dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Gabinety dentystyczne, gdzie najlepiej i najtaniej!
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-07-15, 16:44 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-07-15, 16:42
Posty:1
Witam serdecznie,

Chciałabym się podzielić swoimi wrażeniami po wyjściu od dentysty. Jestem bardzo zadowolona z wyboru jakiego dokonałam, zapisałam się do Centrum Stomatologicznego Demed na leczenie bolącego zęba. Byłam mile zaskoczona profesjonalnym podejściem Pani doktor oraz dokładnością jaką wykonywała zabiegi. Przyznam, że bałam się tej wizyty, ponieważ z większości gabinetów ‘uciekałam z płaczem’, ale miła atmosfera rozładowała moje nastawienie. Było to bezbolesne i skuteczne leczenie. Ze względu na atrakcyjne ceny również zapisałam się na kolejną wizytę, a mianowicie na czyszczenie kamienia oraz piaskowanie.

Dla zainteresowanych podaję numer : 22 243 99 33
Demed znajduje się w Wołominie ul. Warszawska 9 lok. 1, województwo mazowieckie
Przesyłam również adres strony na której możecie państwo zapoznać się z atrakcyjnymi cenami  www.wolomin.centrumdemed.pl

Gorąco polecam,
Monik


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gabinety dentystyczne, gdzie najlepiej i najtaniej!
PostNapisane: 2012-02-07, 14:59 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-12-25, 23:31
Posty:2
Wołomin jest trochę daleko ode mnie - mieszkam w Warszawie. I dla tych co z Warszawy polecam RS Dental przy Polach Mokotowskich. Robię u nich usuwanie kamienia nazębnego co roku (szybko, bezboleśnie, delikatnie i super dokładnie). Ostatnio robiłam coś co się nazywa augemntacja kości, ponieważ miałam już bardzo zaawansowaną chorobę przyzębia. Kulturalni lekarze, bardzo profesjonalni i naprawdę na wysokim poziomie obsługa pacjenta.
Zainteresowanym polecam www.rsdental.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gabinety dentystyczne, gdzie najlepiej i najtaniej!
PostNapisane: 2012-02-28, 17:25 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-06-12, 20:05
Posty:207
Jeżeli chodzi o Poznań, to na pewno jednym z lepszych gabinetów jest Stomadex. Pracują tam bardzo dobrzy specjaliści, którym żaden problem z uzębieniem nie jest straszny. Dzięki takim dentystom, wizyty tego typu naprawdę nie są straszne.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gabinety dentystyczne, gdzie najlepiej i najtaniej!
PostNapisane: 2012-03-10, 11:06 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-03-06, 21:03
Posty:621
Lokalizacja: w-wa
Nie ma to jak żenujący spam :-( :-( dotyczy dwóch pierwszych postów

_________________
Jeżeli myślisz, że mnie znasz to znaczy, że nie znasz jeszcze siebie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gabinety dentystyczne, gdzie najlepiej i najtaniej!
PostNapisane: 2012-03-26, 17:43 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-03-26, 16:59
Posty:34
„Tribestan – pierwszy w Polsce preparat dla kobiet i mężczyzn podnoszący libido”



http://i39.tinypic.com/bilzr4.jpg


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gabinety dentystyczne, gdzie najlepiej i najtaniej!
PostNapisane: 2012-05-01, 15:13 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-06-09, 17:35
Posty:47
a w Krakowie najlepszym gabinetem, jaki miałam okazję odwiedzić jest Galeria Uśmiechu na starowiślnej. profesjonalna obsługa, bardzo miła atmosfera, aż można zapomnieć o tym, że jest się u dentysty :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gabinety dentystyczne, gdzie najlepiej i najtaniej!
PostNapisane: 2012-11-29, 11:02 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-11-09, 17:54
Posty:21
Fajnie, że ktoś założył taki wątek, bo łatwiej będzie znaleźć dentystę w każdym mieście. Ja ze swojej strony mogę polecić Bamed na ul. Ks. Brzóski w Łodzi. Bardzo dobrzy specjaliści, gabinet dobrze wyposażony, ale najważniejsze, że mają też bardzo fajne podejście do pacjentów.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gabinety dentystyczne, gdzie najlepiej i najtaniej!
PostNapisane: 2013-01-14, 14:09 
Ja polecam Centrum Stomatologiczne Kraina Uśmiechu w Bydgoszczy, bardzo miła obsługa, jeśli ktoś boi się igły to w gabinecie stosowane jest bezigłowe znieczulenie (the wand), dodatkowo gabinet dba o swoich pacjentów po pół roku od ostatniej wizyty zawiadamiają telefonicznie o kolejnej kontroli zębów. Pracują w gabinecie niewykwalifikowani stomatolodzy min. Pani doktor Urszula Kuczyńska. Więcej informacji można uzyskać na ich stronie internetowej, na która zainteresowanych odsyłam.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Gabinety dentystyczne, gdzie najlepiej i najtaniej!
PostNapisane: 2013-01-29, 13:25 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2012-09-03, 08:42
Posty:54
Jeżeli ktoś szuka w Tychach to www.harrisdent.pl, dostępne zabiegi w narkozie jak ktoś lubi ;)

_________________
Organizujemy szkolenia handlowe, szkolenia typu coaching i perswazja oraz inne szkolenia biznesowe.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gabinety dentystyczne, gdzie najlepiej i najtaniej!
PostNapisane: 2013-02-02, 18:13 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-10-29, 12:03
Posty:134
Lokalizacja: Bywam w fajnych miejscach
Najlepiej i najtaniej czasami się po prostu wyklucza:)
Jak to mówią - pewne rzeczy tylko w Erze hehehe.

A co dentysty dobrego, to polecam sobie zajrzeć na ranking stomatologów - tu adres i po prostu wybrac tego, który ma najlepsze opinie. Wtedy jest jakaś pewność że się dobrze trafi. A najtaniej to metodą babci - sznurek do zęba i do klamki :mrgreen:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO