dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Problemy z kolanem
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-06-16, 13:30 
Od jakiegoś czasu pojawia się u mnie problem bólu w kolanie, szczególnie po wysiłku- nie wiem co może być problem, czy to zwykła kontuzja i spróbować jakoś samodzielnie temu zaradzić czy lepiej iść od razu do lekarza?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Problemy z kolanem
PostNapisane: 2017-06-16, 14:54 
Wydaje mi się, że jednak dużo lepiej od razu celować w zgłoszenie się do specjalisty, może się okazać, że to artoza kolana też, chociaż oczywiście przczyn może być wiele, w https://pratia.com/ zajmują się też badaniami kliniczymi w tym obszarze więc warto wziąć pod uwagę zgłoszenie się i poszukanie wsparcia


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Problemy z kolanem
PostNapisane: 2017-11-03, 12:07 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-06-23, 13:57
Posty:18
Lekarz w takich przypadkach to konieczna konieczność. Szczególnie przy osobach aktywnych, bo ból całkowicie zniszczy komfort życia. Czasem warto również sięgnąć po coś na wzór ortezy wspomagającej prawidłową funkcjonalność kolana i odciążanie kolana - http://www.diskdr.pl/oa5000.htm


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Problemy z kolanem
PostNapisane: 2017-11-08, 21:27 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-08-01, 18:49
Posty:22
Proponuję udać się do specjalisty, wizyta na pewno nie zaszkodzi, a w razie czego skończy się na zwykłej konsultacji. Ból to pierwszy sygnał, że jest coś nie tak i na pewno nie należy tego bagatelizować. Zajrzałam na to forum, bo też czasami mi doskwiera ból kolana o chciałam zapytać czy może był ktoś w szpitalu orthos w Komorowicach? Podobno mają dobrych specjalistów.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Problemy z kolanem
PostNapisane: 2017-11-09, 00:41 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2006-04-13, 14:36
Posty:288
na pewno trzeba uzyskać prawidłową diagnozę. niestety żyjemy w czasach takich i diagnoze potwierdzić u innego. nie dawać wykonywania wstrzyknięć, blokad a szukać odpowiedzi w prawidłowym żywieniu i ograniczeniu ciężkich obciążeń stawu. współczesna medycyna chadza na "skróty" ........ kto drogę skraca, do domu nie wraca ....


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Problemy z kolanem
PostNapisane: 2017-11-13, 10:42 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-08-01, 18:49
Posty:22
Zgadzam się z powyższą opinią, najlepiej byłoby szukać przyczyny bólu, a nie tylko walczyć z jego skutkami. Jednak nasza wiedza chyba w tym zakresie jest jeszcze za mała, no i ogólnie czasami mam wrażenie, że większość ludzi wszystko zostawia że tak powiem na później i idziemy do lekarza często jak już jest za późno, no ale mimo wszystko uważam , że dobra konsultacja nie zaszkodzi, tylko fajnie by było gdyby lekarze patrzyli na pacjenta całościowo, żeby właśnie poszukać przyczyny


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Problemy z kolanem
PostNapisane: 2017-11-17, 17:13 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-11-17, 17:10
Posty:21
Lokalizacja: śląsk
Ja kiedyś miałem problem z kolanem, okazało się, że wyskakuje mi coś tam i udałem się do masażysty. Ból i dyskomfort minął. Może warto wykonać jakieś badanie, np. rezonans i zobaczyć, co się dokładnie dzieje w tym kolanie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Problemy z kolanem
PostNapisane: 2017-11-21, 14:46 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-08-01, 18:49
Posty:22
Tak rezonans mógłby pomóc w diagnozie albo słyszałam jeszcze o artroskopii diagnostyczno - leczniczej, ale to już chyba bardziej zaawansowany zabieg i to już lekarz powinien wiedzieć na co kierować, ale warto wiedzieć, że coś takiego jest.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Problemy z kolanem
PostNapisane: 2018-05-04, 09:28 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2018-05-04, 09:25
Posty:1
Miałam podobny problem rozwiązaniem okazał się produkt Blue Calorad płynny kolagen sklep internetowy w którym można kupić produkt https://gshpolska.pl/3-produkty. Polecam w moim przypadku pomogło :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Problemy z kolanem
PostNapisane: 2018-06-09, 19:37 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-02-16, 10:58
Posty:37
A zobacz sobie na taki zabieg endermologii - http://bienkowscyclinic.pl/zabiegi/endermologie-endermolab - on bardzo fajnie wplywa na problemy z bolami stawow. Moja mama miala go robiony przy problemach z rzepka :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO