dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-01-14, 20:15 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-01-12, 15:30
Posty:27
Ja wlasnie jestem przed zakupem takiej poscieli, moja cala rodzinka takiej uzywa i jest nia zachwycona, ale zeby nie drapala to powlekaja ja poszewka, ja korzystam tylko z takiej podusi i rowniez jestem bardzo zadowolona, natomiast nie powiedzialabym o niej, ze leczy :), a ewentualnie, ze powoduje zwiekszenie komfortu spania :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-01-21, 23:06 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-16, 17:18
Posty:359
Kiedyś spałam pod taką pościelą i pamiętam dwie rzeczy. Po pierwsze było mi ciepło - a należę do osób, którym zawsze zimno. Po drugie strasznie drapało - przez co długo nie mogłam zasnąć.
Dlatego wolę te z pierza. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-02-08, 13:35 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-11-13, 14:45
Posty:65
Jakoś nie chce mi się w to wierzyć, ale dużo osób uważa, że taka pościel posiada pewne właściwości lecznicze. Ja słyszałam, że działa na reuamatyzm i wszelkiego rodzaju dolegliwości stawów. Maiałam coś takiego przez jakiś czas, ale nie zauważyłam radykalnej zmiany.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-02-16, 14:01 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-02-16, 13:48
Posty:20
Moja mama dostała na ostatnie święta zestaw takiej pościeli i bardzo sobie chwali.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-02-17, 17:52 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-16, 17:18
Posty:359
A co wyleczyła u was ta cudna wełniana pościel?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-02-21, 22:54 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-11-18, 00:30
Posty:187
A co niby ma leczyć ta wełniana pościel, bo trudno mi sobie to wyobrazić? Na pewno jest lepsze wełniana pościel niz na przykład sztuczna,ale raczej nie przypisywałabym jej jakiś cudownych właściwości. Co innego sauna, z metod naturalnych :) ta wydaje mi się najmilsza:) http://www.sklepwellness.net/sauna-infr ... obowa.html Nie zanosi się żebym ją wkrótce miała,ale pomarzyc fajna rzecz. Acha- noszenie worka na kartofle podobno poprawia krążenie krwii:)

_________________
kajas


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-03, 00:21 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-11-05, 16:47
Posty:77
To trudne pytanie. Posciel sama w sobie nie leczy, ale sadze, ze taka posciel jest w jakims sensie zdrowa. Jest cieplutka i nie zbiera tyle kurzu, bo to welna

_________________
Małżeństwo jest jak oblężone miasto: Ci co są wewnątrz, chcą wyjść, natomiast Ci co są na zewnątrz, pragną się tam dostać :(


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-08, 14:46 
Ja mam z firmy Perfect Wool. Oczywiście pościel wełniana to nie antybiotyk. Ale mojemu mężowi pomogła - nie chodzi już tak zakatarzony jak kiedyś. Pościel ta nie przyciąga kurzu więc automatycznie pomaga alergikom. Co do innych opinii typu ze zimą grzeje a latem chłodzi to są bzdury. Nie może chłodzić bo to nie lodówka. Grzeje to nasz organizm a ta pościel reguluje różnice temperatur czyli zimą kumuluje ciepło pod kołdrą a latem oddaje nadmiar ciepła na zewnątrz. To moja opinia na ten temat.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

odpowiedz
PostNapisane: 2010-03-14, 22:49 
[quote="Miskaaa"]Ja mam z firmy Perfect Wool. Oczywiście pościel wełniana to nie antybiotyk. Ale mojemu mężowi pomogła - nie chodzi już tak zakatarzony jak kiedyś. Pościel ta nie przyciąga kurzu więc automatycznie pomaga alergikom. Co do innych opinii typu ze zimą grzeje a latem chłodzi to są bzdury. Nie może chłodzić bo to nie lodówka. Grzeje to nasz organizm a ta pościel reguluje różnice temperatur czyli zimą kumuluje ciepło pod kołdrą a latem oddaje nadmiar ciepła na zewnątrz. To moja opinia na ten temat.[/quote] zgadzam sie z toba tez spie w camelu i nie zamienilabym jej na zadna inna


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-14, 23:05 
witam wszystkich. spie w welnie i nie zamienilabym jej na zadna inna. Chcecie namiary na pozadna firme dajcie znac 510103358. PozdrawiaW


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO