dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Gdzie kupujecie ciuchy?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2018-01-31, 15:47 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2018-01-25, 22:01
Posty:5
Ja kupuję bezpośrednio w sieciówkach. Zakupy przez internet bywają zdradliwe dlatego ich unikam.

_________________
-To wojna?-zapytał
-Ależ nie, to nasze życie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie kupujecie ciuchy?
PostNapisane: 2018-02-06, 12:04 
Ja różnie - raz stacjonarnie, a raz przez internet. zawsze dokładnie sprawdzam wymiary podane w sklepach internetowych i zawsze trafiam idealnie. Teraz kupilam sobie bardzo ladną spodnicę w groszki ze sklepu iliada. Mam jeszcze ochotę na kolejną!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Gdzie kupujecie ciuchy?
PostNapisane: 2018-02-06, 13:24 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-07-30, 14:13
Posty:41
Ja przekonałam się do sklepów internetowych jakiś rok temu - wybór jest o wiele większy, zawsze są rozmiary i nie trzeba jeździć od sklepu do sklepu bo zostały same xs... bardzo lubię sklep hexeline, odkryłam ich gdy szukałam sukienki na chrzciny siostrzeńca. zresztą do dziś ją noszę i do pracy i na jakieś okazje bo materiał jest bardzo dobrej jakości i nie do zdarcia


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie kupujecie ciuchy?
PostNapisane: 2018-03-11, 12:42 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2016-08-01, 14:13
Posty:53
No ja nie zawsze trafiałam z rozmiarem ale na netmoda akurat nie robili żadnych problemów z zamianą rozmiaru. Na szczęście dosyć szybko to trwało dlatego z sukienką wyrobiłam się akurat na wesele koleżanki :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie kupujecie ciuchy?
PostNapisane: 2018-03-22, 11:11 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-12-06, 13:09
Posty:59
A jak oceniacie zakupy na aliexpres?
Podobają mi się tam sukienki, są w atrakcyjnych cenach, ale czas oczekiwania mnie zniechęca. Rozmiarówka też jest dziwna, bo u nas mam M a tam XL :-D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie kupujecie ciuchy?
PostNapisane: 2018-03-27, 12:09 
Często kupuję w sieciówkach, ale zdarzaja mi się również zakupy online. Na wiosnę skusiłam sie na nowe buty i zamówiłam sobie tenisówki z pomponem https://www.sklepkamil.pl/polbuty-nik-05-0566-02-5-07-2-szary?from=listing strasznie mi sie podobają, co myślicie?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Gdzie kupujecie ciuchy?
PostNapisane: 2018-04-06, 21:38 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2014-08-07, 17:06
Posty:78
Jakieś 3 miesiące temu przeprowadziłam się, a co za tym idzie - przeniosłam szafę. Stwierdziłam, że mam tyle ciuchów, w których nie chodzę. Postanowiłam połowę sprzedać. Drugą połowę zostawiłam. Doszłam też do wniosku, że teraz stawiam na jakość i uniwersalność. Więc jeśli macie godne polecenia i dobre sklepy z takimi ciuchami czekam na info :) Aaaa i macie może tak jak ja? :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie kupujecie ciuchy?
PostNapisane: 2018-04-10, 17:55 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2016-08-01, 14:13
Posty:53
Chyba bałabym się zamawiać na alli bo już dużo się nasłuchałam na ten temat. Raczej wolałabym zamawiać na jakichś sprawdzonych stronach, na których wiem, że przesyłka do mnie dotrze :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie kupujecie ciuchy?
PostNapisane: 2018-04-12, 22:07 
A ja bardzo lubię kupować w https://e-hexe.com.pl/ najczęściej tu kupuję, tu są dla mnie najlepsze ciuchy, zawsze powala mnie przede wszystkim ich jakość, styl i krój.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Gdzie kupujecie ciuchy?
PostNapisane: 2018-07-06, 12:00 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2018-06-23, 19:25
Posty:5
Hejka . Mam ostatnimi czasy ambaras z wybraniem stosownego sklepu online z ciuchami. Czy macie może w tym zakresie jakieś doświadczenie i zdołalibyście coś sprawdzonego polecić? Czy według Was dobrym wyborem byłoby https://mybaze.com/pl/plaszcze-damskie płaszcze zimowe damskie wełniane?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO