dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: silny stres
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-05-30, 09:41 
aaneczkaa napisał(a):
moim zdaniem wszystko też zależy od sytuacji, bo jak człowiek stresuje się w pracy to raczej ciężko czekać do godzin wieczornych żeby zrelaksować się w wanie, choć jest to rzeczywiście przyjemne. Ja jak potrzebuję na cito się odstresować to biorę nervomix control, bardzo szybko działa, uspokaja i powoduje, że potrafię normalnie wrócić do swoich obowiązków.

Nie usypia ten nervomix? Muszę sobie coś na nerwy kupić, bo zbliża się sesja, muszę wszystko zdać we wcześniejszym terminie bo jadę do pracy za granicę na całe wakacje jak się nie uda pozdawać to będę miala poważny problem. Niestety jak się stresuję to zazwyczaj kiepsko mi idzie


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: silny stres
PostNapisane: 2017-12-11, 16:49 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-12-12, 13:18
Posty:24
Mam bardzo słabe nerwy i każdy najmniejszy problem powoduje u mnie atak paniki i poczucie niepokoju, którego nie umiem się pozbyć. Najgorsze jest to, że zaczęłam przez to chrapać, mój chłopak się denerwuje, że nie może przeze mnie spać. Ja sama mam problemy z wysypianiem się. Czytałam, że nawet dieta ma na to wpływ:

http://www.kobiety.pl/zdrowie/5-sprawdzonych-metod-na-chrapanie

Zaczęłam lepiej się odżywiać i dbam o komfort snu,mam nadzieję, że to pomoże i przełoży się na zakończenie problemu chrapania i stresu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: silny stres
PostNapisane: 2017-12-12, 10:58 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-05-25, 15:20
Posty:88
barelka napisał(a):
aaneczkaa napisał(a):
moim zdaniem wszystko też zależy od sytuacji, bo jak człowiek stresuje się w pracy to raczej ciężko czekać do godzin wieczornych żeby zrelaksować się w wanie, choć jest to rzeczywiście przyjemne. Ja jak potrzebuję na cito się odstresować to biorę nervomix control, bardzo szybko działa, uspokaja i powoduje, że potrafię normalnie wrócić do swoich obowiązków.

Nie usypia ten nervomix? Muszę sobie coś na nerwy kupić, bo zbliża się sesja, muszę wszystko zdać we wcześniejszym terminie bo jadę do pracy za granicę na całe wakacje jak się nie uda pozdawać to będę miala poważny problem. Niestety jak się stresuję to zazwyczaj kiepsko mi idzie

Nie usypia, możesz śmiało kupić. Mi w takich sytuacjach na prawdę dobrze pomaga się uspokoić.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: silny stres
PostNapisane: 2017-12-19, 23:42 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-03-31, 20:33
Posty:134
Może studentom to nie ale osobom po 40-tce polecam pić Biovital zdrowie, tonik w pudełku z sercem, na pewno każdy widział. Delikatnie ale skutecznie pomaga złagodzić objawy stresu, wzmacnia serce i podnosi wydajność organizmu. Przekonałam się na własnej skórze, że działa dlatego naprawdę z aptecznych pomocników polecam właśnie to. Leki uspokajające to nie jest dobre rozwiązanie, niestety większość uzależnia :(


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: silny stres
PostNapisane: 2017-12-20, 12:07 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2006-04-13, 14:36
Posty:288
stres w obiegowym rozumieniu ma negatywne rozumienie. ostatnio wyczytałem tekst o nadnerczach, wydzielających substancje (hormony) na skutek naszych przeżyć. okazuje sie, ze wydzielają w momencie negatywnych jak i pozytywnych naszych odczuć, przez fachowców oba stany zwane są - stresami. W medycynie historycznej istnieje pojęcie "wyczerpania funkcji nadnerczy" skutkujące problemami działania tarczycy.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: silny stres
PostNapisane: 2018-01-01, 14:36 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-12-02, 00:42
Posty:37
To prawda - stres moze przyjmowac przeróżne oblicza. Ja sama w ostatnich tygodniach bylam mega zdzwiona tym co sie wlasciwie ze mna dzieje. Stres to jedno a problemy trawienne, niestrawnosci ktore wywolywal to druga rzecz. Fakt - nie jadlam regularnie, bo tez nie moglam nic przelknac... dlatego pozniej byl klopot z zaparciami. Gdyby nie dicopeg 10g pewnie dalej byloby ciezko ureguowac przemiane materii...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: silny stres
PostNapisane: 2018-01-16, 13:07 
Nie wolno się stresować, to jest bardzo niezdrowe, ja to mam wrażenie od razu czuję na skórze wszystko, a że mam atopowe zapalenie skóry to muszę szczególnie uważać, dobrze, ze mam świetne kosmetyki z atopis.pl, i one łągodzą trochę.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: silny stres
PostNapisane: 2018-01-24, 12:47 
A weź i się nie stresuj jak to silniejsze od nas :) Każdy chciałby życ w spokoju ale niestety trudno czasami o ten spokój. Teraz można kupić ziołowe i na prawdę skuteczne tabletki jak. np, wspomniany nervomix. Mi też w nie jednej sytuacji pomógł się uspokoić.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: silny stres
PostNapisane: 2018-02-11, 20:33 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-09-16, 23:17
Posty:260
Wiele osób boryka się ze stresem, ale nie każdy sobie zdaje sprawę, ze leki na stres można zakupić bez recepty, dowiedziałam się o nich na http://www.totalextreme.pl/leki-przeciwlekowe-bez-recepty/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: silny stres
PostNapisane: 2022-11-21, 16:05 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2022-07-12, 13:28
Posty:90
Mnie nic nie pomaga tak jak podróże. Pogłębianie swojej wiedzy, poszerzanie horyzontów, to coś, co uwielbiam! Lubię wyjeżdżać z biurem Konsorcjum.pl. Mają bardzo interesujące oferty w przystępnych cenach. Ostatnio widziałam, że organizowany jest wyjazd do Gruzji za 2990 zł - To świetna oferta!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO