dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Zabiegi laserowe na nietrzymanie moczu
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-07-15, 19:30 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-09-05, 12:36
Posty:23
Hej, czy któraś z was słyszała o zabiegach laserowych na nietrzymanie moczu? Starałam się ćwiczyć mięśnie, jednak trzeba to robić regularnie, a ja mam problemy z systematycznością. Wolałabym załatwić sprawę raz i porządnie.

Jako, że jestem z Wrocławia, szukałam tutaj kogoś, kto by mi pomógł. Znalazłam na jednej stronie opis zabiegu laserowego. Trochę się boję, nigdy nie wiadomo jak to tam naprawdę wygląda. Czytałam kilka opinii, wszystkie pozytywne, o samym doktorze Michaliku też.

Poradźcie proszę!!!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zabiegi laserowe na nietrzymanie moczu
PostNapisane: 2015-07-28, 11:39 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-07-02, 12:03
Posty:372
Wiesz co pierwsze słyszę o takim zabiegu.
Pytanie co lekarz na to wszystko.
Więc wg mnie przede wszystkim lekarz, badania, wkładki.
Ćwiczenia też jak najbardziej wskazane


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zabiegi laserowe na nietrzymanie moczu
PostNapisane: 2015-07-30, 22:51 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1642
Lekarz badania oczywiście tak. Ale nie każdego stać na laser, bo koszt to ok. 1200 zł i nie każdy NFZ refunduje z tego co wiem. Wkładki jak najbardziej - ale specjalistyczne, własnie takie na NTM (nietrzymanie, w skrócie) np. Tena Lady. Mam w rodzinie osobę z tym problemem i te są chyba najlepsze z tego co wiem. Mogę dopytać o nie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zabiegi laserowe na nietrzymanie moczu
PostNapisane: 2015-07-31, 09:12 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
Używałam ich jak mialam zapalenie pęcherza i nerek. Ogólnie te wkładki kosztuja w aptece grosze, więc można smiało się zaopatrzyć bo znacznie poprawiaja komfort w tym okresie. Co do samego zabiegu to tego problemu nie miałam, ale byłabym trochę tutaj sceptyczniej nastawiona. Wydaje mi się, że zabiegi to ostateczność. Mam nadzieje, że ta prawa nad mieśniami Kegla pomoże. Można je ćwiczyć w każdej chwili dyskretnie wiec jeśli masz taki problem i nie umiesz się zmusić do systematyczności to troche kiepsko to wygląda.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zabiegi laserowe na nietrzymanie moczu
PostNapisane: 2015-07-31, 22:57 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1642
Zabieg nie jest ostatecznością, a jedną z metod. Ale niestety nie każdego stać. Mięśnie można ćwiczyć, zakładając, że dana osoba jest w stanie. To naprawdę nie jest tak proste jak by się wydawało. Każ takiej babci 80 lat ćwiczyć mięśnie Kegla i tłumacz, że słabo to wygląda... No nie do końca. Ten problem wymaga przede wszystkim empatii..


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zabiegi laserowe na nietrzymanie moczu
PostNapisane: 2015-08-02, 16:46 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-06, 15:23
Posty:277
Nawet po zabiegu problem może powrócić, więc pomysł z wkładkami uważam za dobre rozwiązanie, przynajmniej chroni od przykrego zapachu i przemoczenia bielizny.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zabiegi laserowe na nietrzymanie moczu
PostNapisane: 2015-08-05, 22:07 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-03-15, 14:09
Posty:122
Ja ostatnio w tv widziałam reklame o takich wkładkach na nietrzymanie moczu tena lady się chyba nazywały :) ale to dla osób starszych:) bo zabieg to ja bym sie bała robic chyba że w ostatecznosci :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zabiegi laserowe na nietrzymanie moczu
PostNapisane: 2015-08-06, 19:12 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1642
gadula właśnie o nich rozmawiamy powyżej. ;) Tena Lady są nie tylko dla osób starszych, ogólnie są dedykowane dla osób z NTM. Masz je w różnych rozmiarach i typach chłonności, wejdź sobie na stronę Tena, wszystko rozpisane masz. Można też zamówić bezpłatne próbki.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zabiegi laserowe na nietrzymanie moczu
PostNapisane: 2015-08-10, 13:38 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-03-15, 14:09
Posty:122
Tak..... a gdzie tak w ogóle można je zamówić, każdy może je zamówić czy trzeba mieć jakaś określoną ilość lat ?????


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zabiegi laserowe na nietrzymanie moczu
PostNapisane: 2015-08-11, 17:50 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1642
Nie sądzę, aby ktoś o wiek pytał. Zamówić możesz na ich stronie, jak pisałam. Tu masz bezpośredni link http://www.tena.pl/kobiety/produkty/bezplatna-probka.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO