dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Problemy z kolanem
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2022-06-29, 13:32 
Długo stosowałyście ten Flexistav Xtra żeby odczuć efekty? Jest lato i coraz więcej chodzę na spacery, biegam i jeżdżę na rowerze. Kolana zaczęły mi dokuczać. W ogródku też już nie bardzo mam siłę pracować przez to. Może ten suplement pomoże. To bez recepty?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Problemy z kolanem
PostNapisane: 2022-08-03, 12:44 
Dziewczyny, ile czasu powinna trwać kuracja? Patrzę, że opakowania są dość spore, bo wystarczą na cały miesiąc. Czy po tym czasie czuć już różnicę?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Problemy z kolanem
PostNapisane: 2022-08-03, 12:47 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
U mnie różnica była odczuwalna już po pierwszym opakowaniu. Opakowania starczają na miesiąc, ale tak jak zaleca producent stosowałam przez 3 miesiące. Działa nieźle i na pewno będę stosować wspomagająco.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Problemy z kolanem
PostNapisane: 2022-09-05, 07:22 
Malinak tak, Flexistav to suplement i jest bez recepty, u mnie praktycznie do kupienia w każdej aptece.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Problemy z kolanem
PostNapisane: 2022-10-01, 13:10 
Ja zamawiałam flexistav on line i kolejnego dnia miałam już w domu. Miałam problem z kolanem i przyznam, że po miesiącu już czułam różnicę i mogłam sobie pozwolić na wiele. Plus dla Flexistav że szybko się rozpuszcza, ma lekko cytrynowy smak a nie smak jak kreda z tablicy :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Problemy z kolanem
PostNapisane: 2022-10-19, 17:34 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2019-07-08, 08:39
Posty:47
Ja brałam FlexiStav Xtra przez trzy miesiące, ale czułam różnicę już po pierwszym opakowaniu, dlatego dokupiłam jeszcze dwa i jestem bardzo zadowolona z efektów.


Załączniki:
1.jpg
1.jpg [ 29.84 KiB | Przeglądane 1045 razy ]
Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Problemy z kolanem
PostNapisane: 2022-11-02, 13:15 
Umów się na rezonans kolana do centrum diagnostyki Radio Medica https://radiomedica.pl/ w Warszawie Dobre miejsce, świetni specjaliści, miła atmosfera. profesjonalny personel. Bez kolejek i nerwów.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Problemy z kolanem
PostNapisane: 2023-03-01, 00:21 
Bardzo polecam Radio Medica https://radiomedica.pl/ Jestem bardzo miło zaskoczona podejściem do pacjenta, profesjonalizm, miła atmosfera. Czułam się komfortowo i bezpiecznie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO