś skutecznego po ukąszeniu.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: coś skutecznego na owady?
PostNapisane: 2014-07-26, 10:43 
Kryssia napisał(a):
No właśnie to tu chodzi. Nie mogę się zabezpieczyć i uchronić przed to chociaż będę miała coś skutecznego po ukąszeniu.


zawsze być lepiej przygotowanym na taką możliwość :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: coś skutecznego na owady?
PostNapisane: 2014-07-26, 15:38 
Zwłaszcza, że teraz jest pełno różnych owadów i dają o sobie znać.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: coś skutecznego na owady?
PostNapisane: 2014-07-26, 21:45 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2014-05-24, 23:02
Posty:72
no mi jednak pomoglo nawet na te końskie muchy, wcześniej jakos nie pomyslalam i uzylam zwyklej wody kolońskiej, ale nic nie pomoglo, jednak po zelu w końcu przestalam rozdrapywać ukaszenia


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: coś skutecznego na owady?
PostNapisane: 2014-07-27, 09:58 
kajmanka napisał(a):
no mi jednak pomoglo nawet na te końskie muchy, wcześniej jakos nie pomyslalam i uzylam zwyklej wody kolońskiej, ale nic nie pomoglo, jednak po zelu w końcu przestalam rozdrapywać ukaszenia


końskie muchy to po prostu koszmar.. swędzenie jest znacznie gorsze niż przy ukąszeniu komara także najlepiej jak najszybciej coś na to poradzić


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO