dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Odkurzacz dla alergika
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-10-07, 12:07 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-08-09, 14:26
Posty:177
Zobacz ten odkurzacz Electrolux , specjalny dla alergików i astmatyków. Bardzo dobrze filtruje powietrze, także drobinki kurzu nie wydostają się na zewnątrz tylko zostają w środku odkurzacza. Właśnie filtr Hepa zapewnia czystość powietrza i brak alergenów. Jest trochę droższy od zwykłych odkurzaczy, ale zwykłe odkurzacze nie dają takiego komfortu alergikom.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Odkurzacz dla alergika
PostNapisane: 2010-10-08, 11:57 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-06-12, 20:05
Posty:207
ogólnie nie ważne ile odkurzacz kosztuje, ważne żeby był skuteczny, na zdrowiu nie ma co oszczędzać, znalazłam ten odkurzacz zelmera: http://magicznaplaneta.pl/dzial/drobnea ... prod=87181 który jest bardzo dobrej jakości odkurzaczem wodnym, a do tego teraz na magicznej planecie jest w promocji, także można skorzystać i kupić go w o wiele niższej cenie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Odkurzacz dla alergika
PostNapisane: 2010-10-17, 21:04 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-10-12, 16:56
Posty:31
Jestem alergikiem,pozbyłam się dywanów i odkurzam normalnym odkurzaczem.

_________________
meble biurowe meble kuchenne warszawa projektowanie wnętrz warszawa


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Odkurzacz dla alergika
PostNapisane: 2010-10-29, 12:19 
Znalazłem na tej stronie całkiem fajne odkurzacze i wydaje mi się, że nawet we w miarę rozsądnej cenie. Waham się jeszcze tylko pomiędzy dwom philipsami, Jewelem a Home Hero, bo Jewel się bardziej mojej żonie podoba i ma HEPA 13, a żona jest alergiczką ale za to Home Hero ma szczotkę do parkietów (my mamy wszędzie prawie same parkiety) i pojemności worka na kurz 3 l, więc to mnie całkiem nawet przekonuje. Tylko, że teraz moje pytanie brzmi, jak przekonać żonę, hihi ;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Odkurzacz dla alergika
PostNapisane: 2010-11-20, 12:30 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-11-20, 12:26
Posty:8
Lokalizacja: Łódź
Jaka jest różnica pomiędzy pełnym workiem, a zapchanym filtrem HEPA kiedy używane są odkurzacze bezworkowe? (takie jak na tej stronie, małe, do użytku domowego). Bo przy worku to rozumiem, urządzenie po prostu nie chce ciągnąć kurzu, ale jak to wygląda w wypadku zapchanego filtra?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Odkurzacz dla alergika
PostNapisane: 2010-11-22, 15:54 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-11-10, 14:39
Posty:82
Za takimi odkurzaczami zobacz sobie jeszcze w sklepie medialux.pl bo mają dobre ceny.
W ogóle powiedzcie mi na czym polega działanie takiego odkurzacza? Tzn co sprawia, że jest on przeznaczony dla alergików?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Odkurzacz dla alergika
PostNapisane: 2010-11-30, 13:28 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-09-16, 14:39
Posty:14
Hm, ja od siebie mogę powiedzieć na ten temat, że chodzi tu o specjalne filtrowanie - tak aby drobiny roztoczy nie przedostawały się do powietrza. Tzn jak raz zostaną wciągnięte to odkurzacza, to zostają tam. Electrolux ma sporo takich modeli, np ten:ZSC 6290 - warto też zwrócić uwagę, aby był cichy. Tak poniżej 70 decybeli jest ok.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Odkurzacz dla alergika
PostNapisane: 2010-12-02, 23:17 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-11-20, 12:26
Posty:8
Lokalizacja: Łódź
Zdecydowałam się na odkurzacz ze sklepów polecanych wcześniej;)
To jest mój odkurzacz. Opinie miał na forach bardzo dobre i dlatego zdecydowałem się go kupić. Jest bezworkowy, moc silnika 1800 W i moc ssania 300 W. Dodatkowo sprzęcik ma filtr Super Clean Air HEPA 12 i przezroczysty pojemnik na kurz. Regulacja mocy elektroniczna. Moim zdaniem świetny;)
Dzięki Tweeker za pomoc ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Odkurzacz dla alergika
PostNapisane: 2011-05-06, 10:26 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-05-06, 10:23
Posty:1
Hej, hej... to pocieszające, że nie tylko ja zmagam się z tą przebrzydłą alergią na kurz :) Do tej pory miałam odkurzacz z filtrem HEPA i nawet byłam z niego zadowolona dokąd się nie zepsuł na amen ;) Teraz zastanawiam się nad takim wielofunkcyjnym i z filtrem HEPA i wodnym. Co myślicie o takim urządzeniu? Sprawdza się?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Odkurzacz dla alergika
PostNapisane: 2011-06-20, 09:52 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-06-17, 15:35
Posty:2
z tego co wyczytałem to najlepszy jest chyba odkurzacz z możliwością prania bo tak mocno nie kurzy.

_________________
makijaż permanentny Gliwice - makijaż permanentny Gliwice
implanty - implanty


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO