dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Odkurzacz dla alergika
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-07-02, 14:37 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-06, 15:23
Posty:277
W sumie to siła ssania i najwyższej klasy filtr HEPA 13 też swoje robią zapobiegając rozprzestrzenianiu się cząsteczek kurzu i alergenów do otoczenia.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Odkurzacz dla alergika
PostNapisane: 2012-07-07, 08:50 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-07-06, 19:02
Posty:12
moim zdaniem najlepszy na pozbycie sie kurzu i roztoczy jest mop h2o osobiscie go mam i jestem z niego zadowolona wyczyści wszystko parą w tem od 90-100% w tej temperaturze gina wszystkie roztocza i grzyby


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Odkurzacz dla alergika
PostNapisane: 2012-07-09, 09:42 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-06, 15:23
Posty:277
No ale tak do sprzątania na co dzień to chyba tej pary wodnej by było za dużo, zwłaszcza w te upały nie wyobrażam sobie takiego odkurzania :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Odkurzacz dla alergika
PostNapisane: 2017-03-23, 11:55 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-05-27, 09:39
Posty:148
Popatrzcie na to - https://dywanstyl.pl/kategoria/shaggy-i-wlochacze Jak to oceniacie? Czy to nadaje się dla alergika? Jakie są Wasze doświadczenia? Mieliście problemy? Ogólnie czy dywan ma faktycznie pod tym względem jakieś znaczenie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Odkurzacz dla alergika
PostNapisane: 2017-10-26, 14:40 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-11-29, 21:41
Posty:91
Ja co prawda nie mam alergii ale jestem szczęśliwą posiadaczką odkurzacza bezworkowego Tefal z dwupoziomowym systemem filtracji który podobno wychwytuje 99,98 pochłanianego kurzu. Po moim starym odkurzaczu który najpierw buchnął pyłem i kurzem zanim zaczął go wciągać różnica jest ogromna. Tutaj nie czuje w sumie nic, brak jakiegokolwiek pyłu wydobywającego się z tylnej części odkurzacza. W starym odkurzaczu siła ssania była uzależniona od tego ile kurzu jest w worku, im więcej kurzu tym siła ssania słabsza więc niestety więcej pozostawało na dywanie. Tutaj tego nie ma, odkurzacz ssie ciągle z tą samą siłą. No i nie trzeba kupować co jakiś czas nowych worków ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Odkurzacz dla alergika
PostNapisane: 2020-05-26, 13:56 
Adept
Offline

Dołączył(a):2020-04-05, 17:53
Posty:10
dla alergika to tylko roomba ten robot odkurzający zbiera kurz którego jeszcze nie widać jest bardzo dokładny w sprzataniu więc na pewno pomoże


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO