dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Zabiegi laserowe na nietrzymanie moczu
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-08-15, 12:23 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-08-15, 11:48
Posty:13
Moja ciocia robiła zabieg laserowy we Wrocławiu, u doktora Michalika. Opowiadała raz mojej mamie o tym ;) generalnie bardzo polecała, bo i sam doktor przemiły, ale też zabieg nie jest bardzo nieprzyjemny, krótki i bezbolesny. I generalnie ciocia na razie nie ma problemów z nietrzymaniem moczu.

Gdzieś na stronie ginekolog-michalik.pl jest cennik podany.

Powodzenia :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zabiegi laserowe na nietrzymanie moczu
PostNapisane: 2015-08-31, 20:24 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
Wydaje mi sie ze zabieg to ostatecznosc. Dużo osób stosuje wkładki, ćwiczenia i proby kontrolowania się i to bardzo pomaga. Nie zawsze problem jest az tak rozbudowany zeby siegac po tak drastyczne metody jak zabieg. Swoja droga czy przy zabiegu problem od razu sie rozwiazuje?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zabiegi laserowe na nietrzymanie moczu
PostNapisane: 2015-09-30, 19:33 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-09-02, 10:45
Posty:208
Taki zabieg wzmacnia tkanki, które podtrzymują pęcherz, jeśli to wysiłkowe nietrzymanie moczu, to zabieg pomaga, zresztą przeczytaj więcej dla szerszego poznania tematu: http://clinicforyou.com/pl/oferta/chirurgia-plastyczna/leczenie-nietrzymania-moczu/ .


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zabiegi laserowe na nietrzymanie moczu
PostNapisane: 2016-08-03, 22:56 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-08-13, 19:03
Posty:62
Dość kosztowny zabieg, ale na pewno skuteczny i problem znika na zawsze. Ja mam podobny problem ale nie jest on tak poważny żeby kwalifikował się na zabieg, lekarz kazał mi regularnie ćwiczyć mięśnie. Widzę już niewielką poprawę ale jeszcze wspieram się wkładkami urologicznymi. Zamawiam głównie przez internet, w sklepie medycznym Valmed


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zabiegi laserowe na nietrzymanie moczu
PostNapisane: 2022-01-29, 00:30 
gdybyście potrzebowały wkładek w DOZ można dostać darmowe próbki wkładek Tena, warto sobie przetestować czy nam dany produkt odpowiada


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO