dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Gabinety dentystyczne, gdzie najlepiej i najtaniej!
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-04-19, 10:26 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-04-19, 10:10
Posty:5
Dobry jest ranking stomatologów i znany lekarz, rzeczywiście można znaleźć dużo informacji, chociaż ja wolę słuchać opinii znajomych, zawsze można dopytać o szczegóły itp. Sam chodzę do New-Dent i mogę polecić, o ile ktoś jest z Lublina. Wg mnie oferują wysoką jakość leczenia, a ceny nie są wygórowane. Poza tym jest nowocześnie, a jak byłem u paru innych dentystów w Lublinie to trochę jakbym się cofnął w czasie... :P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gabinety dentystyczne, gdzie najlepiej i najtaniej!
PostNapisane: 2013-06-04, 15:23 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-06-04, 12:55
Posty:13
Zawsze chodziłam do dentysty w okolicach mojego miasteczka, jednak teraz bywam w domu tylko na weekendy, więc ciężko mi umówić się na wizytę. Muszę robić regularne przeglądy, więc obecnie szukam jakiegoś gabinetu w Warszawie, pytałam osób z mojej grupy na studiach, jednak większość też jest przyjezdna i zazwyczaj leczą się w rodzinnych stronach, a ja nie mogę sobie na to pozwolić. Jak macie coś do polecenia, piszcie, a ja napiszę swoje wrażenia jak tylko gdzieś się wybiorę :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gabinety dentystyczne, gdzie najlepiej i najtaniej!
PostNapisane: 2013-06-08, 09:59 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-06-08, 09:57
Posty:2
Chyba najtaniej i na pewno najlepiej w Lublinie to jest w Żagiel med. Ostatnio jak tam byłam nie było na co narzekać. Tam człowiek wie że ma prawo o wszystko zapyta i wszystkiego się dowie...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gabinety dentystyczne, gdzie najlepiej i najtaniej!
PostNapisane: 2013-08-05, 11:08 
Ja nigdy nie oceniam dentysty po cenie - na zębach nie oszczędzam. Wystarczajaco i dużo napatrzyłam się na problemy mojego taty, który miał zaniedbane zęby, upychane jakimiś tanimi plombami, brrr, wolę zainwestować teraz więcej, ale mieć porządnie wyleczone zęby i spokój na starość. A jeśli chodzi o porządne gabinety to ja z Bydgoszczy mogę polecić Krainę Uśmiechu - zwłaszcza protetykę tam u dr Kuczyńskiej, to świetna specjalistka


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Gabinety dentystyczne, gdzie najlepiej i najtaniej!
PostNapisane: 2013-09-23, 08:59 
Hej, ja od lat leczę się u jednego stomatologa i jestem bardzo zadowolona. Mieszkam w okolicach Opola i chodzę do Stomartu. Ostatnio pani doktor Janina Pędich przekonała mnie do stałego aparatu na zęby, jestem bardzo zadowolona.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Gabinety dentystyczne, gdzie najlepiej i najtaniej!
PostNapisane: 2013-09-30, 08:12 
Hej, ja również byłam na wizycie w Stomarcie i moje wrażenia są jak najbardziej pozytywne. Bardzo miła i fachowa obsługa, niewygórowane ceny. Wszystko w najlepszym porządku.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Gabinety dentystyczne, gdzie najlepiej i najtaniej!
PostNapisane: 2013-10-03, 10:01 
ja już dawno nie byłam u dentysty :( chyba pora zadziałać w temacie...


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Gabinety dentystyczne, gdzie najlepiej i najtaniej!
PostNapisane: 2013-10-06, 11:37 
Tak o zęby trzeb dbać. Coś o tym wiem bo sama swoje zaniedbałam i teraz mam problemy. 11 plomb do wstawienia. Masakra. Na szczęście trafiłam do Stomartu i tam pan doktor wziął się za moje zęby. Przynajmniej koniec leczenia widać, a to już dużo.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Gabinety dentystyczne, gdzie najlepiej i najtaniej!
PostNapisane: 2013-10-07, 10:45 
ja od jakiegoś czasu leczę się u pana doktora Adama Popko w Białymstoku i jestem bardzo zadowolona. Ma nowoczesny sprzęt i bardzo dobre podejście do pacjenta, zarówno tego dorosłego, jak i tego małego. Aż się chce siadać na fotelu. Polecam serdecznie


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Gabinety dentystyczne, gdzie najlepiej i najtaniej!
PostNapisane: 2013-10-07, 10:54 
ja od jakiegoś czasu leczę się u pana doktora Adama Popko w Białymstoku i jestem bardzo zadowolona. Ma nowoczesny sprzęt i bardzo dobre podejście do pacjenta, zarówno tego dorosłego, jak i tego małego. Aż się chce siadać na fotelu. Polecam serdecznie


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO