dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

czy pościel wełniana leczy???
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-11-15, 20:11 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-11-06, 19:34
Posty:5
czy to prawda, że pościel wełniana leczy?? czy ktoś wie coś na ten temat?? nie chcę wydawać pieniędzy zanim się wszystkiego nie dowiem:) będę wdzięczna za odpowiedzi!!!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: czy pościel wełniana leczy???
PostNapisane: 2009-11-15, 20:23 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
murzynek333 napisał(a):
czy to prawda, że pościel wełniana leczy?? czy ktoś wie coś na ten temat?? nie chcę wydawać pieniędzy zanim się wszystkiego nie dowiem:) będę wdzięczna za odpowiedzi!!!


A tekturowe kubki zapobiegają próchnicy.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-15, 23:44 
Nie wiem, czy tak daleko szłabym ze stwierdzeniem, że leczy... ;P Ja chcę sobie (a właściwie nam do domu) kupić pościel wełnianą, bo ogólnie podobno dobrze wpływa na organizm. Słyszałam, że jest pomocna w walce z alergiami - nie wiem, bo sama nie mam alergii. Ale ponoć włokna wełny wykonują mikromasaż podczas snu i dzięki temu w trakcie snu lepiej wypoczywamy, a organizm jest lepiej dotleniony. Hmm, do tej pory tylko czytałam na temat pościeli wełnianej na stronach albo forach internetowych, polecali mi ją znajomi, ale niedługo sama wypróbuję, to dam znać. :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-15, 23:48 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-10-27, 11:34
Posty:19
znowu mnie nie zalogowało :/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-16, 11:16 
deborah83, jeśli Cię wylogowywuje podczas pisania wiadomości, to zaznacz opcję Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie przy logowaniu;p A ja mam pościel bawełnianą i bardzo dobrze mi się pod nią śpi, chroni mnie przed duchaaami ;P


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: czy pościel wełniana leczy???
PostNapisane: 2009-11-16, 14:54 
murzynek333 napisał(a):
czy to prawda, że pościel wełniana leczy??


Jeśli nie masz nogi, to ta pościel nie sprawi, że Ci odrośnie, ale ja sobie chwalę, bo łagodzi u mnie alergię. Poza tym mój facet ją uwielbia. Nie wybudza się ciągle w nocy bo za zimno
czy za gorąco. a jak się mój facet wyśpi, to wtedy jest dużo milszy i zdrowszy i dużo bardziej aktywny, ekhem, na wielu polach :oops: .


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-16, 19:30 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-11-06, 19:34
Posty:5
no właśnie czytałam, że pomaga na efekt zimnych nóżek:D trochę przesadzilam z tym leczy, noga na pewno nie odrasta:P
poszukam w necie więcej info i dam znac co znalazlam:))


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-01-06, 14:47 
Mówa że ta pościel leczy rózne schorzenia,reumatyzm bóle kręgosłupa,alergie itd.Może i w jakims stopniu pomaga.POMAGA a nie leczy!!!! Powoduje że te schorzenia staja sie mniej uciazliwe ale napewno nie są jakies cudotwórcze że uleczaja choroby.To zwykły blef i naciąganie naiwnych ludzi na koszty z zakupem takiej poscieli...Najbardziej daja sie na to nabrac strasi schorowani ludzie którzy kupuja takową posciel za minmum 3000zł.nie mając całej sumy do kupna takiego towaru moga nabyc ja na tak zwane raty co daje dwa razy tyle za taka posciel.czesto jestem na takich pokazach i widze jakie sa niby tanie oferty kupna.A swoja drogą miałem przyjemnasc spiac w takiej poscieli dosyc ze strasznie drapie bez powłoczki to w dodatku strasznie bolał mnie kręgosłup czego nigdy wczesniej nie odczówałem.moim zdaniem to drogi bubel.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-01-07, 10:49 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-06, 15:23
Posty:277
murzynek333 napisał(a):
no właśnie czytałam, że pomaga na efekt zimnych nóżek

Chyba jednak tylko na to jest pomocna ta pościel :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

pościel z wielbłąda
PostNapisane: 2010-01-14, 19:10 
A ja niedawno kupiłam pościel z wielbłądziej wełny i REWELACJA poprostu śpię bez przerwy 9,10 godzin i budzę się nareszcie wyspana,bo do tej pory,miałam problemy ze snem. :-> :-o


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO