dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Gdzie kupujecie ciuchy?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-07-24, 22:55 
a ta netmoda chyba jest znana? bo kilka razy widziałam ich reklamę na internecie... podobają mi się tam marynarki bardzo :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Gdzie kupujecie ciuchy?
PostNapisane: 2017-07-27, 09:41 
Ja zarówno ciuchy jak i buty kupuję przez internet. Dla mnie to duzo wygodniejsza opcja, bo nie stoje w dużych kolejkach i nie przeciskam się pomiędzy tłumami na wyprzedażach. Kupiłam sobie teraz bardzo ladne sandały https://www.sklepkamil.pl/sandaly-damskie a że znam dobrze swoją stopę i rozmiar to nietrudno jest mi dopasować cos przez internet.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Gdzie kupujecie ciuchy?
PostNapisane: 2017-08-28, 18:51 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2016-08-01, 14:13
Posty:53
No u mnie koleżanki też zamawiają więc chyba jest znana :) Polecam i Tobie :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie kupujecie ciuchy?
PostNapisane: 2017-08-29, 21:38 
a gdzie? na netmoda.pl?
sama kilka razy zamawiałam i faktycznie byłam zadowolona
teraz zamówiłam bluzę z kapturem i czekam na przesyłkę, ma być jutro :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Gdzie kupujecie ciuchy?
PostNapisane: 2017-09-14, 18:53 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-08-01, 18:49
Posty:22
W czasie ciąży nie mogę za bardzo biegać po sklepach i coraz częściej korzystam z zakupów online, zawsze najbardziej zastanawia mnie jakość wykonanych rzeczy, bo jednak przez internet nie mamy możliwości dotknięcia i sprawdzenia jakości materiału, dlatego ja staram się zamawiać z firm które już znam, jako że czekam na dzidziusia to często kupuję rzeczy z babyono, ostatnio kupiłam z tam super torbę dla mamy CHIC, jest wielofunkcyjna i wykonana z dobrej jakości materiału.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie kupujecie ciuchy?
PostNapisane: 2017-09-24, 12:42 
ja najczęściej sięgam do sieciówek, ale jak zależy mi na czymś oryginalnym, z charakterem wtedy zaczynam poszukiwania w sieci, dzięki temu trafiłam na pimpit i znalazłam tam już parę perełek polskich projektantów których na próżno szukać we wszystkich popularnych, reklamujących się sklepach


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Gdzie kupujecie ciuchy?
PostNapisane: 2017-10-02, 07:17 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-08-01, 18:49
Posty:22
Zależy jeszcze od tego co kupujemy, jeśli chodzi o ciuszki to mogą jak najbardziej być z sieciówek, a nawet używane, natomiast jeśli chodzi o akcesoria czy jakieś rzeczy osobiste to raczej z dobrych sprawdzonych sklepów.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie kupujecie ciuchy?
PostNapisane: 2017-10-29, 16:12 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2017-10-29, 16:08
Posty:3
Witam ja i moja żona korzystamy z tych portali swietne Ciuchy i przedewszystkim tanie i markowe Wejdz i zobacz polecamy
https://fachowcy360.pl/koronkowapl-internetowy-sklep-z-bielizna,f1413
https://fachowcy360.pl/motyl-outlet-znane-marki-w-niskich-cenach,f1498


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie kupujecie ciuchy?
PostNapisane: 2017-12-22, 13:24 
Ja wszystkie swoje buty kupuje w Primamodzie. Jeszcze nigdy nie zawiodłam się na ich jakości i wygodzie. Wystarczyło, że raz zmierzyłam u nich buta i teraz zakupy robie online, bo wiem jaki rozmiar wybierać. Oczywiście, jeśli się okaże, że coś nie pasuje, bezproblemowo można zwrócić. Ostatnio zamówiłam na sylwestra złote brokatowe szpilki, przyszły mi bardzo szybko i leżą na nodze idealnie. Polecam ;-)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Gdzie kupujecie ciuchy?
PostNapisane: 2018-01-31, 10:10 
Ja ostatnio wypatrzyłam bardzo fajne spódnice w sklepie iliada i zamówiłam sobie dwie bo nie mogłam zdecydować się tylko na jedną. Super się nosi i jest wykonana ze świetnych materiałów.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO