dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Powiększanie piersi
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-12-07, 07:19 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-08-01, 18:49
Posty:22
Dzięki Kabu za odpowiedź. Tak czytałam o tym, że karmienie piersią jest wtedy często niemożliwe, wiadomo, że dziecko jest najważniejsze. Po ciąży skóra też zawsze znów się rozciąga i często konieczna jest następna operacja, dlatego warto czytać na ten temat i być zorientowanym ale samą decyzję odkładam na potem. Chyba warto byłoby udać się chociaż na konsultację, myślałam o dr Wacławowiczu, to zawsze trochę rozjaśnia temat i można bezpośrednio rozwiać lub potwierdzić ewentualne niepewności. Oczywiście pozostają jeszcze nieinwazyjne metody, to zawsze jakieś wyjście.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Powiększanie piersi
PostNapisane: 2017-12-27, 15:52 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-12-03, 00:33
Posty:125
Wszystko zależy na jakiego rodzaju zabieg się zdecydujesz po konsultacji. Moja koleżanka miała zabieg podnoszący i ujędrniający biust (bez implantów) i zaszła jakieś 6 m-cy później w ciążę. Niestety efekt zabiegu jak się można domyślać przepadł. Ma za to piękną córeczkę :)

Ale nie musi tak być, bo np u mojej koleżanki po drugiej ciąży w którą zaszła po operacji z implantami wygląd piersi się nawet poprawił. Piersi zrobiły się bardziej naturalne, i wyglądają jeszcze lepiej.

Wacławowicz ma raczej dobre opinie, sprawdź oprócz wizazu na portalu znanylekarz. Zresztą medycyna estetyczna ma kilka swoich forów typowo tematycznych gdzie możesz wyczytać dużo wartościowych informacji.

Trzymam kciuki za Ciebie :*


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Powiększanie piersi
PostNapisane: 2022-06-07, 22:29 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2022-04-28, 23:18
Posty:97
Powiększałam piersi w Warszawie w Klinice Chirurgii Plastycznej Dr Szczyt .https://powiekszanie-piersi.com/ Moim chirurgiem był dr Kochan. Polecam go bardzo mocno. Nie było żadnych komplikacji, których się tak bardzo obawiałam. Dr Kochan wytłumaczył jak dbać o piersi po zabiegu, więc też nie było problemów, a teraz tylko mogę podziwiać cudowne efekty z których jestem strasznie zadowolona.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO