dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Powiększanie piersi
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-01-27, 14:53 
Hej!;-) mam kompleks - malutkie piersi. Postanowiłam zasięgnąć rady na forach - czy warto robić operację? Warto postawić na silikony czy inne metody np. wypełnianie piersi własną tkanką tłuszczową pobraną z innej części ciała (podobno nowa fajna metoda). Proszę o opinie!:-)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Powiększanie piersi
PostNapisane: 2015-01-29, 21:06 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-01-23, 21:35
Posty:125
A dlaczego masz na ich punkcie kompleks ? kobiety są różnie zbudowane inne mają większe inne mniejsze. I to w niczym nie umniejsza twojej atrakcyjności :) niektórzy mężczyźni-faceci-chłopcy lubią mniejsze. Także ja uważam że nie powinnaś się w takie rzeczy bawić.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Powiększanie piersi
PostNapisane: 2015-01-31, 13:27 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-06-20, 23:56
Posty:205
Lokalizacja: Warszawa
Ja mam np problem nazwijmy to tak w drugą stronę. Mam piersi za duże i chciałabym zmniejszyć. Każda kobieta chciałaby czegoś innego. Ale musisz przede wszystkim wziąć pod uwagę, że to operacja. Będziesz miała blizny, dodatkowo silikony co ileś lat trzeba wymieniać. A tak jak napisała koleżanka wyżej, Małe piersi są piękne. Przemyśl to :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Powiększanie piersi
PostNapisane: 2015-02-02, 23:21 
Na pewno taką decyzję trzeba przemyśleć, bo bądź co bądź to operacja, zastanów się nad za i przeciw, jeśli już się zdecydowałaś to napisz skąd jesteś, moja przyjaciółka mieszająca w stolicy robiła sobie powiększanie więc mogę ją podpytać.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Powiększanie piersi
PostNapisane: 2015-10-23, 11:52 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-07-28, 16:51
Posty:170
Czasami kompleks małych piersi jest bardzo silny i mocno uprzykrza żucie kobietom. Wtedy (jesli tylko pozwala zdrowie i zawartość portfela i odwaga :)) to warto zasięgnąć porady lekarza plastyka w tym wzgledzie. Wizytta w klinice, która się zajmuje powiekszaniem piersi to nic zobowiązującego, a decyzje mozna podjać po konsultacji z lekarzem.
Powiększone piersi mogą wyglądac bardzo naturalnie i wcale nie muszą to być wielkie piersi rozmiaru F, czy więcej. Zreszta pokażę Wam fotki z ClinicForYou.com/pl z Wrocławia:

Obrazek

_________________
http://kitchen-nn.ru/2a5e6


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Powiększanie piersi
PostNapisane: 2016-01-08, 12:50 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2016-01-08, 12:01
Posty:7
Taka operacja to spore ryzyko, zarówno jeśli chodzi o kwestię naszego zdrowia, ale i osiągniętych efektów. Każda z nas widziała przynajmniej w telewizji efekty nieudanych operacji. Podejmując taką decyzją trzeba się dobrze zastanowić i wybrać naprawdę dobrą klinikę. Ja osobiście polecam spróbować innych metod. Mam tu na myśli masaż ssąco - próżniowy. Zwiększa napięcie skóry, ujędrnia ją daje efekt powiększenia piersi. Naprawdę warto z tego zabiegu skorzystać. Polecam salon JMagia. Salon ma piękny wystrój a obsługa jest miła i fachowa.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Powiększanie piersi
PostNapisane: 2017-07-06, 20:56 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-05-17, 22:02
Posty:28
Ale można też powiększyć sobie piersi beż operacji :) np. wypełnianie piersi własnym tłuszczem, co wy na to?:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Powiększanie piersi
PostNapisane: 2017-09-01, 18:42 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-03-15, 14:09
Posty:122
Moim zdaniem nie można od razu zakładać że operacja będzie nieudana, trzeba być dobrej myśli i przede wszystkim znaleźć dobre miejsce gdzie taką operacje wykonują. Ja osobiście nie powiększałam sobie bo i tak mam spore :) ale koleżanka powiększała sobie w tym szpitalu orthos w komorowicach i jest zadowolona. Najważniejsze to mieć dobre nastawienie:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Powiększanie piersi
PostNapisane: 2017-11-04, 18:05 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-08-01, 18:49
Posty:22
Nie raz przeszła mi myśl o powiększeniu piersi ale najbardziej boję się właśnie ewentualnych konsekwencji. To jest w końcu poważna operacja, a jakby nie było wykonujemy ją na własne życzenie, chociaż zdaję sobie sprawę, że to bardzo wpływa też na samoocenę kobiety i jej funkcjonowanie. Myśląc o tym, nie bardzo wiem do jakiej kliniki miałabym się udać i do jakiego lekarza udać się na konsultację, boję się komplikacji. Czy jeśli chodzi o ten szpital orthos, to czy możesz polecić jakiegoś konkretnego specjalistę?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Powiększanie piersi
PostNapisane: 2017-12-04, 14:08 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-12-03, 00:33
Posty:125
Jeśli mogę coś doradzić Nati01, ja również rozważam operację ale wstrzymuje mnie póki co decyzja o 3 dziecku. Obawiam się komplikacji przy ew. karmieniu piersią a karmienie naturalne jest dla mnie priorytetem. Moja koleżanka mimo implantów karmiła ale nie zawsze jest tak kolorowo.

Jak szukasz miejsca, to kieruj się raczej opiniami o specjalistach tam pracujących. To jest najważniejsze. Nie chcę reklamować innego forum, nie taki mam cel ale na wizazu jest cały wątek poświęcony różnym specjalistom z całej Polski. Są rekomendacje zamieszczane przez kobiety, które są po operacjach i opisują swoje doświadczenia i efekty zabiegów. Tam z pewnością szybciej znajdziesz wiarygodne opinie niż tutaj, w tym wątku.

Dodam też, że na wizycie kwalifikacyjnej jest tak, że lekarz dokładnie pyta, zbiera wywiad nt. powodów dla których decydujesz się na operację. Możesz też wtedy wyjaśnić wszystkie swoje wątpliwości.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO