dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: silny stres
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-12-03, 20:46 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-10-28, 23:27
Posty:10
macie niezłe pomysły - mam nadzieję, że jak przedstawie te opcje rodzicom to na pewno się na którąś zdecydują :) wiedzę, że to biuro Funclub jest sprawdzone :) po wejściu na ich stronę www muszę przyznać, że to profesjonaliści :) i kładą nacisk na bezpieczeństwo - czyt. autokary klasy LUX ;) dziękuję za pomoc :) jeśli będziecie mieli jeszcze jakieś info to dawajcie znać :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: silny stres
PostNapisane: 2010-12-05, 22:44 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-12-05, 22:35
Posty:5
wracając jeszcze do tematu silnego stresu, to jeśli nie mozna sobie pozwolic na wyjazd do cplutkich krajów, to ja radzę sobie poprzez bieganie..tak!tak! nawet teraz, gdy tak mroźno i sniego po kolana..naprawdę nic tak nie poprawia samopoczucia. w taka pogodę wystarczy nawe 15-20min i od razu wraca chęć do życia :) ja zawsze jestem mega spięta, silne skurcze, głównie w okolichach brzucha..a jeśli już NAPRAWDĘ! nie mogę sobie pozwolić na bieganie, co zdarza się rzadko, wówczas poza magnezem, który przyjmuje w zwiekszonej dawe na co dzień sięgam po Buscopan- naprawdę świetnie radzi sobie ze skurczami, także tymi spowodowanymi nerwówką.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: silny stres
PostNapisane: 2010-12-06, 19:54 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-10-28, 23:27
Posty:10
dzięki za odp :) ale ja chyba i tak skorzystam z oferty Funclubu bo o to chodzi, żeby rodzice razem gdzieś miło spędzili czas... ;) a co do biegania to owszem to dobry pomysł, ale inicjatywy musi wychodzić od osoby, a na to już imamy nie namówię, sama musi chcieć... na razie spróbujemy z wycieczką :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: silny stres
PostNapisane: 2011-03-08, 20:47 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-03-08, 20:37
Posty:4
Całe życie z nim walczę i nie mam na to sposobu taki to już jest los.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: silny stres
PostNapisane: 2011-03-13, 02:02 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-03-09, 21:41
Posty:50
Wiem czego nie nalezy robic - "slownie" zwalczać stresu, powtarzajac sobie:"Juz sie nie stresuje" czy cos w tym stylu, bo wtedy skutek jest odwrotny.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: silny stres
PostNapisane: 2011-05-27, 11:39 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-05-27, 11:38
Posty:1
Szanowni Państwo
W przeciwieństwie do codziennych, niewielkich sytuacji stresowych, których nie sposób uniknąć, długotrwały, nierozładowywany stres, może być przyczyną wielu groźnych chorób. Depresja, otyłość, choroby układu krążenia, a nawet nowotwory – do tego może doprowadzić bagatelizowane poczucie regularnego, obciążającego stresu. Aby tego uniknąć warto samemu zadbać o zmianę naszego trybu życia, a także kompleksowo przebadać nasz organizm. Jeśli odczuwamy długotrwały stres dobrym rozwiązaniem jest zasięgnięcie opinii specjalistów. Poradzą nam oni jak skutecznie radzić sobie ze stresem i minimalizować zagrożenia z nim związane. Lekarze podpowiedzą nam również jak wyeliminować złe nawyki, zmienić nasz stylem życia i co zrobić, by stres nie wpływał negatywnie na nasz organizm. Podczas indywidualnych konsultacji pacjent może uzyskać plan regeneracji organizmu, wykaz specjalnej diety, program ruchu oraz nauczyć się skutecznych technik zwalczania stresu.
Zespół Med Polonii


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: silny stres
PostNapisane: 2017-03-28, 21:25 
No na stres to najlepiej sobie gdzieś wyjechać na spokojnie, żeby można było się zdystansować, odpocząć, zrelaksować. Ja mam takie swoje miejsce gdzie bardzo lubię odreagowywać, i jest to Ustka. Zawsze zatrzymuje sie tam w hotelu Grand Lubicz: http://www.grandlubicz.pl/hotel-grand-lubicz, bo mają też świetne spa gdzie mogę się odprężyć :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: silny stres
PostNapisane: 2017-03-28, 22:05 
Dokładnie, jestem tego samego zdania. Spa najlepiej odpręża i pomaga pozbyć się trosk choć na chwilę. Ja ostatnio odkryłam bardzo fajne spa w Mielnie, a jest ono dokładniej w hotelu Unitral: http://www.unitral.pl/. A, no i co najlepsze, to mają termy w klimacie morza martwego :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: silny stres
PostNapisane: 2017-04-04, 13:43 
Wcale bym się nie obraziła na taki wyjazd, ale czasu brak, więc póki co zostaje relaks z książką w wannie i złapanie trochę oddechu


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: silny stres
PostNapisane: 2017-05-27, 08:06 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
moim zdaniem wszystko też zależy od sytuacji, bo jak człowiek stresuje się w pracy to raczej ciężko czekać do godzin wieczornych żeby zrelaksować się w wanie, choć jest to rzeczywiście przyjemne. Ja jak potrzebuję na cito się odstresować to biorę nervomix control, bardzo szybko działa, uspokaja i powoduje, że potrafię normalnie wrócić do swoich obowiązków.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO